Wybierz miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Dzień 11. - 18 sierpnia (poniedziałek)

2008-08-08

Program Igrzysk Olimpijskich w Pekinie na 11. dzień - 18 sierpnia, poniedziałek.

BASEBALL, 18 SIERPNIA

Godz.MeczFazaArena
04:30Japonia - KanadaFaza GrupowaWukesong Baseball Field
05:30Korea Płd. - TajwanFaza GrupowaWukesong Baseball Field
12:00Holandia - KubaFaza GrupowaWukesong Baseball Field
13:00Chiny - USAFaza GrupowaWukesong Baseball Field


BOKS, 18 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
13:00-14:00Kategoria do 54 kgćwierćfinałyHala Robotnicza
14:00-15:00Kategoria do 57 kgćwierćfinałyHala Robotnicza
15:00-16:00Kategoria + 91 kgćwierćfinałyHala Robotnicza

GIMNASTYKA SPORTOWA, 18 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
12:00-12:30kółka mężczyznfinałUniversity of Technology Gymnasium
12:45-13:15poręcze kobietfinałUniversity of Technology Gymnasium
13:30-14:00skok mężczyznfinałUniversity of Technology Gymnasium
14:15-14:45trampolina kobietfinałUniversity of Technology Gymnasium


HOKEJ NA TRAWIE KOBIET, 18 SIERPNIA
Godz.MeczFazaArena
04:30Korea Płd. - RPAGrupa AOlympic Green
12:00Holandia - HiszpaniaGrupa AOlympic Green
16:30Chiny - AustraliaGrupa AOlympic Green
04:30Niemcy - JaponiaGrupa BOlympic Green
12:00Wlk. Brytania - USAGrupa BOlympic Green
16:30Argentyna - Nowa ZelandiaGrupa BOlympic Green


JEŹDZIECTWO, 18 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
13:15-16:15skoki drużynowofinał 2Olympic Equestrian Venue
13:15-16:15skokikwalifikacjeOlympic Equestrian Venue


KAJAKARSTWO, 18 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
09:30-09:55K1 1000m MeliminacjeShunyi Park
10:00-10:25C1 1000m MeliminacjeShunyi Park
10:30-10:42K4 500m KeliminacjeShunyi Park
10:50-11:05K2 1000m MeliminacjeShunyi Park
11:10-11:25C2 1000m MeliminacjeShunyi Park
11:30-11:45K4 1000m MeliminacjeShunyi Park


KOLARSWO TOROWE, 18 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
10:30-11:05wyścig punktowy KfinałTor Laoshan
11:05-12:40sprint KćwiećfinałyTor Laoshan
11:20-12:50sprint MćwierćfinałyTor Laoshan
12:15-12:30na dochodzenie druż. MkwalifikacjeTor Laoshan


KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN, 18 SIERPNIA
Godz.MeczFazaArena
03:00Iran - ChorwacjaGrupa ABasketball Gymnasium
08:30Australia - LitwaGrupa ABasketball Gymnasium
14:00Argentyna - RosjaGrupa ABasketball Gymnasium
05:15Grecja - ChinyGrupa BBasketball Gymnasium
10:45Angola - HiszpaniaGrupa BBasketball Gymnasium
16:15USA - NiemcyGrupa BBasketball Gymnasium


LEKKOATLETYKA, 18 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
03:00-03:56400 m (M)EliminacjeStadion Narodowy
03:10-04:20rzut młotem (K)EliminacjeStadion Narodowy
04:00-05:15trójskok (M)EliminacjeStadion Narodowy
04:05-05:11200 m (M)EliminacjeStadion Narodowy
04:40-05:50rzut młotem (K)EliminacjeStadion Narodowy
05:10-05:58110 m ppł (M)EliminacjeStadion Narodowy
13:00-14:20rzut dyskiem (K)finałStadion Narodowy
13:20-15:50skok o tyczce (K)finałStadion Narodowy
13:40-13:55100 m ppł (K)półfinałyStadion Narodowy
14:05-14:33200 m (M)EliminacjeStadion Narodowy
14:10-15:50skok w dal (M)finałStadion Narodowy
14:45-15:03400 m ppł (K)półfinałyStadion Narodowy
15:10-15:253 km przez przeszkody (M)finałStadion Narodowy
15:35-15:45800 m (K)finałStadion Narodowy
16:00-16:10400 m (M)finałStadion Narodowy


