Wybierz miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

El. MŚ 2010 - typy na sobotę (28 marca)

2009-03-27

 W sobotę cała piłkarska Europa wybiegnie na boiska, aby walczyć o przepustki na mundial w RPA. Oto nasze typy, które pomogą Wam wygrać sporo forsy! 

Grupa 1
Malta – Dania 2
Albania – Węgry X
Portugalia – Szwecja 1

Sobotni mecz będzie dla Portugalczyków w praktyce starciem o życie. Po bolesnej stracie punktów w meczach z Danią i Albanią (obydwa u siebie!) Cristiano Ronaldo i spółką nie będą mieli problemów z motywacją. Szwedzi powoli tracą status drużyny, która jest niezwykle trudna do ogrania w eliminacjach.

Grupa 2
Luksemburg – Łotwa 2
Mołdawia – Szwajcaria 2
Izrael – Grecja X

Grupa 3
Irlandia Płn. - Polska 2

Podopieczni Leo Beenhakkera nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów w Belfaście. Irlandczycy są o krok od utraty szans na awans do mundialu w RPA, ale umiejętności naszych zawodników powinny wystarczyć na topornych Wyspiarzy.

Słowenia – Czechy X

Liczymy na to, że oba zespoły pomogą Polakom i nie zrobią sobie nawzajem krzywdy. Remis nie stawia żadnej z drużyn na straconej pozycji, a Czesi już nie prezentują takiej klasy, żeby uważać ich za zdecydowanego faworyta tej potyczki.

Grupa 4
Rosja – Azerbejdżan 1
Walia – Finlandia 2
Niemcy – Liechtenstein 1

Grupa 5
Armenia – Estonia 1
Belgia – Bośnia i Hercegowina X
Hiszpania – Turcja 1

Hiszpanie są obecnie najlepszą drużyną świata. Skład, w którym znajdziemy talent na talencie spokojnie sobie poradzi z żywiołowymi, acz nierównymi półfinalistami Euro 2008.

Grupa 7
Rumunia – Serbia 1

Każdy inny wynik oprócz zwycięstwa Rumunów oznacza, że mogą już oni rozpocząć przygotowania do eliminacji ME w Polsce i Ukrainie. W ich meczu z Serbią tak naprawdę jednak każdy wynik jest możliwy.

Litwa – Francja 2

Mecz z wieloma niewiadomymi: jeśli w reprezentacji Francji w dalszym ciągu panuje fatalna atmosfera, Litwni mają szanse osiągnąć korzystny rezultat. Pytanie tylko, czy są w stanie utrzymać swoją rewelacyjną dyspozycję z jesieni. Szczerze wątpimy.

Grupa 8
Cypr – Gruzja 1
Irlandia – Bułgaria 1

W tej grupie eliminacje mogą się zakończyć, zanim się na dobre rozpoczną. Irlandczycy powinni wykorzystać okazję i skupić się na walce z Włochami o pierwsze miejsce.
Czarnogóra – Włochy X

Grupa 9
Holandia – Szkocja 1

Holendrzy mecze eliminacyjne często rozgrywają na pół gwizdka, ale Szkoci mają za mało argumentów, żeby się im przeciwstawić.

(JUR) 

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

 
BLOK PROMOWANY
BATLIC HOME SPA fitPrzetestuj najnowszą serię kosmetyków Ziaja BALTIC HOME SPA fit
video
FB dlaMaturzysty.pl reklama