Znamy już terminarz PlusLigi Kobiet sezonu 2011/2012. W pierwszej kolejce najciekawiej zapowiada się starcie Impel Gwardii Wrocław z Organiką Budowlanymi Łódź.
DATA
|
Mecz Nr. |
KLUB |
Nr |
Nr |
KLUB |
Godzina meczu |
|
|
I TERMIN
|
|
|
|
|
12.10.2011 |
1 |
PTPS Piła |
10 |
1 |
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna |
|
12.10.2011 |
2 |
Atom Trefl Sopot |
2 |
9 |
AZS Białystok |
|
12.10.2011 |
3 |
BKS Aluprof Bielsko-Biała |
3 |
8 |
KPSK Stal Mielec |
|
12.10.2011 |
4 |
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza |
4 |
7 |
KS Pałac Bydgoszcz |
|
12.10.2011 |
5 |
Impel Gwardia Wrocław |
5 |
6 |
Organika Budowlani Łódź |
|
|
|
II TERMIN
|
|
|
|
|
15.10.2011 |
6 |
PTPS Piła |
10 |
6 |
Organika Budowlani Łódź |
|
15.10.2011 |
7 |
KS Pałac Bydgoszcz |
7 |
5 |
Impel Gwardia Wrocław |
|
15.10.2011 |
8 |
KPSK Stal Mielec |
8 |
4 |
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza |
|
15.10.2011 |
9 |
AZS Białystok |
9 |
3 |
BKS Aluprof Bielsko-Biała |
|
15.10.2011 |
10 |
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna |
1 |
2 |
Atom Trefl Sopot |
|
|
|
III TERMIN
|
|
|
|
|
19.10.2011 |
11 |
Atom Trefl Sopot |
2 |
10 |
PTPS Piła |
|
19.10.2011 |
12 |
BKS Aluprof Bielsko-Biała |
3 |
1 |
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna |
|
19.10.2011 |
13 |
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza |
4 |
9 |
AZS Białystok |
|
19.10.2011 |
14 |
Impel Gwardia Wrocław |
5 |
8 |
KPSK Stal Mielec |
|
19.10.2011 |
15 |
Organika Budowlani Łódź |
6 |
7 |
KS Pałac Bydgoszcz |
|
|
|
IV TERMIN
|
|
|
|
|
22.10.2011 |
16 |
PTPS Piła |
10 |
7 |
KS Pałac Bydgoszcz |
|
22.10.2011 |
17 |
KPSK Stal Mielec |
8 |
6 |
Organika Budowlani Łódź |
|
22.10.2011 |
18 |
AZS Białystok |
9 |
5 |
Impel Gwardia Wrocław |
|
22.10.2011 |
19 |
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna |
1 |
4 |
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza |
|
22.10.2011 |
20 |
Atom Trefl Sopot |
2 |
3 |
BKS Aluprof Bielsko-Biała |
|
|
|
V TERMIN
|
|
|
|
|
26.10.2011 |
21 |
BKS Aluprof Bielsko-Biała |
3 |
10 |
PTPS Piła |
|
26.10.2011 |
22 |
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza |
4 |
2 |
Atom Trefl Sopot |
|
26.10.2011 |
23 |
Impel Gwardia Wrocław |
5 |
1 |
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna |
|
26.10.2011 |
24 |
Organika Budowlani Łódź |
6 |
9 |
AZS Białystok |
|
26.10.2011 |
25 |
KS Pałac Bydgoszcz |
7 |
8 |
KPSK Stal Mielec |
|
|
|
VI TERMIN
|
|
|
|
|
23.11.2011 |
26 |
PTPS Piła |
10 |
8 |
KPSK Stal Mielec |
|
23.11.2011 |
27 |
AZS Białystok |
9 |
7 |
KS Pałac Bydgoszcz |
|
23.11.2011 |
28 |
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna |
1 |
6 |
Organika Budowlani Łódź |
|
23.11.2011 |
29 |
Aton Trefl Sopot |
2 |
5 |
Impel Gwardia Wrocław |
|
23.11.2011 |
30 |
BKS Aluprof Bielsko-Biała |
3 |
4 |
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza |
|
|
|
VII TERMIN |
|
|
|
|
26.11.2011 |
31 |
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza |
