Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
04:00-16:00 | turniej mężczyzn | ćwierćfinał | University of Technology Gymnasium |
04:00-16:00 | mikst | ćwierćfinał | University of Technology Gymnasium |
Godz. | Mecz | Faza | Arena |
---|---|---|---|
04:30 | USA - Holandia | Faza Grupowa | Wukesong Baseball Field |
05:30 | Chiny - Koraea Płd. | Faza Grupowa | Wukesong Baseball Field |
12:00 | Kanada - Kuba | Faza Grupowa | Wukesong Baseball Field |
13:00 | Japonia - Tajwan | Faza Grupowa | Wukesong Baseball Field |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
07:30-09:00 | Kategoria do 69 kg | Eliminacje | Hala Robotnicza |
09:00-10:30 | Kategoria do 81 kg | Eliminacje | Hala Robotnicza |
13:00-14:30 | Kategoria do 64 kg | Eliminacje | Hala Robotnicza |
14:30-16:00 | Kategoria do 69 kg | Eliminacje | Hala Robotnicza |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
05:00-07:36 | indywidualny wielobój M | finał | University of Technology Gymnasium |
Godz. | Mecz | Faza | Arena |
---|---|---|---|
04:30 | Chiny - Holandia | Grupa A | Olympic Green |
12:00 | Hispzania - Korea Płd. | Grupa A | Olympic Green |
16:30 | RPA - Australia | Grupa A | Olympic Green |
04:30 | USA - Niemcy | Grupa B | Olympic Green |
12:00 | Japonia - Argentyna | Grupa B | Olympic Green |
16:30 | Nowa Zelandia - Wlk. Brytania | Grupa B | Olympic Green |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
13:15-17:45 | ujeżdżanie | dzień 2 | Olympic Equestrian Venue |
3:15-17:45 | ujeżdżanie druż. | finał | Olympic Equestrian Venue |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
06:00-10:30 | kobiety 78 kg | eliminacje | Uniwersytet Nauki i Techniki |
06:00-10:30 | mężczyźni 100 kg | eliminacje | Uniwersytet Nauki i Techniki |
12:00-13:30 | kobiety 78 kg | repasaże i finały | Uniwersytet Nauki i Techniki |
12:00-13:30 | mężczyźni 100 kg | repasaże i finały | Uniwersytet Nauki i Techniki |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
09:40-10:10 | Mężczyźni C2 | półfinały | Shunyi Park |
10:20-10:57 | Kobiety K1 | półfinały | Shunyi Park |
11:10-11:30 | Mężczyźni C2 | finał | Shunyi Park |
11:40-12:05 | Kobiety K1 | finał | Shunyi Park |
Godz. | Mecz | Faza | Arena |
---|---|---|---|
03:00 | Australia - Iran | Grupa A | Basketball Gymnasium |
08:30 | Litwa - Rosja/td> | Grupa A | Basketball Gymnasium |
14:00 | Argentyna - Chorwacja | Grupa A | Basketball Gymnasium |
05:15 | Niemcy - Hiszpania | Grupa B | Basketball Gymnasium |
10:45 | Angola - Chiny | Grupa B | Basketball Gymnasium |
16:15 | USA - Grecja | Grupa B | Basketball Gymnasium |
Godz. | Mecz | Wynik | Arena |
---|---|---|---|
04:45 | POLSKA - Brazylia | Grupa A | Hala Narodowa |
09:45 | Chiny - Hiszpania | Grupa A | Hala Narodowa |
14:45 | Francja - Chorwacja | Grupa A | Hala Narodowa |
03:00 | Niemcy - Egipt | Grupa B | Hala Narodowa |
08:00 | Korea Płd. - Islandia | Grupa B | Hala Narodowa |
13:00 | Dania - Rosja | Grupa B | Hala Narodowa |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
04:00-04:04/td> | 200m klasyczny M | finał | Aquatics Center |
04:07-04:15/td> | 100m dowolny K | półfinał | Aquatics Center |
04:18-04:27/td> | 200m grzbietowy M | półfinał | Aquatics Center |
04:39-04:43/td> | 200m motylek K | finał | Aquatics Center |
04:46-04:50/td> | 100m dowolny M | finał | Aquatics Center |
04:53-05:03/td> | 200m klasyczny K | półfinał | Aquatics Center |
05:07-05:17/td> | 200m zmienny M | półfinał | Aquatics Center |
05:29-05:39/td> | 4x200m dowolny K | finał | Aquatics Center |
12:30-12:58/td> | 50m dowolny M | eliminacje | Aquatics Center |
13:03-13:36/td> | 800m dowolny K | eliminacje | Aquatics Center |
13:40-14:15/td> | 100m motylek M | eliminacje | Aquatics Center |
14:19-14:40/td> | 200m grzbietowy K | eliminacje | Aquatics Center |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
03:00-09:00 | siatkówka plażowa kobiet | eliminacje | Centrum siatkówki plażowej Chaoyang |
