Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
04:00-07:00 | turniej kobiet | 3. miejsce | University of Technology Gymnasium |
04:00-07:00 | debel mężczyzn | 3. miejsce | University of Technology Gymnasium |
04:00-07:00 | turniej kobiet | >finał | University of Technology Gymnasium |
12:30-16:00 | mikst | półfinał | University of Technology Gymnasium |
12:30-16:00 | turniej mężczyzn | 3. miejsce | University of Technology Gymnasium |
12:30-16:00 | debel mężczyzn | finał | University of Technology Gymnasium |
Godz. | Mecz | Faza | Arena |
---|---|---|---|
04:30 | Kanada - USA | Faza Grupowa | Wukesong Baseball Field |
05:30 | Tajwan - Kuba | Faza Grupowa | Wukesong Baseball Field |
12:00 | Holandia - Chiny | Faza Grupowa | Wukesong Baseball Field |
13:00 | Korea Płd. - Japonia | Faza Grupowa | Wukesong Baseball Field |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
07:30-09:00 | Kategoria do 51 kg | Eliminacje | Hala Robotnicza |
09:00-10:30 | Kategoria do 75 kg | Eliminacje | Hala Robotnicza |
13:00-14:30 | Kategoria do 48 kg | Eliminacje | Hala Robotnicza |
14:30-16:00 | Kategoria do 75 kg | Eliminacje | Hala Robotnicza |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
05:00-06:15 | trampolina kobiet | eliminacje | University of Technology Gymnasium |
06:15-07:30 | trampolina mężczyzn | eliminacje | University of Technology Gymnasium |
Godz. | Mecz | Faza | Arena |
---|---|---|---|
04:30 | Australia - Holandia | Grupa A | Olympic Green |
12:00 | Korea Płd. - Chiny | Grupa A | Olympic Green |
16:30 | Hiszpania - RPA | Grupa A | Olympic Green |
04:30 | Nowa Zelandia - USA | Grupa B | Olympic Green |
12:00 | Niemcy - Argentyna | Grupa B | Olympic Green |
16:30 | Wlk. Brytania - Japonia | Grupa B | Olympic Green |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
13:15-18:00 | ujeżdżanie | kwalifikacje | Olympic Equestrian Venue |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
10:30-10:55 | na dochodzenie M | 1. runda | Tor Laoshan |
10:50-11:05 | Keirin M | 1. runda | Tor Laoshan |
11:05-11:25 | na dochodzenie K | 1. runda | Tor Laoshan |
11:25-11:40 | Keirin M | repasaże | Tor Laoshan |
11:40-12:30 | wyścig punktowy M | finał | Tor Laoshan |
12:30-12:40 | Keirin M | 2. runda | Tor Laoshan |
12:50-13:05 | na dochodzenie M | finał | Tor Laoshan |
13:15-13:25 | Keirin M | finał | Tor Laoshan |
Godz. | Mecz | Faza | Arena |
---|---|---|---|
03:00 | Rosja - Australia | Grupa A | Basketball Gymnasium |
08:30 | Chorwacja - Litwa | Grupa A | Basketball Gymnasium |
14:00 | Iran - Argentyna | Grupa A | Basketball Gymnasium |
05:15 | Grecja - Angola | Grupa B | Basketball Gymnasium |
10:45 | Chiny - Niemcy | Grupa B | Basketball Gymnasium |
16:15 | Hispzania - USA | Grupa B | Basketball Gymnasium |
Godz. | Mecz | Faza | Arena |
---|---|---|---|
12:00 | 1C - 2D | ćwierćfnał | Shenyang |
12:00 | 1D - 2C | ćwierćfnał | Stadion Robotniczy |
15:00 | A1 - B2 | ćwierćfnał | Shanghai |
15:00 | B1 - A2 | ćwierćfnał | Qinhuangdao |
Godz. | Mecz | Wynik | Arena |
---|---|---|---|
03:00 | Brazylia - Chiny | Grupa A | Hala Narodowa |
08:00 | Francja - Hiszpania | Grupa A | Hala Narodowa |
13:00 | Chorwacja - POLSKA | Grupa A | Hala Narodowa |
04:45 | Egipt - Korea Płd. | Grupa B | Hala Narodowa |
09:45 | Rosja - Niemcy | Grupa B | Hala Narodowa |
14:45 | Dania - Islandia | Grupa B | Hala Narodowa |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
13:00-14:40 | Kobiety +75kg | Grupa A | Uniwersytet Lotnictwa i Kosmonautyki |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
04:00-04:04 | 200m grzbietowy K | finał | Aquatics Center |
04:07-04:10/td> | 100 motylek M | finał | Aquatics Center |
04:13-04:23 | 800m dowolny K | finał | Aquatics Center |
04:36-04:39 | 50m dowolny M | finał | Aquatics Center |
04:51-04:75 | 50m dowolny K | półfinał | Aquatics Center |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
