Wybierz miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Dzień 8. - 15 sierpnia (piątek)

2008-08-08

Program Igrzysk Olimpijskich w Pekinie na 8. dzień - 15 sierpnia, piątek.

BADMINTON, 15 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
04:00-07:00turniej kobietpółfinałUniversity of Technology Gymnasium
04:00-07:00debel mężczyznpółfinałUniversity of Technology Gymnasium
12:30-16:00debel kobiet3. miejsceUniversity of Technology Gymnasium
12:30-16:00turniej mężczyznpółfinałUniversity of Technology Gymnasium
12:30-16:00debel kobietfinałUniversity of Technology Gymnasium


BASEBALL, 15 SIERPNIA
Godz.MeczFazaArena
04:30Tajwan - ChinyFaza GrupowaWukesong Baseball Field
05:30Kuba - USAFaza GrupowaWukesong Baseball Field
12:00Korea Płd. - KanadaFaza GrupowaWukesong Baseball Field
13:00Holandia - JaponiaFaza GrupowaWukesong Baseball Field


BOKS, 15 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
07:30-09:00Kategoria do 57 kgEliminacjeHala Robotnicza
09:00-10:30Kategoria do 60 kgEliminacjeHala Robotnicza
13:00-14:30Kategoria do 54 kgEliminacjeHala Robotnicza
14:30-16:00Kategoria do 57 kgEliminacjeHala Robotnicza


GIMNASTYKA SPORTOWA, 15 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
05:15-06:59indywidualny wielobój KfinałUniversity of Technology Gymnasium


HOKEJ NA TRAWIE MĘŻCZYZN, 15 SIERPNIA
Godz.MeczFazaArena
04:30Hiszpania - ChinyGrupa AOlympic Green
12:00Belgia - Nowa ZelandiaGrupa AOlympic Green
16:30Korea Płd. - NiemcyGrupa AOlympic Green
04:30Holandia - KanadaGrupa BOlympic Green
12:00Pakistan - AustraliaGrupa BOlympic Green
16:30RPA - Wlk. BrytaniaGrupa BOlympic Green


JEŹDZIECTWO, 15 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
13:15-17:15skokikwalifikacjeOlympic Equestrian Venue


JUDO, 15 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
06:00-10:30kobiety + 78 kgeliminacjeUniwersytet Nauki i Techniki
06:00-10:30mężczyźni + 100 kgeliminacjeUniwersytet Nauki i Techniki
12:00-13:30kobiety + 78 kgrepasaże i finałyUniwersytet Nauki i Techniki
12:00-13:30mężczyźni + 100 kgrepasaże i finałyUniwersytet Nauki i Techniki


KOLARSWO TOROWE, 15 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
10:30-10:55Sprint drużynowy MkwalifikacjeTor Laoshan
10:55-11:45na dochodzenie MkwalifikacjeTor Laoshan
11:45-12:00Sprint drużynowy M1. rundaTor Laoshan
12:00-12:40na dochodzenie KkwalifikacjeTor Laoshan
12:40-12:50Sprint drużynowy MfinałyTor Laoshan


KOSZYKÓWKA KOBIET, 15 SIERPNIA
Godz.MeczFazaArena
03:00Łotwa - AustraliaGrupa ABasketball Gymnasium
08:30Rosja - BrazyliaGrupa ABasketball Gymnasium
14:00Korea Płd. - BiałoruśGrupa ABasketball Gymnasium
05:15Czechy - Nowa ZelandiaGrupa BBasketball Gymnasium
10:45Chiny - MaliGrupa BBasketball Gymnasium
16:15USA - HiszpaniaGrupa BBasketball Gymnasium


LEKKOATLETYKA, 15 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
03:00-03:32100 m ppł (K)EliminacjeStadion Narodowy
03:05-04:05pchnięcie kulą (M)EliminacjeStadion Narodowy
03:45-05:05100 m (M)EliminacjeStadion Narodowy
04:30-07:25skok wzwyż (K)EliminacjeStadion Narodowy
04:40-05:40rzut młotem (M)EliminacjeStadion Narodowy
05:10-05:58800 m (K)EliminacjeStadion Narodowy
06:10-07:10rzut młotem (M)EliminacjeStadion Narodowy
13:00-13:56pchnięcie kulą (K)EliminacjeStadion Narodowy
13:10-13:191500 m (M)EliminacjeStadion Narodowy
13:45-14:20100 m (M)EliminacjeStadion Narodowy
13:55-14:45rzut dyskiem (K)EliminacjeStadion Narodowy
14:25-15:103 km przez przeszkody (K)EliminacjeStadion Narodowy
15:00-16:10pchnięcie kulą (M)FinałStadion Narodowy
15:15-15:43200 m (K)EliminacjeStadion Narodowy
15:20-16:10rzut dyskiem (K)EliminacjeStadion Narodowy
15:40-17:14trójskok (K)EliminacjeStadion Narodowy
15:55-16:35400 m ppł (M)EliminacjeStadion Narodowy
16:45-17:2010 000 m (K)FinałStadion Narodowy


PIŁKA NOŻNA KOBIET - ĆWIERĆFINAŁY, 15 SIERPNIA
Godz.MeczFazaArena
12:001C - A3/B3ćwierćfinałShanghai
12:001B - C2ćwierćfinałTianjin
15:00A2 - B2ćwierćfinałShenyang
15:00A1 - B3/C3ćwierćfinałQinhuangdao


PIŁKA RĘCZNA KOBIET, 15 SIERPNIA
Godz.MeczWynikArena
03:00Kazachstan - ChinyGrupa AHala Narodowa
08:00Rumunia - AngolaGrupa AHala Narodowa
13:00Francja - NorwegiaGrupa AHala Narodowa
04:45Brazylia - Korea Płd.Grupa BHala Narodowa
09:45Niemcy - SzwecjaGrupa BHala Narodowa
14:45Węgry - RosjaGrupa BHala Narodowa