09:00-15:00 | siatkówka plażowa mężczyzn | eliminacje | Centrum siatkówki plażowej Chaoyang |
15:00-16:00 | siatkówka plażowa kobiet | baraże | Centrum siatkówki plażowej Chaoyang |
16:00-17:00 | siatkówka plażowa kobiet | baraże | Centrum siatkówki plażowej Chaoyang |
Godz. | Mecz | Faza | Arena |
---|---|---|---|
04:00 | Włochy - Wenezuela | Grupa A | Instytut Techniki |
14:00 | Chiny - Japonia | Grupa A | Capital Gymnasiumi |
16:00 | Bułgaria - USA | Grupa A | Capital Gymnasiumi |
06:00 | Niemcy - Egipt | Grupa B | Instytut Techniki |
06:30 | Brazylia- Rosja | Grupa B | Capital Gymnasiumi |
08:30 | POLSKA - Serbia | Grupa B | Capital Gymnasiumi |
Godz. | Mecz | Faza | Arena |
---|---|---|---|
03:30 | Chiny - Australia | Faza grupowa | Fengtai |
06:00 | Kanada - USA | Faza grupowa | Fengtai |
11:00 | Holandia - Japonia | Faza grupowa | Fengtai |
13:30 | Tajwan - Wenezuela | Faza grupowa | Fengtai |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
03:00-05:15 | karabin sportowy x 3 K | kwalifikacje | Shooting Range Hall |
03:00-07:00 | skeet K | kwalifikacje | Beijing CTF |
06:30-06:50 | karabin sportowy x 3 K | finał | Shooting Range Hall |
09:00-09:45 | skeet K | finał | Beijing CTF |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
03:30-05:00 | szabla drużynowo (K) | 1/8 finału | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
05:00-06:10 | szabla drużynowo (K) | 1/4 finału | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
06:10-07:10 | szabla drużynowo (K) | o miejsca 5-8 | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
07:10-08:20 | szabla drużynowo (K) | 1/2 finału | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
08:20-09:20 | szabla drużynowo (K) | o 7. miejsce | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
08:20-09:20 | szabla drużynowo (K) | o 5. miejsce | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
12:00-13:00 | szabla drużynowo (K) | o 3. miejsce | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
13:00-14:00 | szabla drużynowo (K) | finał | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
04:00-07:00 | turniej drużynowy K | kwalifikacje | karabin - Peking University |
04:00-07:00 | turniej drużynowy M | kwalifikacje | karabin - Peking University |
08:30-11:30 | turniej drużynowy K | kwalifikacje | karabin - Peking University |
08:30-11:30 | turniej drużynowy M | kwalifikacje | karabin - Peking University |
13:00-16:00 | turniej drużynowy K | kwalifikacje | karabin - Peking University |
13:00-16:00 | turniej drużynowy M | kwalifikacje | karabin - Peking University |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
10:00-16:00 | gra pojedyncza K | 1/4 finału | Green Tennis Court |
10:00-16:00 | gra pojedyncza M | 1/4 finału | Green Tennis Court |
10:00-16:00 | gra podwójna K | 1/4 finału | Green Tennis Court |
10:00-16:00 | gra podwójna M | 1/2 finału | Green Tennis Court |
Godz. | Mecz | Faza | Arena |
---|---|---|---|
06:10 | Węgry - Hiszpania | Grupa A | Ying Tung Natatorium |
08:00 | Czarnogóra - Grecja | Grupa A | Ying Tung Natatorium |
09:20 | Australia - Kanada | Grupa A | Ying Tung Natatorium |
03:30 | Chorwacja - Niemcy | Grupa B | Ying Tung Natatorium |
04:50 | USA - Serbia | Grupa B | Ying Tung Natatorium |
10:40 | Chiny - Włochy | Grupa B | Ying Tung Natatorium |
02:10-02:20 | konkurencja jedynki (K) | finał E | Tor kajakarsko-wioślarski w Shunyi |
02:20-02:30 | konkurencja jedynki (M) | finał E | Tor kajakarsko-wioślarski w Shunyi |
02:30-02:40 | konkurencja jedynki (K) | finał D | Tor kajakarsko-wioślarski w Shunyi |
02:40-02:50 | konkurencja jedynki (M) | finał D | Tor kajakarsko-wioślarski w Shunyi |
02:50-03:00 | konkurencja jedynki (K) | finał C | Tor kajakarsko-wioślarski w Shunyi |
03:00-03:10 | konkurencja jedynki (M) | finał C | Tor kajakarsko-wioślarski w Shunyi |
03:10-03:30 | konkurencja dwójki podwójne wagi lekkiej (M) | 1/2 finału | Tor kajakarsko-wioślarski w Shunyi |
