Wybierz miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

M¦ Szwecja 2011 - terminarz I rundy

2011-01-13

czwartek, 13.01.2011:
Grupa D: Szwecja - Chile 20.15 Goeteborg

pi±tek, 14.01.2011:
Grupa A: Francja - Tunezja 18.00 Kristianstad
Niemcy - Egipt 18.15 Lund
Hiszpania - Bahrajn 20.15 Kristianstad

Grupa B: Islandia - Węgry 17.00 Norrkoeping
Norwegia - Japonia 19.10 Norrkoeping
Austria - Brazylia 21.30 Norrkoeping

Grupa C: Chorwacja - Rumunia 18.00 Malmoe
Dania - Australia 20.15 Malmoe
Serbia - Algieria 20.45 Lund

Grupa D: Korea Płd. - Argentyna 18.15 Goeteborg
Polska - Słowacja 20.15 Goeteborg

sobota, 15.01.2011:
Grupa B: Węgry - Norwegia 16.30 Norrkoeping
Japonia - Austria 18.45 Norrkoeping
Brazylia - Islandia 21.00 Norrkoeping

Grupa D: Chile - Korea Płd. 16.15 Goeteborg
Słowacja - Szwecja 18.15 Goeteborg
Argentyna - Polska 20.15 Goeteborg

niedziela, 16.01.2011:
Grupa A: Bahrajn - Niemcy 16.15 Kristianstad
Tunezja - Hiszpania 17.30 Lund
Egipt - Francja 18.45 Kristianstad

Grupa C: Australia - Serbia 18.00 Malmoe
Algieria - Chorwacja 20.00 Lund
Rumunia - Dania 20.15 Malmoe

poniedziałek, 17.01.2011:
Grupa A: Hiszpania - Niemcy 18.30 Kristianstad
Francja - Bahrajn 20.30 Lund
Tunezja - Egipt 20.45 Kristianstad

Grupa B: Węgry - Brazylia 17.00 Linkoeping
Norwegia - Austria 19.10 Linkoeping
Islandia - Japonia 21.30 Linkoeping

Grupa C: Rumunia - Algieria 18.00 Lund
Chorwacja - Australia 18.00 Malmoe
Dania - Serbia 20.15 Malmoe

Grupa D: Słowacja - Argentyna 16.15 Goeteborg
Polska - Chile 18.15 Goeteborg
Szwecja - Korea Płd. 20.15 Goeteborg

wtorek, 18.01.2011:
Grupa B: Japonia - Węgry 17.00 Linkoeping
Norwegia - Brazylia 19.10 Linkoeping
Austria - Islandia 21.30 Linkoeping

Grupa D: Chile - Słowacja 16.15 Goeteborg
Korea Płd. - Polska 18.15 Goeteborg
Szwecja - Argentyna 20.15 Goeteborg

¶roda, 19.01.2011:
Grupa A: Bahrajn - Tunezja 18.00 Lund
Niemcy - Francja 18.15 Kristianstad
Hiszpania - Egipt 20.30 Kristianstad

Grupa C: Serbia - Chorwacja 18.00 Malmoe
Dania - Algieria 20.15 Malmoe
Australia - Rumunia 20.30 Lund

czwartek, 20.01.2011:
Grupa A: Egipt - Bahrajn 18.00 Lund
Niemcy - Tunezja 18.30 Kristianstad
Francja - Hiszpania 20.45 Kristianstad

Grupa B: Brazylia - Japonia 17.00 Linkoeping
Islandia - Norwegia 19.10 Linkoeping
Austria - Węgry 21.30 Linkoeping

Grupa C: Algieria - Australia 18.00 Malmoe
Chorwacja - Dania 20.15 Malmoe
Serbia - Rumunia 20.30 Lund

Grupa D: Korea Płd. - Słowacja 16.15 Goeteborg
Argentyna - Chile 18.15 Goeteborg
Polska - Szwecja 20.15 Goeteborg

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
 
BLOK PROMOWANY
BATLIC HOME SPA fitPrzetestuj najnowsz± serię kosmetyków Ziaja BALTIC HOME SPA fit
video
FB dlaMaturzysty.pl reklama