Wybierz miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Największe wydarzenie deskorolkowe przed nami!

2011-06-03

Już 11 czerwca odbędzie się pierwszy przystanek 8. edycji największego, wyczekiwanego przez wszystkich skejtów wydarzenia deskorolkowego – Zeke and Luther TownTour! W tym roku w ramach touru odbędą się 4 imprezy, w tym jedna organizowane specjalnie, żeby uczcić dzień, na który czekają deskorolkowcy w każdym wieku i w każdym kraju – Światowy Dzień Deskorolki!

Gwiazdy polskiej deskorolki, artyści związani z kulturą ulicy, widowiskowe zawody,  rywalizacja o tytuł najlepszego skejta do lat 15 i roczny sponsoring – to wszystko już za kilka dni! Pierwsza impreza odbędzie się w sobotę, 11 czerwca, w skateparku w podpoznańskich Koziegłowach i rozpocznie się o godzinie 14.00. Następny przystanek i obchody Światowego Dnia Deskorolki – 21 czerwca w Warszawie, a 4 dni później ekipa touru odwiedzi skatepark w Szczecinie. W sierpniu wielki finał na obozie deskorolkowym Woodcamp w Przysusze.

Podczas każdej z imprez odbędą się liczne zawody deskorolkowe dla młodszych i starszych skejtów*, projekcje filmów deskorolkowych, pokazy sztuki graffiti. Do tego warsztaty street artowe, gry telewizyjne i konkursy, np. w malowaniu najlepszej grafiki na deskach. Ponadto szereg best tricków dla wszystkich z ogromną ilością nagród (m.in. deskorolek) od Disney XD. Za gramofonami najlepszy skejtowy DJ w Polsce – DJ DEF. 100 skejtów, którzy jako pierwsi pojawią się na każdym evencie otrzyma unikatowy T-shirt Zeke and Luther TownTour.

Podczas eventów w Poznaniu (Koziegłowy), Warszawie i Szczecinie zostanie wybranych 9 najlepszych młodych skejtów (chłopcy/ dziewczynki do lat 15; po 3 z każdego z miast), którzy walczyć będą o tytuł najlepszego skejta i roczny sponsoring**. Kolejnych 5 osób zostanie zakwalifikowanych do udziału w wielkim finale podczas 5 turnusów obozu Woodcamp – na każdym turnusie zorganizowany zostanie minievent Zeke and Luther TownTour, podczas którego wybrany zostanie jeden skejt. Ostatnie 6 osób zostanie wyróżnionych i zakwalifikowanych do rywalizacji na podstawie przesłanych demo-filmów***. 20 najlepszych młodych skejtów 27 sierpnia zmierzy się w wielkim finale w Przysusze. Ich umiejętności oceniać będą najlepsi polscy deskorolkowcy teamu Quiksilver i DC: Tadeusz „Gutek” Szymański, Tomek Kotrych, Michał Mazur, Tomek Ziółkowski, Maciek Pietrowicz (zwycięzca zeszłorocznej edycji) oraz Michał Przybyłowicz.

TownTour to już prawie 100 imprez zrealizowanych dla miłośników deskorolki. Były wśród nich duże imprezy, kameralne wydarzenia, widowiskowe zawody, pokazy jazdy najlepszych polskich i europejskich deskorolkowców, premiery filmów deskorolkowych oraz legendarne już zagraniczne wyjazdy. