Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
04:00-16:00 | turniej kobiet | 2. runda | University of Technology Gymnasium |
04:00-16:00 | turniej mężczyzn | 1. runda | University of Technology Gymnasium |
04:00-16:00 | debel kobiet | 1. runda | University of Technology Gymnasium |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
07:30-09:00 | Kategoria do 64 kg | Eliminacje | Hala Robotnicza |
09:00-10:30 | Kategoria do 69 kg | Eliminacje | Hala Robotnicza |
13:00-14:30 | Kategoria do 64 kg | Eliminacje | Hala Robotnicza |
14:30-16:00 | Kategoria do 69 kg | Eliminacje | Hala Robotnicza |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
04:00-15:30 | wszystkie | Eliminacje kobiet | University of Technology Gymnasium |
Godz. | Mecz | Faza | Arena |
---|---|---|---|
04:30 | Chiny - Hiszpania | Grupa A | Olympic Green |
12:00 | Australia - Korea Płd. | Grupa A | Olympic Green |
16:30 | Holandia - RPA | Grupa A | Olympic Green |
04:30 | Japonia - Nowa Zelandia | Grupa B | Olympic Green |
12:00 | Argentyna - USA | Grupa B | Olympic Green |
16:30 | Niemcy - Wlk. Brytania | Grupa B | Olympic Green |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
00:30-04:30 | WKKW drużynowy | ujeżdżanie | Olympic Equestrian Venue |
00:30-04:30 | WKKW | ujeżdżanie | Olympic Equestrian Venue |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
06:00-10:30 | kobiety 52 kg | eliminacje | Uniwersytet Nauki i Techniki |
06:00-10:30 | mężczyźni 66 kg | eliminacje | Uniwersytet Nauki i Techniki |
12:00-13:30 | kobiety 52 kg | repasaże i finały | Uniwersytet Nauki i Techniki |
12:00-13:30 | mężczyźni 66 kg | repasaże i finały | Uniwersytet Nauki i Techniki |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
08:00-11:30 | wyścig kobiet | finał | Ulice Pekinu |
Godz. | Mecz | Faza | Arena |
---|---|---|---|
03:00 | Rosja - Iran | Grupa A | Basketball Gymnasium |
08:30 | Litwa - Argentyna | Grupa A | Basketball Gymnasium |
14:00 | Australia - Chorwacja | Grupa A | Basketball Gymnasium |
05:15 | Niemcy - Angola | Grupa B | Basketball Gymnasium |
10:45 | Hiszpania - Grecja | Grupa B | Basketball Gymnasium |
16:15 | USA - Chiny | Grupa B | Basketball Gymnasium |
Godz. | Mecz | Faza | Arena |
---|---|---|---|
11:00 | Argentyna - Australia | Grupa A | Shanghai |
13:45 | Serbia - Wyb. Kości Sł. | Grupa A | Shanghai |
11:00 | Nigeria - Japonia | Grupa B | Tianjin |
13:45 | USA - Holandia | Grupa B | Tianjin |
11:00 | Nowa Zelandia - Brazylia | Grupa C | Shenyang |
13:45 | Belgia - Chiny | Grupa C | Shenyang |
11:00 | Kamerun - Honduras | Grupa D | Qinhuangdao |
13:45 | Włochy - Korea Płd. | Grupa D | Qinhuangdao |
Godz. | Mecz | Wynik | Arena |
---|---|---|---|
03:00 | Chorwacja - Hiszpania | Grupa A | Hala Narodowa |
08:00 | Francja - Brazylia | Grupa A | Hala Narodowa |
13:00 | POLSKA - Chiny | Grupa A | Hala Narodowa |
04:45 | Rosja - Islandia | Grupa B | Hala Narodowa |
09:45 | Niemcy - Korea Płd. | Grupa B | Hala Narodowa |
14:45 | Dania - Egipt | Grupa B | Hala Narodowa |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
04:00-06:00 | Mężczyźni 56 kg | Grupa B | Uniwersytet Lotnictwa i Kosmonautyki |
06:30-08:00 | Kobiety 53 kg | Grupa B | Uniwersytet Lotnictwa i Kosmonautyki |
09:30-11:10 | Kobiety 53 kg | Grupa A | Uniwersytet Lotnictwa i Kosmonautyki |
13:00-14:40 | Mężczyźni 56 kg | Grupa A | Uniwersytet Lotnictwa i Kosmonautyki |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
04:00-04:07 | 400m zmienny M | final | Aquatics Center |
04:10-04:18 | 100m motylek K | półfinał | Aquatics Center |
04:21-04:27 | 400m dowolny M | finał | Aquatics Center |
04:29-04:37 | 400m zmienny K | finał | Aquatics Center |
04:58-05:06 | 100m klasyczny M | półfinał | Aquatics Center |
05:18-05:24 | 4x100m dowolny K | finał | Aquatics Center |
12:30-12:49 | 100m grzbietowy K | eliminacje | Aquatics Center |
12:54-13:38 | 200m dowolny M | eliminacje | Aquatics Center |
13:43-14:03 | 100m klasyczny K | eliminacje | Aquatics Center |
14:08-14:35 | 100m grzbietowy M | eliminacje | Aquatics Center |
14:40-15:07 | 400m dowolny K | eliminacje | Aquatics Center |
15:11-15:20 | 4x100m dowolny M | eliminacje | Aquatics Center |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
03:00-05:00 | siatkówka plażowa mężczyzn | eliminacje | Centrum siatkówki plażowej Chaoyang |
05:00-07:00 | siatkówka plażowa kobiet | eliminacje | Centrum siatkówki plażowej Chaoyang |