4 |
10 |
PTPS Piła |
|
26.11.2011 |
32 |
Impel Gwardia Wrocław |
5 |
3 |
BKS Aluprof Bielsko-Biała |
|
26.11.2011 |
33 |
Organika Budowlani Łódź |
6 |
2 |
Atom Trefl Sopot |
|
26.11.2011 |
34 |
KS Pałac Bydgoszcz |
7 |
1 |
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna |
|
26.11.2011 |
35 |
KPSK Stal Mielec |
8 |
9 |
AZS Białystok |
|
|
|
VIII TERMIN
|
|
|
|
|
03.12.2011 |
36 |
PTPS Piłą |
10 |
9 |
AZS Białystok |
|
03.12.2011 |
37 |
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna |
1 |
8 |
KPSK Stal Mielec |
|
03.12.2011 |
38 |
Atom Trefl Sopot |
2 |
7 |
KS Pałac Bydgoszcz |
|
03.12.2011 |
39 |
BKS Aluprof Bielsko-Biała |
3 |
6 |
Organika Budowlani Łódź |
|
03.12.2011 |
40 |
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza |
4 |
5 |
Impel Gwardia Wrocław |
|
|
|
IX TERMIN
|
|
|
|
|
10.12.2011 |
41 |
Impel Gwardia Wrocław |
5 |
10 |
PTPS Piła |
|
10.12.2011 |
42 |
Organika Budowlani Łódź |
6 |
4 |
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza |
|
10.12.2011 |
43 |
KS Pałac Bydgoszcz |
7 |
3 |
BKS Aluprof Bielsko-Biała |
|
10.12.2011 |
44 |
KPSK Stal Mielec |
8 |
2 |
Atom Trefl Sopot |
|
10.12.2011 |
45 |
AZS Białystok |
9 |
1 |
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna |
|
|
|
X TERMIN
|
|
|
|
|
17.12.2011 |
46 |
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna |
1 |
10 |
PTPS Piła |
|
17.12.2011 |
47 |
AZS Białystok |
9 |
2 |
Atom Trefl Sopot |
|
17.12.2011 |
48 |
KPSK Stal Mielec |
8 |
3 |
BKS Aluprof Bielsko-Biała |
|
17.12.2011 |
49 |
KS Pałac Bydgoszcz |
7 |
4 |
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza |
|
17.12.2011 |
50 |
Organika Budowlani Łódź |
6 |
5 |
Impel Gwardia Wrocław |
|
|
|
XI TERMIN
|
|
|
|
|
29.12.2011 |
51 |
Organika Budowlani Łódź |
6 |
10 |
PTPS Piła |
|
29.12.2011 |
52 |
Impel Gwardia Wrocław |
5 |
7 |
KS Pałac Bydgoszcz |
|
29.12.2011 |
53 |
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza |
4 |
8 |
KPSP Stal Mielec |
|
29.12.2011 |
54 |
BKS Aluprof Bielsko-Biała |
3 |
9 |
AZS Białystok |
|
29.12.2011 |
55 |
Atom Trefl Sopot |
2 |
1 |
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna |
|
|
|
XII TERMIN
|
|
|
|
|
04.01.2012 |
56 |
PTPS Piłą |
10 |
2 |
Atom Trefl Sopot |
|
04.01.2012 |
57 |
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna |
1 |
3 |
BKS Aluprof Bielsko-Biała |
|
04.01.2012 |
58 |
AZS Białystok |
9 |
4 |
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza |
|
04.01.2012 |
59 |
KPSK Stal Mielec |
8 |
5 |
Impel Gwardia Wrocław |
|
04.01.2012 |
60 |
KS Pałac Bydgoszcz |
7 |
6 |
Organika Budowlani Łódź |
|
|
|
XIII TERMIN
|
|
|
|
|
07.01.2012 |
61 |
KS Pałac Bydgoszcz |
7 |
10 |
PTPS Piła |
|
07.01.2012 |
62 |
Organika Budowlani Łódź |
6 |
8 |
KPSK Stal Mielec |
|
07.01.2012 |
63 |
Impel Gwardia Wrocław |
5 |
9 |
AZS Białystok |
|
07.01.2012 |
64 |
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza |
4 |
1 |
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna |
