Wybierz miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Kadra Polski na Pekin 2008

2008-08-06

 W piątek oficjalnie rozpoczynają się Igrzyska Olimpijskie w Pekinie. Większość reprezentantów Polski jest już na miejscu. Poniżej przedstawiamy skład "biało-czerwonych".

Skład reprezentacji Polski na IO w Pekinie 2008:

A

Adamiec Tomasz - judo
Augustyn Kamila - badminton
Augustyn Rafał - lekkoatleyka

B

Baranowska Katarzyna - pływanie
Barańska Anna - siatkówka
Baraszkiewicz Paweł - kajakarstwo
Bartnicki Bartłomiej - zapasy
Barzycka Paulina - pływanie
Baumann Paweł - kajakarstwo
Bednarek Agnieszka - siatkówka
Bejnar Monika - lekkoatletyka
Bernatajtys Miłosz - kajakarstwo
Bielecki Karol - piłka ręczna
Bielecki Maciej - kolarstwo
Bieniek Michał - lekkoatletyka
Bieryt Krzysztof - kajakarstwo górskie
Blanik Leszek - gimnastyka sportowa
Błaszczyk Lucjan - tenis stołowy
Boenisz Paulina - pięciobój nowoczesny
Bogacka Sylwia - strzelectwo
Bonk Bartłomiej - podnoszenie ciężarów
Brzeziński Marcin - wioślarstwo
Brzeziński Patryk - wioślarstwo
Brzeźna Paulina - kolarstwo
Brzozowski Artur - lekkoatletyka
Brzozowski Krystian - zapasy
Budzis Joanna - pływanie
Burda Mikołaj - wioślarstwo

C

Chojecka Lidia - lekkoatletyka
Chojnacka Małgorzata - kajakarstwo
Chudzik Kamila - lekkoatletyka
Chyła Łukasz - lekkoatletyka
Czajkowski Marcin - żeglarstwo
Czapiewski Paweł - lekkoatletyka
Czerwiński Przemysław - lekkoatletyka
Cześnik Maria - triathlon
Czwojdzińska Sylwia - pięciobój nowoczesny

D

Dawidowicz Aleksandra - kolarstwo
Daniel Dąbrowski - lekkoatletyka
Dederko Ewa - triathlon
Dobrowolski Rafał - łucznictwo
Dołęga Marcin - podnoszenie ciężarów
Dołęga Robert - podnoszenie ciężarów
Domachowska Marta - tenis
Drybulska Monika - lekkoatletyka
Dydo - Jędrusińska Dorota - lekkoatletyka
Dzieniszewska Edyta - kajakarstwo

E

Ejdys Sylwia - lekkoatletyka

F

Fedaczyński Rafał - lekkoatletyka
Frankiewicz - Janowska Wioletta - lekkoatletyka
Fyrstenberg Mariusz - tenis ziemny

G

Gajgał Katarzyna - siatkówka
Galiński Marek - kolarstwo
Gąsior Łukasz - pływanie
Gierczyński Krzysztof - siatkówka
Gimiński Łukasz - pływanie
Glanc Żaneta - lekkoatletyka
Glinka - Mogentale Małgorzata - siatkówka
Godek Jarosław - wioślarstwo
Gotfryd Marietta - podnoszenie ciężarów
Grabowski Maciej - żeglarstwo
Gruca Dorota - lekkoatletyka
Gruchała Sylwia - szermierka
Gruszka Piotr - siatkówka
Grzybowski Marcin - kajakarstwo
Gucman Mateusz - zapasy
Gutorski Wojciech - wioślarstwo

H

Hejmej Rafał - wioślarstwo
Hojka Piotr - wioślarstwo
Horbacz Marcin - pięciobój nowoczesny
Horbik Radosław - zapasy
Hreniak Maciej - pływanie

I

Ignaczak Krzysztof - siatkówka

J

Jachlewski Mateusz - piłka ręczna
Jakubczak Anna - lekkoatletyka
Janik Igor - lekkoatletyka
Jans Klaudia - tenis ziemy
Jasińska - Piwnicka Urszula - lekkoatletyka
Jaskółka Marek - triathlon
Jaszka Bartłomiej - piłka ręczna
Jeliński Michał - wioślarstwo
Jelonek Jakub - lekkoatletyka
Jeschke Marta - lekkoatletyka
Jesień Anna - lekkoatletyka
Jędraszko Daniel - kajakarstwo
Jędrusiński Marcin - lekkoatletyka
Jędrzejczak Otylia - pływanie
Jie Xu - tenis stołowy
Jóźwiak Bogna - szermierka
Jurasik Mariusz - piłka ręczna
Jurecki Bartosz - piłka ręczna
Jurecki Michał - piłka ręczna