03:30-03:50 | konkurencja dwójki podwójne wagi lekkiej (K) | 1/2 finału | Tor kajakarsko-wioślarski w Shunyi |
03:50-04:10 | konkurencja dwójki podwójne wagi lekkiej (M) | 1/2 finału | Tor kajakarsko-wioślarski w Shunyi |
04:10-04:30 | konkurencja czwórki bez sternika wagi lekkiej (M) | 1/2 finału | Tor kajakarsko-wioślarski w Shunyi |
04:30-04:50 | konkurencja czwórki podwójne (M) | 1/2 finału | Tor kajakarsko-wioślarski w Shunyi |
04:50-05:00 | konkurencja jedynki (K) | finał B | Tor kajakarsko-wioślarski w Shunyi |
05:00-05:10 | konkurencja jedynki (M) | finał B | Tor kajakarsko-wioślarski w Shunyi |
05:10-05:20 | konkurencja dwójki bez sterniczki (K) | finał B | Tor kajakarsko-wioślarski w Shunyi |
05:20-05:30 | konkurencja dwójki bez sternika (M) | finał B | Tor kajakarsko-wioślarski w Shunyi |
05:30-05:40 | konkurencja dwójki podwójne (K) | finał B | Tor kajakarsko-wioślarski w Shunyi |
05:50-06:00 | konkurencja czwórki bez sternika (M) | finał B | Tor kajakarsko-wioślarski w Shunyi |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
03:30-07:00 | styl klasyczny - 84 kg | kwalifikacje | Agricultural University |
03:30-07:00 | styl klasyczny - 96 kg | kwalifikacje | Agricultural University |
03:30-07:00 | styl klasyczny - 120 kg | kwalifikacje | Agricultural University |
03:30-07:00 | styl klasyczny - 84 kg | 1/4 finału | Agricultural University |
03:30-07:00 | styl klasyczny - 96 kg | 1/4 finału | Agricultural University |
03:30-07:00 | styl klasyczny - 120 kg | 1/4 finału | Agricultural University |
10:00-11:00 | styl klasyczny - 84 kg | repasaże | Agricultural University |
10:00-11:00 | styl klasyczny - 96 kg | repasaże | Agricultural University |
10:00-11:00 | styl klasyczny - 120 kg | repasaże | Agricultural University |
11:00-11:20 | styl klasyczny - 84 kg | o 3 miejsce | Agricultural University |
11:20-11:30 | styl klasyczny - 84 kg | finał | Agricultural University |
11:55-12:15 | styl klasyczny - 96 kg | o 3 miejsce | Agricultural University |
12:15-12:25 | styl klasyczny - 96 kg | finał | Agricultural University |
12:50-13:10 | styl klasyczny - 120 kg | o 3 miejsce | Agricultural University |
13:10-13:20 | styl klasyczny - 120 kg | finał | Agricultural University |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
04:30-06:15 | kobiety indywidualnie | eliminacje | Green Archery Field |
10:00-10:50 | kobiety indywidualnie | ćwierćfinały | Green Archery Field |
10:50-11:20 | kobiety indywidualnie | półfinały | Green Archery Field |
11:20-11:50 | kobiety indywidualnie | finały | Green Archery Field |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
07:00-13:00 | klasa 49er | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
07:00-13:00 | klasa RS:X M | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
07:00-13:00 | klasa RS:X K | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
07:00-13:00 | klasa Laser M | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
07:00-13:00 | klasa Laser Radial K | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
07:00-13:00 | klasa Finn | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
07:00-13:00 | klasa Yngling K | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
07:00-13:00 | klasa 49er | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
07:00-13:00 | klasa RS:X M | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
07:00-13:00 | klasa RS:X K | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
07:00-13:00 | klasa Laser M | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
07:00-13:00 | klasa Laser Radial K | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
07:00-13:00 | klasa Finn | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
07:00-13:00 | klasa Yngling K | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
07:00-13:00 | klasa 49er | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
(SZUCH)