|
07.01.2012 |
65 |
BKS Aluprof Bielsko-Biała |
3 |
2 |
Atom Trefl Sopot |
|
|
|
XIV TERMIN
|
|
|
|
|
14.01.2012 |
66 |
PTPS Piła |
10 |
3 |
BKS Aluprof Bielsko-Biała |
|
14.01.2012 |
67 |
Atom Trefl Sopot |
2 |
4 |
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza |
|
14.01.2012 |
68 |
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna |
1 |
5 |
Impel Gwardia Wrocław |
|
14.01.2012 |
69 |
AZS Białystok |
9 |
6 |
Organika Budowlani Łódź |
|
14.01.2012 |
70 |
KPSK Stal Mielec |
8 |
7 |
KS Pałac Bydgoszcz |
|
|
|
XV TERMIN
|
|
|
|
|
21.01.2012 |
71 |
KPSK Stal Mielec |
8 |
10 |
PTPS Piła |
|
21.01.2012 |
72 |
KS Pałac Bydgoszcz |
7 |
9 |
AZS Białystok |
|
21.01.2012 |
73 |
Organika Budowlani Łódź |
6 |
1 |
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna |
|
21.01.2012 |
74 |
Impel Gwardia Wrocław |
5 |
2 |
Atom Trefl Sopot |
|
21.01.2012 |
75 |
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza |
4 |
3 |
BKS Aluprof Bielsko-Biała |
|
|
|
XVI TERMIN
|
|
|
|
|
28.01.2012 |
76 |
PTPS Piła |
10 |
4 |
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza |
|
28.01.2012 |
77 |
BKS Aluprof Bielsko-Biała |
3 |
5 |
Impel Gwardia Wrocław |
|
28.01.2012 |
78 |
Atom Trefl Sopot |
2 |
6 |
Organika Budowlani Łódź |
|
28.01.2012 |
79 |
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna |
1 |
7 |
KS Pałac Bydgoszc |
|
28.01.2012 |
80 |
AZS Białystok |
9 |
8 |
KPSK Stal Mielec |
|
|
|
XVII TERMIN
|
|
|
|
|
04.02.2012 |
81 |
AZS Białystok |
9 |
10 |
PTPS Piła |
|
04.02.2012 |
82 |
KPSK Stal Mielec |
8 |
1 |
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna |
|
04.02.2012 |
83 |
KS Pałac Bydgoszcz |
7 |
2 |
Atom Trefl Sopot |
|
04.02.2012 |
84 |
Organika Budowlani łódź |
6 |
3 |
BKS Aluprof Bielsko-Biała |
|
04.02.2012 |
85 |
Impel Gwardia Wrocław |
5 |
4 |
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza |
|
|
|
XVIII TERMIN
|
|
|
|
|
11.02.2012 |
86 |
PTPS Piła |
10 |
5 |
Impel Gwardia Wrocław |
|
11.02.2012 |
87 |
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza |
4 |
6 |
Organika Budowlani Łódź |
|
11.02.2012 |
88 |
BKS Aluprof Bielsko-Biała |
3 |
7 |
KS Pałac Bydgoszcz |
|
11.02.2012 |
89 |
Atom Trefl Sopot |
2 |
8 |
KPSK Stal Mielec |
|
11.02.2012 |
90 |
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna |
1 |
9 |
AZS Białystok |
|
25.01.2012 – Puchar Polski Kobiet – 1/8 Finału
14.02.2012 – Puchar Polski Kobiet – 1/4 Finału
17.02.2012 – Puchar Polski Kobiet – 1/2 Finału
18.02.2012 – Puchar Polski Kobiet - Finał
I runda play off
25.02.2012; 03.03.2012 lub 04.03.2012
II runda play off
10-11.03.2012; 20.03.2012 lub 21.03.2012 lub 28.03.2012
III runda play off
03-04.04.2012; 12.04.2012 lub 13.04.2012 lub 17.04.2012
Jeżeli, drużyny klubów PlusLigi Kobiet nie zakwalifikują się do Final Four rozgrywek o puchar CEV lub Champions League, terminarz rozgrywek zostanie skorygowany.
Termin rozgrywania zawodów może ulec zmianie w przypadku przesunięć programowych w telewizji.
ip