K

Kaczor Joanna - siatkówka
Kaczor Rafał - boks
Kadziewicz Łukasz - siatkówka
Karpiesiuk Agnieszka - lekkoatletyka
Karpińska Marzena - podnoszenie ciężarów
Kędzia Piotr - lekkoatletyka
Kierkowski Krzysztof - żeglarstwo
Kizierowski Bartosz - pływanie
Klejnowska Aleksandra - podnoszenie ciężarów
Klepacka Zofia - żeglarstwo
Kleszcz Grzegorz - podnoszenie ciężarów
Klimczak Piotr - lekkoatletyka
Klocek Ewelina - lekkoatletyka
Knapik Wojciech - strzelectwo
Kocielnik Joanna - lekkoatletyka
Kolbowicz Marek - wioślarstwo
Kołecki Szymon - podnoszenie ciężarów
Konieczna Aneta - kajakarstwo
Koniusz Marcin - szermierka
Korc Agata - pływanie
Korczyńska Daria - lekkoatletyka
Korol Adam - wioślarstwo
Korzeniowska Sylwia - lekkoatletyka
Korzeniowski Paweł - pływanie
Kosiorek Sebastian - wioślarstwo
Kostiuczyk Nadieża - badminton
Kostruba Izabela - lekkoatletyka
Kowalska Katarzyna - lekkoatletyka
Kozłowski Kacper - lekkoatletyka
Kraskowski Robert - strzelectwo
Krawczyk Robert - judo
Kruszkowski Sławomir - wioślarstwo
Kubaczyk Robert - lekkoatletyka
Kuczkowska Dorota - kajakarstwo
Kuczyński Kamil - kolarstwo
Kuć Dariusz - lekkoatletyka
Kujawski Marcin - kajakarstwo
Kusznierewicz Mateusz - żeglarstwo
Kwiatkowski Łukasz - kolarstwo
Kwit Julian - zapasy

L

Lewandowski Marcin - lekkoatletyka
Lijewski Krzysztof - piłka ręczna
Lijewski Marcin - piłka ręczna
Liktoras Maria - siatkówka

Ł

Łogosz Michał - badminton

M

Madejczyk Barbara - lekkoatletyka
Majewski Bartosz - pięciobój nowoczesny
Majewski Tomasz - lekkoatletyka
Małachowski Piotr - lekkoatletyka
Marcinkiewicz Iwona - łucznictwo
Marczyński Tomasz - kolarstwo
Maszczyk Łukasz - boks
Masztak Kamil - lekkoatletyka
Mateusiak Robert - badminton
Matkowski Marcin - tenis ziemny
Matyjaszek Przemysław - judo
Mazurek Zuzanna - pływanie
Mendelski Tomasz - kajakarstwo
Miarczyński Przemysław - żeglarstwo
Michalik Monika - zapasy
Michalkiewicz Artur - zapasy
Michalska Julia - wioślarstwo
Mikołajczyk Beata - kajakarstwo
Mikulski Marek - zapasy
Misterska - Zasowska Dominika - podnoszenie ciężarów
Mitrosz Joanna - gimnastyka artystyczna
Mocek Sławomir - szermierka
Morajko Jacek - kolarstwo
Mospinek Justyna - łucznictwo
Motyka Tomasz - szermierka
Możdżonek Marcin - siatkówka
Mroczkiewicz Magdalena - szermierka

N

Niemiec Przemysław - kolarstwo
Noga Artur - lekkoatletyka
Nowak Marcin - lekkoatletyka

P

Partyka Natalia - tenis stołowy
Pawełczak Bartłomiej - wioślarstwo
Pawłowski Łukasz - wioślarstwo
Piasecki Patryk - żeglarstwo
Piątek Piotr - łucznictwo
Pihan Marta - gimnastyka sportowa
Piłocik Katarzyna - judo
Piwko Paweł - piłka ręczna
Piwowarska Joanna - lekkoatletyka
Plawgo Marek - lekkoatletyka
Pliński Daniel - siatkówka
Pochwała Marcin - kajakarstwo górskie
Podolec Anna - siatkówka
Popiela Dariusz - kajakarstwo górskie
Potępa Wioletta - lekkoatletyka
Proć Jacek - łucznictwo
Prokopek - Janacek Grażyna - lekkoatletyka
Pyrek Monika - lekkoatletyka