03:00-05:00 | siatkówka plażowa kobiet | 1/8 finału | Centrum siatkówki plażowej Chaoyang |
05:00-koniec dnia | siatkówka plażowa mężczyzn | 1/8 finału | Centrum siatkówki plażowej Chaoyang |
Godz. | Mecz | Faza | Arena |
---|---|---|---|
04:00 | USA - Chiny | -:- | Instytut Techniki |
08:30 | Włochy - Bułgaria | Grupa A | Capital Gymnasiumi |
16:00 | Wenezuela - Japonia | Grupa A | Capital Gymnasiumi |
06:00 | Rosja - Egipt | Grupa B | Instytut Techniki |
06:30 | Serbia - Niemcy | Grupa B | Capital Gymnasiumi |
14:00 | Brazylia - POLSKA | Grupa B | Capital Gymnasiumi |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
14:00 | Skoki z trampoliny 3-metrowej (K) | Półfinały | National Aquatics Center |
Godz. | Mecz | Faza | Arena |
---|---|---|---|
03:30 | Japonia - Chiny | Faza grupowa | Fengtai |
06:00 | USA - Tajwan | Faza grupowa | Fengtai |
11:00 | Holandia - Australia | Faza grupowa | Fengtai |
13:30 | Wenezuela - Kanada | Faza grupowa | Fengtai |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
03:00-05:00 | pistolet szybkostrzelny M | kwalifikacje | Shooting Range Hall |
03:00-06:00 | skeet M | kwalifikacje | Beijing CTF |
06:00-06:40 | pistolet szybkostrzelny M | finał | Shooting Range Hall |
09:00-09:45 | skeet M | finał | Beijing CTF |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
03:30-05:00 | floret drużynowo (K) | 1/8 finału | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
05:00-06:30 | floret drużynowo (K) | 1/4 finału | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
06:30-08:00 | floret drużynowo (K) | o miejsca 5-8 | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
08:00-09:30 | floret drużynowo (K) | 1/2 finału | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
09:30-10:50 | floret drużynowo (K) | o 7. miejsce | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
09:30-10:50 | floret drużynowo (K) | o 5. miejsce | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
12:00-13:30 | floret drużynowo (K) | o 3. miejsce | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
13:30-15:00 | floret drużynowo (K) | finał | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
10:00-13:00 | turniej drużynowy K | II runda | karabin - Peking University |
08:30-11:30 | turniej drużynowy M | II runda | karabin - Peking University |
13:00-16:00 | turniej drużynowy M | II runda | karabin - Peking University |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
10:00-16:00 | gra pojedyncza M | o 3. miejsce | Green Tennis Court |
10:00-16:00 | gra pojedyncza K | o 3. miejsce | Green Tennis Court |
10:00-16:00 | gra pojedyncza K | finał | Green Tennis Court |
10:00-16:00 | gra podwójna M | finał | Green Tennis Court |
10:00-16:00 | gra podwójna K | o 3. miejsce | Green Tennis Court |
Godz. | Mecz | Faza | Arena |
---|---|---|---|
04:50 | Kanada - Grecja | Grupa A | Ying Tung Natatorium |
08:00 | Hiszpania - Czarnogóra | Grupa A | Ying Tung Natatorium |
09:20 | Australia - Węgry | Grupa A | Ying Tung Natatorium |
03:30 | Niemcy - Włochy | Grupa B | Ying Tung Natatorium |
06:10 | Chorwacja - USA | Grupa B | Ying Tung Natatorium |
10:40 | Serbia - Chiny | Grupa B | Ying Tung Natatorium |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
03:30-07:00 | styl wolny - 48 kg | kwalifikacje | Agricultural University |
03:30-06:00 | styl wolny - 55 kg | kwalifikacje | Agricultural University |
03:30-06:00 | styl wolny - 48 kg | 1/4 finału | Agricultural University |
03:30-06:00 | styl wolny - 55 kg | 1/4 finału | Agricultural University |
10:00-10:30 | styl wolny - 48 kg | repasaże | Agricultural University |
03:30-07:00 | styl wolny - 55 kg | repasaże | Agricultural University |
10:00-10:30 | styl wolny - 48 kg | o 3 miejsce | Agricultural University |
10:00-10:30 | styl wolny - 48 kg | finał | Agricultural University |
03:30-07:00 | styl wolny - 55 kg | o 3 miejsce | Agricultural University |
03:30-06:00 | styl wolny - 55 kg | finał | Agricultural University |
(SZUCH)