Wybierz miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Dzień 3. - 10 sierpnia (niedziela)

2008-08-08

Program Igrzysk Olimpijskich w Pekinie na 3. dzień - 10 sierpnia, niedziela.

BADMINTON, 10 SIERPNIA

GodzinaKonkurencjaRundaArena
04:00-16:00turniej kobiet2. rundaUniversity of Technology Gymnasium
04:00-16:00turniej mężczyzn1. rundaUniversity of Technology Gymnasium
04:00-16:00debel kobiet1. rundaUniversity of Technology Gymnasium


BOKS, 10 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
07:30-09:00Kategoria do 64 kgEliminacjeHala Robotnicza
09:00-10:30Kategoria do 69 kgEliminacjeHala Robotnicza
13:00-14:30Kategoria do 64 kgEliminacjeHala Robotnicza
14:30-16:00Kategoria do 69 kgEliminacjeHala Robotnicza


GIMNASTYKA SPORTOWA, 10 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
04:00-15:30wszystkieEliminacje kobietUniversity of Technology Gymnasium


HOKEJ NA TRAWIE KOBIET, 10 SIERPNIA
Godz.MeczFazaArena
04:30Chiny - HiszpaniaGrupa AOlympic Green
12:00Australia - Korea Płd.Grupa AOlympic Green
16:30Holandia - RPAGrupa AOlympic Green
04:30Japonia - Nowa ZelandiaGrupa BOlympic Green
12:00Argentyna - USAGrupa BOlympic Green
16:30Niemcy - Wlk. BrytaniaGrupa BOlympic Green


JEŹDZIECTWO, 10 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
00:30-04:30WKKW drużynowyujeżdżanieOlympic Equestrian Venue
00:30-04:30WKKWujeżdżanieOlympic Equestrian Venue


JUDO, 10 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
06:00-10:30kobiety 52 kgeliminacjeUniwersytet Nauki i Techniki
06:00-10:30mężczyźni 66 kgeliminacjeUniwersytet Nauki i Techniki
12:00-13:30kobiety 52 kgrepasaże i finałyUniwersytet Nauki i Techniki
12:00-13:30mężczyźni 66 kgrepasaże i finałyUniwersytet Nauki i Techniki


KOLARSWO SZOSOWE, 10 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
08:00-11:30wyścig kobietfinałUlice Pekinu


KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN, 10 SIERPNIA
Godz.MeczFazaArena
03:00Rosja - IranGrupa ABasketball Gymnasium
08:30Litwa - ArgentynaGrupa ABasketball Gymnasium
14:00Australia - ChorwacjaGrupa ABasketball Gymnasium
05:15Niemcy - AngolaGrupa BBasketball Gymnasium
10:45Hiszpania - GrecjaGrupa BBasketball Gymnasium
16:15USA - ChinyGrupa BBasketball Gymnasium


PIŁKA NOŻNA MĘŻCZYZN, 10 SIERPNIA
Godz.MeczFazaArena
11:00Argentyna - AustraliaGrupa AShanghai
13:45Serbia - Wyb. Kości Sł.Grupa AShanghai
11:00Nigeria - JaponiaGrupa BTianjin
13:45USA - HolandiaGrupa BTianjin
11:00Nowa Zelandia - BrazyliaGrupa CShenyang
13:45Belgia - ChinyGrupa CShenyang
11:00Kamerun - HondurasGrupa DQinhuangdao
13:45Włochy - Korea Płd.Grupa DQinhuangdao


PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN, 10 SIERPNIA
Godz.MeczWynikArena
03:00Chorwacja - HiszpaniaGrupa AHala Narodowa
08:00Francja - BrazyliaGrupa AHala Narodowa
13:00POLSKA - ChinyGrupa AHala Narodowa
04:45Rosja - IslandiaGrupa BHala Narodowa
09:45Niemcy - Korea Płd.Grupa BHala Narodowa
14:45Dania - EgiptGrupa BHala Narodowa


PODNOSZENIE CIĘŻARÓW, 10 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
04:00-06:00Mężczyźni 56 kgGrupa BUniwersytet Lotnictwa i Kosmonautyki
06:30-08:00Kobiety 53 kgGrupa BUniwersytet Lotnictwa i Kosmonautyki
09:30-11:10Kobiety 53 kgGrupa AUniwersytet Lotnictwa i Kosmonautyki
13:00-14:40Mężczyźni 56 kgGrupa AUniwersytet Lotnictwa i Kosmonautyki


PŁYWANIE, 10 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
04:00-04:07400m zmienny MfinalAquatics Center
04:10-04:18100m motylek KpółfinałAquatics Center
04:21-04:27400m dowolny MfinałAquatics Center
04:29-04:37400m zmienny KfinałAquatics Center
04:58-05:06100m klasyczny MpółfinałAquatics Center
05:18-05:244x100m dowolny KfinałAquatics Center
12:30-12:49100m grzbietowy KeliminacjeAquatics Center
12:54-13:38200m dowolny MeliminacjeAquatics Center
13:43-14:03100m klasyczny KeliminacjeAquatics Center
14:08-14:35100m grzbietowy MeliminacjeAquatics Center
14:40-15:07400m dowolny KeliminacjeAquatics Center
15:11-15:204x100m dowolny MeliminacjeAquatics Center


