Wybierz miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Dzień 7. - 14 sierpnia (czwartek)

2008-08-08
Program Igrzysk Olimpijskich w Pekinie na 7. dzień - 14 sierpnia, czwartek.

BADMINTON, 14 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
04:00-16:00turniej mężczyznćwierćfinałUniversity of Technology Gymnasium
04:00-16:00mikstćwierćfinałUniversity of Technology Gymnasium


BASEBALL, 14 SIERPNIA
Godz.MeczFazaArena
04:30USA - HolandiaFaza GrupowaWukesong Baseball Field
05:30Chiny - Koraea Płd.Faza GrupowaWukesong Baseball Field
12:00Kanada - KubaFaza GrupowaWukesong Baseball Field
13:00Japonia - TajwanFaza GrupowaWukesong Baseball Field


BOKS, 14 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
07:30-09:00Kategoria do 69 kgEliminacjeHala Robotnicza
09:00-10:30Kategoria do 81 kgEliminacjeHala Robotnicza
13:00-14:30Kategoria do 64 kgEliminacjeHala Robotnicza
14:30-16:00Kategoria do 69 kgEliminacjeHala Robotnicza


GIMNASTYKA SPORTOWA, 14 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
05:00-07:36indywidualny wielobój MfinałUniversity of Technology Gymnasium


HOKEJ NA TRAWIE KOBIET, 14 SIERPNIA
Godz.MeczFazaArena
04:30Chiny - HolandiaGrupa AOlympic Green
12:00Hispzania - Korea Płd.Grupa AOlympic Green
16:30RPA - AustraliaGrupa AOlympic Green
04:30USA - NiemcyGrupa BOlympic Green
12:00Japonia - ArgentynaGrupa BOlympic Green
16:30Nowa Zelandia - Wlk. BrytaniaGrupa BOlympic Green


JEŹDZIECTWO, 14 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
13:15-17:45ujeżdżaniedzień 2Olympic Equestrian Venue
3:15-17:45ujeżdżanie druż.finałOlympic Equestrian Venue


JUDO, 14 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
06:00-10:30kobiety 78 kgeliminacjeUniwersytet Nauki i Techniki
06:00-10:30mężczyźni 100 kgeliminacjeUniwersytet Nauki i Techniki
12:00-13:30kobiety 78 kgrepasaże i finałyUniwersytet Nauki i Techniki
12:00-13:30mężczyźni 100 kgrepasaże i finałyUniwersytet Nauki i Techniki


KAJAKARSTWO GÓRSKIE, 14 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
09:40-10:10Mężczyźni C2półfinałyShunyi Park
10:20-10:57Kobiety K1półfinałyShunyi Park
11:10-11:30Mężczyźni C2finałShunyi Park
11:40-12:05Kobiety K1finałShunyi Park


KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN, 14 SIERPNIA
Godz.MeczFazaArena
03:00Australia - IranGrupa ABasketball Gymnasium
08:30Litwa - Rosja/td> Grupa ABasketball Gymnasium
14:00Argentyna - ChorwacjaGrupa ABasketball Gymnasium
05:15Niemcy - HiszpaniaGrupa BBasketball Gymnasium
10:45Angola - ChinyGrupa BBasketball Gymnasium
16:15USA - GrecjaGrupa BBasketball Gymnasium


PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN, 14 SIERPNIA
Godz.MeczWynikArena
04:45POLSKA - BrazyliaGrupa AHala Narodowa
09:45Chiny - HiszpaniaGrupa AHala Narodowa
14:45Francja - ChorwacjaGrupa AHala Narodowa
03:00Niemcy - EgiptGrupa BHala Narodowa
08:00Korea Płd. - IslandiaGrupa BHala Narodowa
13:00Dania - RosjaGrupa BHala Narodowa


PŁYWANIE, 14 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
04:00-04:04/td> 200m klasyczny MfinałAquatics Center
04:07-04:15/td> 100m dowolny KpółfinałAquatics Center
04:18-04:27/td> 200m grzbietowy MpółfinałAquatics Center
04:39-04:43/td> 200m motylek KfinałAquatics Center
04:46-04:50/td> 100m dowolny MfinałAquatics Center
04:53-05:03/td> 200m klasyczny KpółfinałAquatics Center
05:07-05:17/td> 200m zmienny MpółfinałAquatics Center
05:29-05:39/td> 4x200m dowolny KfinałAquatics Center
12:30-12:58/td> 50m dowolny MeliminacjeAquatics Center
13:03-13:36/td> 800m dowolny KeliminacjeAquatics Center
13:40-14:15/td> 100m motylek MeliminacjeAquatics Center
14:19-14:40/td> 200m grzbietowy KeliminacjeAquatics Center