PIŁKA NOŻNA KOBIET - PÓŁFINAŁY, 18 SIERPNIA
Godz.MeczFazaArena
12:001 półfinałpółfinałShanghai
15:002. półfinałpółfinałStadion Robotniczy


PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN, 18 SIERPNIA
Godz.MeczWynikArena
04:45Hiszpania - BrazyliaGrupa AHala Narodowa
09:45Chorwacja - ChinyGrupa AHala Narodowa
14:45POLSKA - FrancjaGrupa AHala Narodowa
03:00Islandia - EgiptGrupa BHala Narodowa
08:00Rosja - Korea Płd.Grupa BHala Narodowa
13:00Niemcy - DaniaGrupa BHala Narodowa


PODNOSZENIE CIĘŻARÓW, 18 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
09:30-11:30Mężczyźni 105 kgGrupa BUniwersytet Lotnictwa i Kosmonautyki
13:00-14:40Mężczyźni 105 kgGrupa AUniwersytet Lotnictwa i Kosmonautyki


PŁYWANIE SYNCHRONICZNE, 18 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
09:00-10:40duety Kprogram technicznyAquatics Center


SIATKÓWKA PLAŻOWA, 18 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
04:00-koniec dniasiatkówka plażowa mężczyzn ĆwierćfinałyCentrum siatkówki plażowej Chaoyang


SIATKÓWKA MĘŻCZYŹNI, 18 SIERPNIA
Godz.MeczFazaArena
04:00Bułgaria - WenezuelaGrupa AInstytut Techniki
14:00Chiny - WłochyGrupa ACapital Gymnasiumi
16:00Japonia - USAGrupa ACapital Gymnasiumi
06:00Niemcy - BrazyliaGrupa BInstytut Techniki
06:30POLSKA - RosjaGrupa BCapital Gymnasiumi
08:30Egipt - SerbiaGrupa BCapital Gymnasiumi


SKOKI DO WODY, 18 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
13:00Skoki z trampoliny 3-metrowej (M) EliminacjeNational Aquatics Center


SOFTBALL, 18 SIERPNIA
Godz.MeczFazaArena
03:30Holandia - TajwanFaza grupowaFengtai
06:00Chiny - USAFaza grupowaFengtai
11:00Kanada - JaponiaFaza grupowaFengtai
13:30Wenezuela - AustraliaFaza grupowaFengtai


TENIS STOŁOWY, 18 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
04:00-07:00gra pojedyncza Keliminacjekarabin - Peking University
08:30-11:30turniej drużynowy Mo 3. miejscekarabin - Peking University
13:00-16:00turniej drużynowy Mfinałkarabin - Peking University


TRIATHLON, 18 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
04:00-06:20zawody kobietfinałTrasa Triathlonu


PIŁKA WODNA MĘŻCZYZN, 18 SIERPNIA
Godz.MeczFazaArena
04:50Węgry - KanadaGrupa AYing Tung Natatorium
06:10Czarnogóra - AustraliaGrupa AYing Tung Natatorium
09:20Hiszpania - GrecjaGrupa AYing Tung Natatorium
03:30Serbia - WłochyGrupa BYing Tung Natatorium
08:00USA - NiemcyGrupa BYing Tung Natatorium
10:40Chiny - ChorwacjaGrupa BYing Tung Natatorium


ŻEGLARSTWO, 18 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
07:00-13:00klasa 470 MFINAŁCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa 470 KFINAŁCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa RS:X MkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa RS:X KkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa RS:X MkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa RS:X KkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao

(SZUCH)

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

 
BLOK PROMOWANY
Sklep narciarskiSklep narciarski (https://ski4you.pl/) ski4you oferuje: Narty, Buty narciarskie, Gogle narciarskie, Kaski narciarskie. Szczególnie polecamy: Narty Atomic, Narty Head, Narty Rossignol, Narty Volkl, Narty Salomon.
video
FB dlaMaturzysty.pl reklama