Wybierz miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Vancouver 2010 - 23 lutego, wtorek

2010-02-18

Program Zimowych Igrzysk Olimpijskich, 23 lutego, wtorek.

LutyGodz. *KonkurencjaEtapMiejsce
2301:00Łyżwiarstwo figurowe - Solistki
Program krótki  
eliminacjePacific Coliseum
2301:45Łyżwiarstwo figurowe - Pary taneczne
Taniec dowolny
FinałPacific Coliseum
2302:00Hokej na lodzie - Turniej kobiet
SF2
pófinałCanada Hockey Place
2304:00Hokej na lodzie - Turniej kobiet
5-8
playoffUBC Thunderbird Arena
2304:00Curling - Turniej mężczyzn
Niemcy - Wielka Brytania
rozgrywki grupoweVancouver Olympic Centre
2304:00Curling - Turniej mężczyzn
Francja - Dania
rozgrywki grupoweVancouver Olympic Centre
2304:00Curling - Turniej mężczyzn
Chiny - USA
rozgrywki grupoweVancouver Olympic Centre
2318:00Curling - Turniej kobiet
Japonia - Szwecja
rozgrywki grupoweVancouver Olympic Centre
2318:00Curling - Turniej kobiet
Szwajcaria - Niemcy
rozgrywki grupoweVancouver Olympic Centre
2318:00Curling - Turniej kobiet
USA - Chiny
rozgrywki grupoweVancouver Olympic Centre
2318:00Curling - Turniej kobiet
Kanada - Wielka Brytania
rozgrywki grupoweVancouver Olympic Centre
2319:00Narciarstwo alpejskie - Slalom gigant mężczyzn I przejazdWhistler Creekside
2319:00Narciarstwo klasyczne - Kombinacja norweska
skoki drużynowe
FinałWhistler Olympic Park
2319:30Narciarstwo dowolne - Skicross kobiet   eliminacjeCypress Mountain
2320:30Biatlon - sztafeta
4x6 kilometrów kobiet  
FinałWhistler Olympic Park
2321:00Hokej na lodzie - Turniej mężczyzn
QP1
playoffCanada Hockey Place
2322:00Narciarstwo klasyczne - Kombinacja norweska
sztafeta 4x5 km
FinałWhistler Olympic Park
2322:00Narciarstwo dowolne - Skicross kobiet 1/8 finałuCypress Mountain
2322:33Narciarstwo dowolne - Skicross kobiet ćwierćfinałCypress Mountain
2322:45Narciarstwo alpejskie - Slalom gigant mężczyzn II przejazdWhistler Creekside
2322:52Narciarstwo dowolne - Skicross kobiet pófinałCypress Mountain
2323:00Curling - Turniej mężczyzn
Chiny - Kanada
rozgrywki grupoweVancouver Olympic Centre
2323:00Curling - Turniej mężczyzn
Szwecja - Dania
rozgrywki grupoweVancouver Olympic Centre
2323:00Curling - Turniej mężczyzn
Wielka Brytania - Norwegia
rozgrywki grupoweVancouver Olympic Centre
2323:00Curling - Turniej mężczyzn
Szwajcaria - Francja
rozgrywki grupoweVancouver Olympic Centre
2323:03Narciarstwo dowolne - Skicross kobiet FinałCypress Mountain

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
video
FB dlaMaturzysty.pl reklama