PODNOSZENIE CIĘŻARÓW, 15 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
04:00-06:00Mężczyźni 85 kgGrupa BUniwersytet Lotnictwa i Kosmonautyki
06:30-08:00Kobiety 75kgGrupa BUniwersytet Lotnictwa i Kosmonautyki
09:30-11:10Kobiety 75kgGrupa AUniwersytet Lotnictwa i Kosmonautyki
13:00-14:40Mężczyźni 85 kgGrupa AUniwersytet Lotnictwa i Kosmonautyki


PŁYWANIE, 15 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
04:00-04:06/td> 50m dowolny MpółfinałAquatics Center
04:09-04:13/td> 200m klasyczny KfinałAquatics Center
04:16-04:20/td> 200m grzbietowy MfinałAquatics Center
04:23-04:33/td> 200m grzbietowy KpółfinałAquatics Center
05:01-05:04/td> 100m dowolny KfinałAquatics Center
05:16-05:24/td> 100m motylek MpółfinałAquatics Center
12:30-12:53/td> 50m dowolny KeliminacjeAquatics Center
12:57-14:31/td> 1500m dowolny MeliminacjeAquatics Center
14:36-14:54/td> 4x100m zmienny KeliminacjeAquatics Center
14:58-15:16/td> 4x100m zmienny MeliminacjeAquatics Center


SIATKÓWKA PLAŻOWA, 15 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
03:00-05:00siatkówka plażowa kobiet 1/8 finałuCentrum siatkówki plażowej Chaoyang
05:00-koniec dniasiatkówka plażowa mężczyzn 1/8 finałuCentrum siatkówki plażowej Chaoyang


SIATKÓWKA KOBIET, 15 SIERPNIA
Godz.MeczFazaArena
06:30Wenezuela - POLSKAGrupa ACapital Gymnasium
14:00USA - ChinyGrupa ACapital Gymnasium
16:00Japonia - KubaGrupa ACapital Gymnasium
04:00Algieria - RosjaGrupa BInstytut Techniki
06:00Brazylia - KazachstanGrupa BInstytut Techniki
08:30Serbia - WłochyGrupa BCapital Gymnasium


SKOKI DO WODY, 15 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
07:30Skoki z trampoliny 3-metrowej (K) EliminacjeNational Aquatics Center


SOFTBALL, 15 SIERPNIA
Godz.MeczFazaArena
03:30Chiny - KanadaFaza grupowaFengtai
06:00USA - JaponiaFaza grupowaFengtai
11:00Australia - TajwanFaza grupowaFengtai
13:30Wenezuela - HolandiaFaza grupowaFengtai


STRZELECTWO, 15 SIERPNIA; MĘŻCZYŹNI
GodzinaKonkurencjaRundaArena
03:00-04:15karabin - leżąc MkwalifikacjeShooting Range Hall
03:00-07:30skeet MkwalifikacjeBeijing CTF
05:30-05:50karabin - leżąc MfinałShooting Range Hall
05:30-05:50pistolet szybkostrzelny MkwalifikacjeShooting Range Hall


SZERMIERKA, 15 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
03:30-05:00szpada drużynowo (M) 1/8 finałuCentrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego
05:00-06:30szpada drużynowo (M) 1/4 finałuCentrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego
06:30-08:00szpada drużynowo (M) o miejsca 5-8Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego
08:00-09:30szpada drużynowo (M) 1/2 finałuCentrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego
09:30-10:50szpada drużynowo (M) o 7. miejsceCentrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego
09:30-10:50szpada drużynowo (M) o 5. miejsceCentrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego
12:00-13:30szpada drużynowo (M) o 3. miejsceCentrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego
13:30-15:00szpada drużynowo (M) finałCentrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego


TENIS STOŁOWY, 15 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
09:00-12:00turniej drużynowy KI rundakarabin - Peking University
09:00-12:00turniej drużynowy MI rundakarabin - Peking University
08:30-11:30turniej drużynowy Kpółfinałkarabin - Peking University
13:00-16:00turniej drużynowy Kpółfinałkarabin - Peking University


TENIS, 15 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
10:00-16:00gra pojedyncza K 1/2 finałuGreen Tennis Court
10:00-16:00gra pojedyncza M 1/2 finałuGreen Tennis Court
10:00-16:00gra podwójna K 1/2 finałuGreen Tennis Court
10:00-16:00gra podwójna M o 3. miejsceGreen Tennis Court


PIŁKA WODNA KOBIET, 15 SIERPNIA
Godz.MeczFazaArena
06:20Rosja - USAGrupa AYing Tung Natatorium
11:00Włochy - ChinyGrupa AYing Tung Natatorium
07:00Holandia - AustraliaGrupa BYing Tung Natatorium
09:40Węgry - GrecjaGrupa BYing Tung Natatorium


ŁUCZNICTWO, 15 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
04:30-06:15mężczyźni indywidualnieeliminacjeGreen Archery Field
10:00-10:50mężczyźni indywidualniećwierćfinałyGreen Archery Field
10:50-11:20mężczyźni indywidualniepółfinałyGreen Archery Field
11:20-11:50mężczyźni indywidualniefinałyGreen Archery Field


ŻEGLARSTWO, 15 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
07:00-13:00klasa TornadokwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa Star MkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa 49erkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa 470 MkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa 470 KkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa TornadokwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa Star MkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa 49erkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa 470 MkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa 470 KkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa 49erkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao

(SZUCH)

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

video
FB dlaMaturzysty.pl reklama