Wybierz miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Znamy terminarz PlusLigi Kobiet!

2011-08-11

Znamy już terminarz PlusLigi Kobiet sezonu 2011/2012. W pierwszej kolejce najciekawiej zapowiada się starcie Impel Gwardii Wrocław z Organiką Budowlanymi Łódź.

DATA

 

Mecz

Nr.

KLUB

 

Nr

 

Nr

KLUB

Godzina

meczu

 

 

 

I TERMIN

 

 

 

 

 

12.10.2011

1

PTPS Piła

10

1

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

 

12.10.2011

2

Atom Trefl Sopot

2

9

AZS Białystok

 

12.10.2011

3

BKS Aluprof Bielsko-Biała

3

8

KPSK Stal Mielec

 

12.10.2011

4

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

4

7

KS Pałac Bydgoszcz

 

12.10.2011

5

Impel Gwardia Wrocław

5

6

Organika Budowlani Łódź

 

 

 

 

II TERMIN

 

 

 

 

 

15.10.2011

6

PTPS Piła

10

6

Organika Budowlani Łódź

 

15.10.2011

7

KS Pałac Bydgoszcz

7

5

Impel Gwardia Wrocław

 

15.10.2011

8

KPSK Stal Mielec

8

4

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

 

15.10.2011

9

AZS Białystok

9

3

BKS Aluprof Bielsko-Biała

 

15.10.2011

10

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

1

2

Atom Trefl Sopot

 

 

 

 

III TERMIN

 

 

 

 

 

19.10.2011

11

Atom Trefl Sopot

2

10

PTPS Piła

 

19.10.2011

12

BKS Aluprof Bielsko-Biała

3

1

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

 

19.10.2011

13

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

4

9

AZS Białystok

 

19.10.2011

14

Impel Gwardia Wrocław

5

8

KPSK Stal Mielec

 

19.10.2011

15

Organika Budowlani Łódź

6

7

KS Pałac Bydgoszcz

 

 

 

 

IV TERMIN

 

 

 

 

 

22.10.2011

16

PTPS Piła

10

7

KS Pałac Bydgoszcz

 

22.10.2011

17

KPSK Stal Mielec

8

6

Organika Budowlani Łódź

 

22.10.2011

18

AZS Białystok

9

5

Impel Gwardia Wrocław

 

22.10.2011

19

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

1

4

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

 

22.10.2011

20

Atom Trefl Sopot

2

3

BKS Aluprof Bielsko-Biała

 

 

 

 

V TERMIN

 

 

 

 

 

26.10.2011

21

BKS Aluprof Bielsko-Biała

3

10

PTPS Piła

 

26.10.2011

22

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

4

2

Atom Trefl Sopot

 

26.10.2011

23

Impel Gwardia Wrocław

5

1

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

 

26.10.2011

24

Organika Budowlani Łódź

6

9

AZS Białystok

 

26.10.2011

25

KS Pałac Bydgoszcz

7

8

KPSK Stal Mielec

 

 

 

 

 

VI TERMIN

 

 

 

 

 

23.11.2011

26

PTPS Piła

10

8

KPSK Stal Mielec

 

23.11.2011

27

AZS Białystok

9

7

KS Pałac Bydgoszcz

 

23.11.2011

28

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

1

6

Organika Budowlani Łódź

 

23.11.2011

29

Aton Trefl Sopot

2

5

Impel Gwardia Wrocław

 

23.11.2011

30

BKS Aluprof Bielsko-Biała

3

4

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

 

 

 

 

VII TERMIN

 

 

 

 

26.11.2011

31

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

4

10

PTPS Piła

 

26.11.2011

32

Impel Gwardia Wrocław

5

3

BKS Aluprof Bielsko-Biała

 

26.11.2011

33

Organika Budowlani Łódź

6

2

Atom Trefl Sopot

 

26.11.2011

34

KS Pałac Bydgoszcz

7

1

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

 

26.11.2011

35

KPSK Stal Mielec

8

9

AZS Białystok

 

 

 

 

VIII TERMIN

 

 

 

 

 

 

03.12.2011

36

PTPS Piłą

10

9

AZS Białystok

 

03.12.2011

37

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

1

8

KPSK Stal Mielec

 

03.12.2011

38

Atom Trefl Sopot

2

7

KS Pałac Bydgoszcz

 

03.12.2011

39

BKS Aluprof Bielsko-Biała

3

6

Organika Budowlani Łódź

 

03.12.2011

40

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

4

5

Impel Gwardia Wrocław

 

 

 

 

IX TERMIN

 

 

 

 

 

10.12.2011

41

Impel Gwardia Wrocław

5

10

PTPS Piła

 

10.12.2011

42

Organika Budowlani Łódź

6

4

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

 

10.12.2011

43

KS Pałac Bydgoszcz

7

3

BKS Aluprof Bielsko-Biała

 

10.12.2011

44

KPSK Stal Mielec

8

2

Atom Trefl Sopot

 

10.12.2011

45

AZS Białystok

9

1

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

 

 

 

X TERMIN

 

 

 

 

 

17.12.2011

46

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

1

10

PTPS Piła

 

17.12.2011

47

AZS Białystok

9

2

Atom Trefl Sopot

 

17.12.2011

48

KPSK Stal Mielec

8

3

BKS Aluprof Bielsko-Biała

 

17.12.2011

49

KS Pałac Bydgoszcz

7

4

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

 

