Wybierz miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Dzień 4. - 11 sierpnia (poniedziałek)

2008-08-08

Program Igrzysk Olimpijskich w Pekinie na 4. dzień - 11 sierpnia, poniedziałek.

BADMINTON, 11 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
04:00-16:00turniej kobiet3. rundaUniversity of Technology Gymnasium
04:00-16:00turniej mężczyzn2. rundaUniversity of Technology Gymnasium
04:00-16:00debel kobietćwierćfinałUniversity of Technology Gymnasium


BOKS, 11 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
07:30-09:00Kategoria do 57 kgEliminacjeHala Robotnicza
09:00-10:30Kategoria do 60 kgEliminacjeHala Robotnicza
13:00-14:30Kategoria do 57 kgEliminacjeHala Robotnicza
14:30-16:00Kategoria do 60 kgEliminacjeHala Robotnicza


HOKEJ NA TRAWIE MĘŻCZYZN, 11 SIERPNIA
Godz.MeczFazaArena
04:30Niemcy - ChinyGrupa AOlympic Green
12:00Korea Płd. - Nowa ZelandiaGrupa AOlympic Green
16:30Hiszpania - BelgiaGrupa AOlympic Green
04:30Pakistan - Wlk. BrytaniaGrupa BOlympic Green
12:00Australia - KanadaGrupa BOlympic Green
16:30Holandia - RPAGrupa BOlympic Green


JEŹDZIECTWO, 11 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
02:00-05:30WKKW drużynowycross-countryOlympic Equestrian Venue
02:00-05:30WKKWcross-cuontryOlympic Equestrian Venue


JUDO, 11 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
06:00-10:30kobiety 57 kgeliminacjeUniwersytet Nauki i Techniki
06:00-10:30mężczyźni 73 kgeliminacjeUniwersytet Nauki i Techniki
12:00-13:30kobiety 57 kgrepasaże i finałyUniwersytet Nauki i Techniki
12:00-13:30mężczyźni 73 kgrepasaże i finałyUniwersytet Nauki i Techniki


KAJAKARSTWO GÓRSKIE, 11 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
09:00-09:40Mężczyźni C1eliminacjeShunyi Park
09:50-10:40Mężczyźni K1eliminacjeShunyi Park
11:00-11:40Mężczyźni C1eliminacjeShunyi Park
11:50-12:42Mężczyźni K1eliminacjeShunyi Park


KOSZYKÓWKA KOBIET, 11 SIERPNIA
Godz.MeczFazaArena
03:00Korea Płd. - RosjaGrupa ABasketball Gymnasium
08:30Łotwa - BiałoruśGrupa ABasketball Gymnasium
14:00Australia - BrazyliaGrupa ABasketball Gymnasium
05:15Nowa Zelandia - HiszpaniaGrupa BBasketball Gymnasium
10:45Czechy - MaliGrupa BBasketball Gymnasium
16:15Chiny - USAGrupa BBasketball Gymnasium


PIŁKA RĘCZNA KOBIET, 11 SIERPNIA
Godz.MeczWynikArena
03:00Kazachstan - FrancjaGrupa AHala Narodowa
08:00Angola - NorwegiaGrupa AHala Narodowa
13:00Chiny - RumuniaGrupa AHala Narodowa
04:45Brazylia - WęgryGrupa BHala Narodowa
09:45Korea Płd. - NiemcyGrupa BHala Narodowa
14:45Szwecja - RosjaGrupa BHala Narodowa


PODNOSZENIE CIĘŻARÓW, 11 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
04:00-06:00Mężczyźni 62 kgGrupa BUniwersytet Lotnictwa i Kosmonautyki
06:30-08:00Kobiety 58 kgGrupa BUniwersytet Lotnictwa i Kosmonautyki
09:30-11:10Kobiety 58 kgGrupa AUniwersytet Lotnictwa i Kosmonautyki
13:00-14:40Mężczyźni 62 kgGrupa AUniwersytet Lotnictwa i Kosmonautyki


PŁYWANIE, 11 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
04:00-04:08100m grzbietowy KpółfinałAquatics Center
04:10-04:19200m dowolny MpółfinałAquatics Center
04:21-04:25100m motylek KfinałAquatics Center
04:27-04:31100m klasyczny MfinałAquatics Center
04:33-04:41100m klasyczny KpółfinałAquatics Center
04:53-05:11100m grzbietowy KpółfinałAquatics Center
05:24-05:30400m dowolny KfinałAquatics Center
05:33-05:394x100m dowolny MfinałAquatics Center
12:30-13:04200m dowolny KeliminacjeAquatics Center
13:08-13:31200m motylek MeliminacjeAquatics Center
13:36-14:08200m zmienny KeliminacjeAquatics Center