SIATKÓWKA PLAŻOWA, 14 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
03:00-09:00siatkówka plażowa kobiet eliminacjeCentrum siatkówki plażowej Chaoyang
09:00-15:00siatkówka plażowa mężczyzn eliminacjeCentrum siatkówki plażowej Chaoyang
15:00-16:00siatkówka plażowa kobiet barażeCentrum siatkówki plażowej Chaoyang
16:00-17:00siatkówka plażowa kobiet barażeCentrum siatkówki plażowej Chaoyang


SIATKÓWKA MĘŻCZYŹNI, 14 SIERPNIA
Godz.MeczFazaArena
04:00Włochy - WenezuelaGrupa AInstytut Techniki
14:00Chiny - JaponiaGrupa ACapital Gymnasiumi
16:00Bułgaria - USAGrupa ACapital Gymnasiumi
06:00Niemcy - EgiptGrupa BInstytut Techniki
06:30Brazylia- RosjaGrupa BCapital Gymnasiumi
08:30POLSKA - SerbiaGrupa BCapital Gymnasiumi


SOFTBALL, 14 SIERPNIA
Godz.MeczFazaArena
03:30Chiny - AustraliaFaza grupowaFengtai
06:00Kanada - USAFaza grupowaFengtai
11:00Holandia - JaponiaFaza grupowaFengtai
13:30Tajwan - WenezuelaFaza grupowaFengtai


STRZELECTWO, 14 SIERPNIA; MĘŻCZYŹNI
GodzinaKonkurencjaRundaArena
03:00-05:15karabin sportowy x 3 KkwalifikacjeShooting Range Hall
03:00-07:00skeet KkwalifikacjeBeijing CTF
06:30-06:50karabin sportowy x 3 KfinałShooting Range Hall
09:00-09:45skeet KfinałBeijing CTF


SZERMIERKA, 14 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
03:30-05:00szabla drużynowo (K) 1/8 finałuCentrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego
05:00-06:10szabla drużynowo (K) 1/4 finałuCentrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego
06:10-07:10szabla drużynowo (K) o miejsca 5-8Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego
07:10-08:20szabla drużynowo (K) 1/2 finałuCentrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego
08:20-09:20szabla drużynowo (K) o 7. miejsceCentrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego
08:20-09:20szabla drużynowo (K) o 5. miejsceCentrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego
12:00-13:00szabla drużynowo (K) o 3. miejsceCentrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego
13:00-14:00szabla drużynowo (K) finałCentrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego


TENIS STOŁOWY, 14 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
04:00-07:00turniej drużynowy Kkwalifikacjekarabin - Peking University
04:00-07:00turniej drużynowy Mkwalifikacjekarabin - Peking University
08:30-11:30turniej drużynowy Kkwalifikacjekarabin - Peking University
08:30-11:30turniej drużynowy Mkwalifikacjekarabin - Peking University
13:00-16:00turniej drużynowy Kkwalifikacjekarabin - Peking University
13:00-16:00turniej drużynowy Mkwalifikacjekarabin - Peking University


TENIS, 14 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
10:00-16:00gra pojedyncza K 1/4 finałuGreen Tennis Court
10:00-16:00gra pojedyncza M 1/4 finałuGreen Tennis Court
10:00-16:00gra podwójna K 1/4 finałuGreen Tennis Court
10:00-16:00gra podwójna M 1/2 finałuGreen Tennis Court


PIŁKA WODNA MĘŻCZYZN, 14 SIERPNIA
Godz.MeczFazaArena
06:10Węgry - HiszpaniaGrupa AYing Tung Natatorium
08:00Czarnogóra - GrecjaGrupa AYing Tung Natatorium
09:20Australia - KanadaGrupa AYing Tung Natatorium
03:30Chorwacja - NiemcyGrupa BYing Tung Natatorium
04:50USA - SerbiaGrupa BYing Tung Natatorium
10:40Chiny - WłochyGrupa BYing Tung Natatorium