17.12.2011

50

Organika Budowlani Łódź

6

5

Impel Gwardia Wrocław

 

 

 

 

XI TERMIN

 

 

 

 

 

29.12.2011

51

Organika Budowlani Łódź

6

10

PTPS Piła

 

29.12.2011

52

Impel Gwardia Wrocław

5

7

KS Pałac Bydgoszcz

 

29.12.2011

53

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

4

8

KPSP Stal Mielec

 

29.12.2011

54

BKS Aluprof Bielsko-Biała

3

9

AZS Białystok

 

29.12.2011

55

Atom Trefl Sopot

2

1

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

 

 

 

 

XII TERMIN

 

 

 

 

 

04.01.2012

56

PTPS Piłą

10

2

Atom Trefl Sopot

 

04.01.2012

57

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

1

3

BKS Aluprof Bielsko-Biała

 

04.01.2012

58

AZS Białystok

9

4

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

 

04.01.2012

59

KPSK Stal Mielec

8

5

Impel Gwardia Wrocław

 

04.01.2012

60

KS Pałac Bydgoszcz

7

6

Organika Budowlani Łódź

 

 

 

 

XIII TERMIN

 

 

 

 

 

07.01.2012

61

KS Pałac Bydgoszcz

7

10

PTPS Piła

 

07.01.2012

62

Organika Budowlani Łódź

6

8

KPSK Stal Mielec

 

07.01.2012

63

Impel Gwardia Wrocław

5

9

AZS Białystok

 

07.01.2012

64

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

4

1

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

 

07.01.2012

65

BKS Aluprof Bielsko-Biała

3

2

Atom Trefl Sopot

 

 

 

 

 

XIV TERMIN

 

 

 

 

14.01.2012

66

PTPS Piła

10

3

BKS Aluprof Bielsko-Biała

 

14.01.2012

67

Atom Trefl Sopot

2

4

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

 

14.01.2012

68

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

1

5

Impel Gwardia Wrocław

 

14.01.2012

69

AZS Białystok

9

6

Organika Budowlani Łódź

 

14.01.2012

70

KPSK Stal Mielec

8

7

KS Pałac Bydgoszcz

 

 

 

 

 

XV TERMIN

 

 

 

 

 

21.01.2012

71

KPSK Stal Mielec

8

10

PTPS Piła

 

21.01.2012

72

KS Pałac Bydgoszcz

7

9

AZS Białystok

 

21.01.2012

73

Organika Budowlani Łódź

6

1

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

 

21.01.2012

74

Impel Gwardia Wrocław

5

2

Atom Trefl Sopot

 

21.01.2012

75

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

4

3

BKS Aluprof Bielsko-Biała

 

 

 

 

XVI TERMIN

 

 

 

 

 

28.01.2012

76

PTPS Piła

10

4

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

 

28.01.2012

77

BKS Aluprof Bielsko-Biała

3

5

Impel Gwardia Wrocław

 

28.01.2012

78

Atom Trefl Sopot

2

6

Organika Budowlani Łódź

 

28.01.2012

79

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

1

7

KS Pałac Bydgoszc

 

28.01.2012

80

AZS Białystok

9

8

KPSK Stal Mielec

 

 

 

 

 

 

XVII TERMIN

 

 

 

 

 

04.02.2012

81

AZS Białystok

9

10

PTPS Piła

 

04.02.2012

82

KPSK Stal Mielec

8

1

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

 

04.02.2012

83

KS Pałac Bydgoszcz

7

2

Atom Trefl Sopot

 

04.02.2012

84

Organika Budowlani łódź

6

3

BKS Aluprof Bielsko-Biała

 

04.02.2012

85

Impel Gwardia Wrocław

5

4

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

 

 

 

 

XVIII TERMIN

 

 

 

 

 

11.02.2012

86

PTPS Piła

10

5

Impel Gwardia Wrocław

 

11.02.2012

87

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

4

6

Organika Budowlani Łódź

 

11.02.2012

88

BKS Aluprof Bielsko-Biała

3

7

KS Pałac Bydgoszcz

 

11.02.2012

89

Atom Trefl Sopot

2

8

KPSK Stal Mielec

 

11.02.2012

90

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

1

9

AZS Białystok

 

25.01.2012 – Puchar Polski Kobiet – 1/8 Finału

14.02.2012 – Puchar Polski Kobiet – 1/4 Finału

17.02.2012 – Puchar Polski Kobiet – 1/2 Finału

18.02.2012 – Puchar Polski Kobiet - Finał

I runda play off

25.02.2012; 03.03.2012 lub 04.03.2012

II runda play off

10-11.03.2012; 20.03.2012 lub 21.03.2012 lub 28.03.2012

III runda play off

03-04.04.2012; 12.04.2012 lub 13.04.2012 lub 17.04.2012

Jeżeli, drużyny klubów PlusLigi Kobiet nie zakwalifikują się do Final Four rozgrywek o puchar CEV lub Champions League, terminarz rozgrywek zostanie skorygowany.

Termin rozgrywania zawodów może ulec zmianie w przypadku przesunięć programowych w telewizji.

ip

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

 
BLOK PROMOWANY
Masz cerę zanieczyszczoną i skłonną do przetłuszczania?Weź udział w konkursie i wypróbuj serię oczyszczanie liście manuka.
video
FB dlaMaturzysty.pl reklama