SIATKÓWKA PLAŻOWA, 11 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
03:00-05:00siatkówka plażowa mężczyzn eliminacjeCentrum siatkówki plażowej Chaoyang


SIATKÓWKA KOBIET, 11 SIERPNIA
Godz.MeczFazaArena
06:30USA - KubaGrupa ACapital Gymnasium
14:00Chiny - POLSKAGrupa ACapital Gymnasium
16:00Japonia - WenezuelaGrupa ACapital Gymnasium
04:00Algieria - SerbiaGrupa BInstytut Techniki
06:00Kazachstan - WłochyGrupa BInstytut Techniki
08:30JBrazylia - RosjaGrupa BCapital Gymnasium


SKOKI DO WODY, 11 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
08:30Skoki synchroniczne z wieży 10-metrowej (M) FinałyNational Aquatics Center


STRZELECTWO, 11 SIERPNIA; MĘŻCZYŹNI
GodzinaKonkurencjaRundaArena
03:00-04:45karabin pneumatyczny MkwalifikacjeShooting Range Hall
03:00-07:00trap KkwalifikacjeBeijing CTF
06:00-06:20karabin pneumatyczny MfinałShooting Range Hall
06:00-06:20trap KfinałBeijing CTF


SZERMIERKA, 11 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
04:00-05:30floret (K) 1/32 finałuCentrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego
05:30-07:30floret (K) 1/16 finałuCentrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego
07:30-08:30floret (K) 1/8 finałuCentrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego
08:30-09:00floret (K) 1/4 finałuCentrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego
13:00-14:00floret (K) 1/2 finałuCentrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego
14:10-14:40floret (K) o 3. miejsceCentrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego
14:40-15:10floret (K) finałCentrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego


TENIS, 11 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
04:30-08:30gra pojedyncza K 1/32 finałuGreen Tennis Court
04:30-08:30gra pojedyncza M 1/32 finałuGreen Tennis Court
04:30-08:30gra podwójna K 1/16 finałuGreen Tennis Court
04:30-08:30gra podwójna M 1/16 finałuGreen Tennis Court
11:00-17:00gra pojedyncza K 1/32 finałuGreen Tennis Court
11:00-17:00gra pojedyncza M 1/32 finałuGreen Tennis Court
11:00-17:00gra podwójna K 1/16 finałuGreen Tennis Court
11:00-17:00gra podwójna M 1/16 finałuGreen Tennis Court


PIŁKA WODNA KOBIET, 11 SIERPNIA
Godz.MeczFazaArena
08:20Rosja - WłochyGrupa AYing Tung Natatorium
11:00USA - ChinyGrupa AYing Tung Natatorium
07:00Węgry - HolandiaGrupa BYing Tung Natatorium
09:40Grecja - AustraliaGrupa BYing Tung Natatorium


WIOŚLARSTWO, 11 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
03:30-04:10konkurencja jedynki (K)repasażeTor kajakarsko-wioślarski w Shunyi
04:10-04:50konkurencja jedynki (M)repasażeTor kajakarsko-wioślarski w Shunyi
04:50-05:10konkurencja dwójki bez sterniczki (K)repasażeTor kajakarsko-wioślarski w Shunyi
05:10-05:20konkurencja dwójki bez sternika (M)repasażTor kajakarsko-wioślarski w Shunyi
05:20-05:40konkurencja dwójki podwójne (K)repasażeTor kajakarsko-wioślarski w Shunyi
05:40-05:50konkurencja dwójki podwójne (M)repasażTor kajakarsko-wioślarski w Shunyi
05:50-06:00konkurencja czwórki bez sternika (M)repasażTor kajakarsko-wioślarski w Shunyi


ŁUCZNICTWO, 11 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
04:00-07:20mężczyźni drużynowoeliminacjeGreen Archery Field
10:00-10:50mężczyźni drużynowopółfinałyGreen Archery Field
10:55-11:50mężczyźni drużynowofinałyGreen Archery Field


ŻEGLARSTWO, 11 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
07:00-13:00klasa RS:X MkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa RS:X KkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa 49erkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa 470 MkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa 470 KkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa Laser MkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa Laser Radial KkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa RS:X MkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa RS:X KkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa 470 MkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa 470 KkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa 470 MkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa 470 KkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa 49erkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa Laser MkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa Laser Radial KkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa FinnkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa Yngling K kwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa 470 MkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa 470 KkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa 49erkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa Laser MkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa Laser Radial KkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa FinnkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa Yngling K kwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa 49erkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao

(SZUCH)

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

 
BLOK PROMOWANY
Masz cerę zanieczyszczoną i skłonną do przetłuszczania?Weź udział w konkursie i wypróbuj serię oczyszczanie liście manuka.
video
FB dlaMaturzysty.pl reklama