Polacy zagrają z Włochami w półfinale ME siatkarzy. Transmisja z Wiednia w Polsacie i Polsacie Sport. Relacja na żywo u nas!

Polska - Włochy, sobota, godz. 15:00, Polsat, Polsat Sport

Mlodzian 1 OGLĄDAJ

sport-tv.c0 OGLĄDAJ

POLSKA - WŁOCHY  0:3 (22:25, 21:25, 20:25)

III SET

20:25 Koniec meczu. Włosi liczyli chyba na bardziej wymagającego sparingpartnera. A Polacy jeszcze zdążą do mamy na kolację.Koniec miszczostf, do widzenia!

19:23 Małyszowcy na trybunach za chwilę będą już mogli krzyczeć "Polacy, nic się nie stało"

18:20 Czemu do cholery ciągle zagrywamy na libero?

18:19 Czy was też irytuje Wojciech Drzyzga? Kolesia nie widać, a denerwuje bardziej niz ryży z Teleexpressu.

14:16 Proste błędy w przyjęciu i nasze nadzieje na medal powoli się kończą. Dajemy fotkę ładnej siatkareczki, bo to chyba już ostatnia okazja. Tym razem Paula Mancino.

11:10 Serwujemy od początku meczu mocno i całkiem dobrze, więc słaba zagrywka nie będzie przyczyną ewentualnej porażki. Wydaje się, że jesteśmy po prostu za słabi.

10:9 Ej, nie wrzuciliśmy jeszcze zdjęcia żadnej szprychy w tym secie!

9:6 Cieszmy się z prowadzenia, tak szybko odejdzie.

5:5 A gdyby tak Anastasi zmienił Kurka?

2:2 Travica zagrał coś na poziomie pierwszej klasy gimnazjalnej i jeszcze zdobył punkt.

Przed III setem: Raczej już nie wygramy tego meczu, tylko Włosi mogą go jeszcze spróbować przegrać.

II SET

21:25 Łasko punktuje nas jak Kliczko Adamka i koniec seta. Przegrywamy już dwa zeiro.

20:22 Wszedł Mika, ale atakuje tak, że nie przebiłby się nawet przez blok karłów.

18:21 Niewiarygodna obrona Włochów i strata punktu. To chyba decydująca akcja tego seta.

17:19 Jak ci Włosi bronią takie gwoździe?

15:16 Przegrywamy na drugiej przerwie technicznej, ale coś może się z tego urodzić. Jak przegramy tego seta, to trzeci będzie już bez walki.

13:13 Polska grać, bo mamy fajniejsze rzeczy do roboty w słoneczne sobotnie popołudnie (np. picie piwka na grillu) niż oglądanie porażki w siatkę.

11:12 Hahaha, kurtyna, brawo panie Sztyc! Wszedł Kosok na zagrywkę i cztery punkty z rzędu!

7:12 Zanosi się na srogi dzwon w tym secie, więc nie chce nam się pisać nic dowcipnego.

6:7 Trochę się zapatrzyliśmy w galerię zdjęć Moniki Bellucci i dopiero teraz wróciliśmy z łazienki.

Przed II setem: Wrzucimy zdjęcie jakiejś ładnej laski, bo się wkurzyliśmy po pierwszej partii.Niech będzie Monica Bellucci.

I SET

22:25 01 zgłoś się.

21:24 Dupa!Serwis w siatkę, as Savaniego i praktycznie po secie.

20:22 Łasko ma niezły pocięgiel, niestety.

19:21 Czy trenerem Włoch jest Klaudiusz z Big Brothera?

19:20 Polacy grają naprawdę w porządku, ale na Włochów "w porządku" nie wystarczy.

16:17 Kubiak czesze niesamowicie w ataku.

14:16 Igła rzucił się po piłkę, jak ostatnio my za butelką tequili, gdy nam ze stołu spadała.

13:16 Napisaliśmy to, co napisaliśmy i Kurek z Jaroszem dostali dwie klacze z rzędu. Zaczyna wyglądać to niewesoło.

13:13 Niektórym fankom może to się nie spodoba, ale pod pewnym względem cieszymy się, że nie ma teraz w kadrze Winiarskiego i Świderskiego. Świetni siatkarze, ale o mentalności typowych przegrywaczy.Jarosz czy nawet Kurek tak dobrzy nie są, ale nie mają jakichś ukrytych kompleksów w grze z teoretycznie silniejszymi rywalami.

10:11 Ale faktem jest, że u Włochów brylują na razie rdzenni Rzymianie: Łasko, Travica i Zajcew.

8:8 Skoro Klose i Podolski są wyzywani od volksdeutschów, to jak nazwać Łaskę?

6:7 Już sędziowie nas z punktów kroją, więc będzie na kogo zwalić winę w wypadku przegranej.

4:4 Jaka lufa Kurka z serwisu! Jakbyśmy chcieli to odebrać, to ręce by nam połamało.

3:4 Zaczęliśmy spięci, ale Jarosznie uznaje kompromisów w ataku.

Przed I setem: Jeśli myślimy teraz o włoskiej siatkówce, to nie przychodzą nam już do głowy gwiazdy w stylu Sartorettiego, Papiego, Fei czy Cisolli, bo takich zawodników w kadrze Włoch już po prostu nie ma. Wrzucimy więc zdjęcie niezmiennie boskiej Franceski Piccinini i zrobimy normę fotek pięknych dziewczyn na całą relację.

Przed I setem: Meczu ze Słowakami nie obawialiśmy się w ogóle i typowaliśmy, że wszystko zakończy się trzysetówką. Teraz tak dobrze nie jest. W moczu czujemy porażkę w czterech setach, zwłaszcza że na imprezach rangi mistrzowskiej z Włochami nie idzie nam najlepiej. Przegrana 2:3 w ćwierćfinale na igrzyskach w Pekinie to jedna z naszych największych sportowych traum i do dziś nie wiemy, jak będąc w formie na olimpijski medal przegraliśmy ten mecz.