Q

Qian Li - tenis stołowy

R

Radwańska Agnieszka - tenis ziemny
Rańda Paweł - wioślarstwo
Rapcewicz Michał - jeździectwo
Ratajczyk Rafał - kolarstwo
Rogowska Anna - lekkoatletyka
Rokicki Michał - pływanie
Rosner Milena - siatkówka
Rosolska Alicja - tenis ziemny
Rostkowska Anna - lekkoatletyka
Rynkiewicz Roman - kajakarstwo

S

Sadkowska Urszula - judo
Sadurek - Mikołajczyk Milena - siatkówka
Sagun Mirosława - strzelectwo
Sarna Paweł - kajakarstwo górskie
Sawrymowicz Mateusz - pływanie
Seroczyński Adam - kajakarstwo
Siódmiak Artur - piłka ręczna
Skolimowska Kamila - lekkoatletyka
Skorupa Katarzyna - siatkówka
Skowrońska - Dolata Katarzyna - siatkówka
Sobieraj - Ćwienczek Małgorzata - łucznictwo
Socha Aleksandra - szermierka
Sowa Arkadiusz - lekkoatletyka
Spisak Paweł - jeździectwo
Społowicz Artur - jeździectwo
Stanuch Agnieszka - kajakarstwo górskie
Stańczyk Przemysław - pływanie
Staroń Agnieszka - strzelectwo
Starzak Marcin - lekkoatletyka
Stawowski Michał - wioślarstwo
Sudoł Grzegorz - lekkoatletyka
Szczepaniak Karolina - pływanie
Szmal Sławomir - piłka ręczna
Szost Henryk - lekkoatletyka
Szotyńska Katarzyna - żeglarstwo
Szpek Sławomira - strzelectwo
Szramiak Krzysztof - podnoszenie ciężarów
Szukiel Rafał - żeglarstwo
Szymkowiak Tomasz - lekkoatletyka

Ś

Świderski Sebastian - siatkówka

T

Tkaczyk Grzegorz - piłka ręczna
Tłuczyński Tomasz - piłka ręczna
Trojanowski Daniel - wioślarstwo
Trywiańska Aurelia - lekkoatletyka
Twardowski Marek - kajakarstwo
Tymińska Karolina - lekkoatletyka
Tyszyński Wojciech - kajakarstwo

W

Wacha Przemysław - badminton
Wasielewski Konrad - wioślarstwo
Wiaderek Piotr - lekkoatletyka
Wichary Marcin - piłka ręczna
Wiercioch Adam - szermierka
Wieruszewski Rafał - lekkoatletyka
Wieszczek Agnieszka - zapasy
Więckowska Irena - szermierka
Wika Marcin - siatkówka
Wilk Katarzyna - pływanie
Wiłkomirski Krzysztof - judo
Winiarski Michał - siatkówka
Wiśniewska Joanna - lekkoatletyka
Wlazły Mariusz - siatkówka
Włodarczyk Anita - lekkoatletyka
Włoszczowska Maja - kolarstwo
Woicki Paweł - siatkówka
Wojnarowicz Janusz - judo 
Wojtkowiak Małgorzata - szermierka
Wójcik Jolanta - lekkoatletyka
Wójt Łukasz - pływanie
Wysocki Adam - kajakarstwo

Z

Zabawska Krystyna - lekkoatletyka
Zadura Małgorzata - lekkoatletyka
Zagumny Paweł - siatkówka
Zawrotniak Radosław - szermierka
Zenik Mariola - siatkówka
Ziemiński Kacper - żeglarstwo
Ziółkowski Szymon - lekkoatletyka

Ż

Życki Dominik - żeglarstwo

(SZUCH)



Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

 
BLOK PROMOWANY
Masz cerę zanieczyszczoną i skłonną do przetłuszczania?Weź udział w konkursie i wypróbuj serię oczyszczanie liście manuka.
video
FB dlaMaturzysty.pl reklama