07:00-12:00 | siatkówka plażowa mężczyzn | eliminacje | Centrum siatkówki plażowej Chaoyang |
12:00-14:00 | siatkówka plażowa kobiet | eliminacje | Centrum siatkówki plażowej Chaoyang |
14:00-16:00 | siatkówka plażowa mężczyzn | eliminacje | Centrum siatkówki plażowej Chaoyang |
16:00-18:00 | siatkówka plażowa kobiet | eliminacje | Centrum siatkówki plażowej Chaoyang |
Godz. | Mecz | Faza | Arena |
---|---|---|---|
06:00 | Włochy - Japonia | Grupa A | Instytut Techniki |
06:30 | USA - Wenezuela | Grupa A | Capital Gymnasiumi |
14:00 | Bułgairia - Chiny | Grupa A | Capital Gymnasiumi |
04:00 | Serbia - Rosja | Grupa B | Instytut Techniki |
08:30 | Brazylia - Egipt | Grupa B | Capital Gymnasiumi |
16:00 | POLSKA - Niemcy | Grupa B | Capital Gymnasiumi |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
08:30 | Skoki synchroniczne z trampoliny 3 metrowej (K) | Finały | National Aquatics Center |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
03:00-04:15 | karabin pneumatyczny K | kwalifikacje | Shooting Range Hall |
03:00-06:00 | trap M | kwalifikacje | Beijing CTF |
06:00-06:20 | karabin pneumatyczny M | finał | Shooting Range Hall |
09:00-09:45 | trap M | finał | Beijing CTF |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
04:00-05:30 | szpada (M) | 1/32 finału | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
05:30-07:30 | szpada (M) | 1/16 finału | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
07:30-08:30 | szpada (M) | 1/8 finału | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
08:30-09:00 | szpada (M) | 1/4 finału | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
13:00-14:00 | szpada (M) | 1/2 finału | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
14:10-14:40 | szpada (M) | o 3. miejsce | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
14:40-15:10 | szpada (M) | finał | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
04:30-08:30 | gra pojedyncza K | 1/32 finału | Green Tennis Court |
04:30-08:30 | gra pojedyncza M | 1/32 finału | Green Tennis Court |
04:30-08:30 | gra podwójna K | 1/16 finału | Green Tennis Court |
04:30-08:30 | gra podwójna M | 1/16 finału | Green Tennis Court |
11:00-17:00 | gra pojedyncza K | 1/32 finału | Green Tennis Court |
11:00-17:00 | gra pojedyncza M | 1/32 finału | Green Tennis Court |
11:00-17:00 | gra podwójna K | 1/16 finału | Green Tennis Court |
11:00-17:00 | gra podwójna M | 1/16 finału | Green Tennis Court |
Godz. | Mecz | Faza | Arena |
---|---|---|---|
03:30 | Hiszpania - Kanada | Grupa A | Ying Tung Natatorium |
04:50 | Węgry - Czarnogóra | Grupa A | Ying Tung Natatorium |
08:00 | Australia - Grecja | Grupa A | Ying Tung Natatorium |
06:10 | Serbia - Niemcy | Grupa B | Ying Tung Natatorium |
09:20 | Chorwacja - Włochy | Grupa B | Ying Tung Natatorium |
10:40 | USA - Chiny | Grupa B | Ying Tung Natatorium |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
02:50-03:20 | konkurencja dwójki podwójne wagi lekkiej (K) | eliminacje | Tor kajakarsko-wioślarski w Shunyi |
03:20-04:00 | konkurencja dwójki podwójne wagi lekkiej (M) | eliminacje | Tor kajakarsko-wioślarski w Shunyi |
04:00-04:30 | konkurencja czwórka bez sternika wagi lekkiej (M) | eliminacje | Tor kajakarsko-wioślarski w Shunyi |
04:30-04:50 | konkurencja czwórki podwójne (K) | eliminacje | Tor kajakarsko-wioślarski w Shunyi |
04:50-05:20 | konkurencja czwórki podwójne (M) | eliminacje | Tor kajakarsko-wioślarski w Shunyi |
05:20-05:40 | konkurencja ósemki (K) | eliminacje | Tor kajakarsko-wioślarski w Shunyi |
05:40-06:00 | konkurencja ósemki (M) | eliminacje | Tor kajakarsko-wioślarski w Shunyi |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
04:00-06:30 | kobiety drużynowo | eliminacje | Green Archery Field |
10:00-10:50 | kobiety drużynowo | półfinały | Green Archery Field |
10:55-11:50 | kobiety drużynowo | finały | Green Archery Field |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
07:00-13:00 | klasa 49er | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
07:00-13:00 | klasa Finn | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
07:00-13:00 | klasa Yngling K | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
07:00-13:00 | klasa 49er | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
07:00-13:00 | klasa Finn | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
07:00-13:00 | klasa Yngling K | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
07:00-13:00 | klasa 49er | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
(SZUCH)