Wybierz miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Do or Die Wrestling

2012-02-16

Do or Die Wrestling (DDW), pierwsza polska federacja pro wrestlingu powraca na ring na dwie gale w marcu. Po raz pierwszy na Podkarpaciu wrestling na żywo nawiedzi Klub Pod Palmą w Rzeszowie 9 marca, a dzień później, 10 marca, Liceum Ogólnokształcące w Kolbuszowej.

Wiele walk zostało już ogłoszonych. Na gali w Rzeszowie odbędzie się 5 walk, z czego trzy już znamy, w tym wspaniałą walkę wieczoru, w której była gwiazda WWE i TNA, a obecny mistrz DDW, Kanadyjczyk Joe Legend wraz z amerykańskim wrestlerem mieszkającym w Polsce, Donem Roidem będą podejmować duet złożony z demonicznego OMENa oraz polskiego pretendenta do pasa mistrzowskiego, Kamila Aleksandra. Prócz tego jedyny góral w DDW, Jędruś Bułecka będzie miał okazję rozwiązać swój konflikt ze znienawidzonym Szkotem, Kevinem Williamsem. Tym razem będzie to walka o flagę. Dodatkowo pojawią się dwaj najlepsi zawodnicy wagi półciężkiej z Wielkiej Brytanii, którzy zapewnią niesamowite emocje dzięki swoim podniebnym ewolucjom - “Biała Błyskawica” Mark Andrews zmierzy się z Ryanem Smile.

Dzień później w Kolbuszowej będzie można zobaczyć nie tylko 6 pojedynków wrestlingowych, ale i specjalną atrakcję – walkę MMA z udziałem zawodnika rodem z Rzeszowa, Szymona Bajora. W walce wieczoru zmierzą się Kamil Aleksander, który po ponad roku oczekiwania będzie miał okazję walczyć o pas mistrzowski z mistrzem DDW International, Joe Legendem. Ponadto Don Roid będzie podejmował OMENa w walce, która wyłoni pretendenta do pasa mistrzowskiego, który zmierzy się z mistrzem na kolejnej gali.

Wszystko to i jeszcze więcej będzie miało miejsce już niedługo. Pro Wrestling przybywa na Podkarpacie po raz pierwszy! Bilety są już dostępne online na oficjalnej stronie internetowej Do or Die Wrestling, www.ddwwrestling.pl , a także w Punkcie Informacji Turystycznej i Kulturalnej na rzeszowskim rynku. Będzie również możliwość zakupu biletów w dniu gali w Klubie Pod Palmą. Nie przegap tej ekscytującej dwudniowej wrestlingowej extravaganzy!

ip

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

video
FB dlaMaturzysty.pl reklama