Wybierz miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Jacek Magiera zwolniony ze stanowiska trenera Legii!

2017-09-13

Jacek Magiera nie będzie już pełnił roli trenera w Legii Warszawa - poinformował klub na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Jacek Magiera

Jacek Magiera prowadził zespół ze stolicy Warszawy od 24 września 2016 roku, zdobywając Mistrzostwo Polski. Wraz z trenerem zwolnieni zostali Tomasz Łuczywek (asystent trenera) oraz Sebastian Krzepota (trener od przygotowania fizycznego), a ponadto także współpracę zakończyli z dyrektorem sportowym - Michałem Żewłakowem.

Zarząd Legii Warszawa wystosował odpowiedni komunikat:

„Spotkałem się z Jackiem dziś rano i podziękowałem mu za wszystko co zrobił dla Legii, nie tylko jako pierwszy trener, ale przez te wszystkie lata, które spędził w Klubie. To była dla mnie osobiście bardzo ciężka rozmowa, bo darzę Jacka olbrzymim szacunkiem i sympatią. On jest i pozostanie częścią Klubu. Mam nadzieję, że kiedyś tu jeszcze wróci. Nigdy nie zapomnimy mu pięknych chwil, które przeżyliśmy w Lidze Mistrzów oraz Mistrzostwa Polski. Dzisiaj w Klubie konieczne są jednak głębsze zmiany w obszarze sportowym, które mają nam pomóc osiągnąć cel na ten rok, jakim jest obrona Mistrzostwa Polski, ale przede wszystkim zbudować w Klubie długofalową jakość, która będzie fundamentem trwałego rozwoju i sukcesów sportowych na miarę naszych ambicji i oczekiwań. Dlatego musieliśmy podjąć trudne, ale przemyślane decyzje” - powiedział Dariusz Mioduski, Prezes Zarządu Legii Warszawa.

Również do pozostałych zmian w sztabie odniósł sie Dariusz Mioduski:

„Wszystkim bardzo dziękuję za pracę dla Legii i współtworzenie jej sukcesów. Szczególnie Michał był jednym z filarów Klubu w ostatnich latach, najpierw jako zawodnik, potem dyrektor skautingu i wreszcie dyrektor sportowy. Cenię jego wiedzę i umiejętności, a przy tym bardzo go lubię, jako człowieka. Wierzę, że będzie dalej rozwijał swoją karierę i na zawsze pozostanie przyjacielem Legii, która wiele mu zawdzięcza”.

Klub poinformował, iz jeszcze dzisiejszego popołudnia zostanie ogłoszony nowy trener pierwszego zespołu.


AP

Źródło: przegladsportowy.pl/legia.com

fot. Krzysztof Zatycki

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

video
FB dlaMaturzysty.pl reklama