WIOŚLARSTWO, 14 SIERPNIA
02:10-02:20konkurencja jedynki (K)finał ETor kajakarsko-wioślarski w Shunyi
02:20-02:30konkurencja jedynki (M)finał ETor kajakarsko-wioślarski w Shunyi
02:30-02:40konkurencja jedynki (K)finał DTor kajakarsko-wioślarski w Shunyi
02:40-02:50konkurencja jedynki (M)finał DTor kajakarsko-wioślarski w Shunyi
02:50-03:00konkurencja jedynki (K)finał CTor kajakarsko-wioślarski w Shunyi
03:00-03:10konkurencja jedynki (M)finał CTor kajakarsko-wioślarski w Shunyi
03:10-03:30konkurencja dwójki podwójne wagi lekkiej (M)1/2 finałuTor kajakarsko-wioślarski w Shunyi
03:30-03:50konkurencja dwójki podwójne wagi lekkiej (K)1/2 finałuTor kajakarsko-wioślarski w Shunyi
03:50-04:10konkurencja dwójki podwójne wagi lekkiej (M)1/2 finałuTor kajakarsko-wioślarski w Shunyi
04:10-04:30konkurencja czwórki bez sternika wagi lekkiej (M)1/2 finałuTor kajakarsko-wioślarski w Shunyi
04:30-04:50konkurencja czwórki podwójne (M)1/2 finałuTor kajakarsko-wioślarski w Shunyi
04:50-05:00konkurencja jedynki (K)finał BTor kajakarsko-wioślarski w Shunyi
05:00-05:10konkurencja jedynki (M)finał BTor kajakarsko-wioślarski w Shunyi
05:10-05:20konkurencja dwójki bez sterniczki (K)finał BTor kajakarsko-wioślarski w Shunyi
05:20-05:30konkurencja dwójki bez sternika (M)finał BTor kajakarsko-wioślarski w Shunyi
05:30-05:40konkurencja dwójki podwójne (K)finał BTor kajakarsko-wioślarski w Shunyi
05:50-06:00konkurencja czwórki bez sternika (M)finał BTor kajakarsko-wioślarski w Shunyi


ZAPASY, 14 SIERPNIA; MĘŻCZYŹNI
GodzinaKonkurencjaRundaArena
03:30-07:00styl klasyczny - 84 kgkwalifikacjeAgricultural University
03:30-07:00styl klasyczny - 96 kgkwalifikacjeAgricultural University
03:30-07:00styl klasyczny - 120 kgkwalifikacjeAgricultural University
03:30-07:00styl klasyczny - 84 kg1/4 finałuAgricultural University
03:30-07:00styl klasyczny - 96 kg1/4 finałuAgricultural University
03:30-07:00styl klasyczny - 120 kg1/4 finałuAgricultural University
10:00-11:00styl klasyczny - 84 kgrepasażeAgricultural University
10:00-11:00styl klasyczny - 96 kgrepasażeAgricultural University
10:00-11:00styl klasyczny - 120 kgrepasażeAgricultural University
11:00-11:20styl klasyczny - 84 kgo 3 miejsceAgricultural University
11:20-11:30styl klasyczny - 84 kgfinałAgricultural University
11:55-12:15styl klasyczny - 96 kgo 3 miejsceAgricultural University
12:15-12:25styl klasyczny - 96 kgfinałAgricultural University
12:50-13:10styl klasyczny - 120 kgo 3 miejsceAgricultural University
13:10-13:20styl klasyczny - 120 kgfinałAgricultural University


ŁUCZNICTWO, 14 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
04:30-06:15kobiety indywidualnieeliminacjeGreen Archery Field
10:00-10:50kobiety indywidualniećwierćfinałyGreen Archery Field
10:50-11:20kobiety indywidualniepółfinałyGreen Archery Field
11:20-11:50kobiety indywidualniefinałyGreen Archery Field


ŻEGLARSTWO, 14 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
07:00-13:00klasa 49erkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa RS:X MkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa RS:X KkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa Laser MkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa Laser Radial KkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa FinnkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa Yngling K kwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa 49erkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa RS:X MkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa RS:X KkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa Laser MkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa Laser Radial KkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa FinnkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa Yngling K kwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa 49erkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao

(SZUCH)

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

video
FB dlaMaturzysty.pl reklama