SIATKÓWKA PLAŻOWA, 10 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
03:00-05:00siatkówka plażowa mężczyzn eliminacjeCentrum siatkówki plażowej Chaoyang
05:00-07:00siatkówka plażowa kobiet eliminacjeCentrum siatkówki plażowej Chaoyang
07:00-12:00siatkówka plażowa mężczyzn eliminacjeCentrum siatkówki plażowej Chaoyang
12:00-14:00siatkówka plażowa kobiet eliminacjeCentrum siatkówki plażowej Chaoyang
14:00-16:00siatkówka plażowa mężczyzn eliminacjeCentrum siatkówki plażowej Chaoyang
16:00-18:00siatkówka plażowa kobiet eliminacjeCentrum siatkówki plażowej Chaoyang


SIATKÓWKA MĘŻCZYŹNI, 10 SIERPNIA
Godz.MeczFazaArena
06:00Włochy - JaponiaGrupa AInstytut Techniki
06:30USA - WenezuelaGrupa ACapital Gymnasiumi
14:00Bułgairia - ChinyGrupa ACapital Gymnasiumi
04:00Serbia - RosjaGrupa BInstytut Techniki
08:30Brazylia - EgiptGrupa BCapital Gymnasiumi
16:00POLSKA - NiemcyGrupa BCapital Gymnasiumi


SKOKI DO WODY, 10 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
08:30Skoki synchroniczne z trampoliny 3 metrowej (K) FinałyNational Aquatics Center


STRZELECTWO, 10 SIERPNIA; MĘŻCZYŹNI
GodzinaKonkurencjaRundaArena
03:00-04:15karabin pneumatyczny KkwalifikacjeShooting Range Hall
03:00-06:00trap MkwalifikacjeBeijing CTF
06:00-06:20karabin pneumatyczny MfinałShooting Range Hall
09:00-09:45trap MfinałBeijing CTF


SZERMIERKA, 10 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
04:00-05:30szpada (M) 1/32 finałuCentrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego
05:30-07:30szpada (M) 1/16 finałuCentrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego
07:30-08:30szpada (M) 1/8 finałuCentrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego
08:30-09:00szpada (M) 1/4 finałuCentrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego
13:00-14:00szpada (M) 1/2 finałuCentrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego
14:10-14:40szpada (M) o 3. miejsceCentrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego
14:40-15:10szpada (M) finałCentrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego


TENIS, 10 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
04:30-08:30gra pojedyncza K 1/32 finałuGreen Tennis Court
04:30-08:30gra pojedyncza M 1/32 finałuGreen Tennis Court
04:30-08:30gra podwójna K 1/16 finałuGreen Tennis Court
04:30-08:30gra podwójna M 1/16 finałuGreen Tennis Court
11:00-17:00gra pojedyncza K 1/32 finałuGreen Tennis Court
11:00-17:00gra pojedyncza M 1/32 finałuGreen Tennis Court
11:00-17:00gra podwójna K 1/16 finałuGreen Tennis Court
11:00-17:00gra podwójna M 1/16 finałuGreen Tennis Court


PIŁKA WODNA MĘŻCZYZN, 10 SIERPNIA
Godz.MeczFazaArena
03:30Hiszpania - KanadaGrupa AYing Tung Natatorium
04:50Węgry - CzarnogóraGrupa AYing Tung Natatorium
08:00Australia - GrecjaGrupa AYing Tung Natatorium
06:10Serbia - NiemcyGrupa BYing Tung Natatorium
09:20Chorwacja - WłochyGrupa BYing Tung Natatorium
10:40USA - ChinyGrupa BYing Tung Natatorium


WIOŚLARSTWO, 10 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
02:50-03:20konkurencja dwójki podwójne wagi lekkiej (K)eliminacjeTor kajakarsko-wioślarski w Shunyi
03:20-04:00konkurencja dwójki podwójne wagi lekkiej (M)eliminacjeTor kajakarsko-wioślarski w Shunyi
04:00-04:30konkurencja czwórka bez sternika wagi lekkiej (M)eliminacjeTor kajakarsko-wioślarski w Shunyi
04:30-04:50konkurencja czwórki podwójne (K)eliminacjeTor kajakarsko-wioślarski w Shunyi
04:50-05:20konkurencja czwórki podwójne (M)eliminacjeTor kajakarsko-wioślarski w Shunyi
05:20-05:40konkurencja ósemki (K)eliminacjeTor kajakarsko-wioślarski w Shunyi
05:40-06:00konkurencja ósemki (M)eliminacjeTor kajakarsko-wioślarski w Shunyi


ŁUCZNICTWO, 10 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
04:00-06:30kobiety drużynowoeliminacjeGreen Archery Field
10:00-10:50kobiety drużynowopółfinałyGreen Archery Field
10:55-11:50kobiety drużynowofinałyGreen Archery Field


ŻEGLARSTWO, 10 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
07:00-13:00klasa 49erkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa FinnkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa Yngling KkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa 49erkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa FinnkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa Yngling KkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa 49erkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao

(SZUCH)



Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

 
BLOK PROMOWANY
Masz cerę zanieczyszczoną i skłonną do przetłuszczania?Weź udział w konkursie i wypróbuj serię oczyszczanie liście manuka.
video
FB dlaMaturzysty.pl reklama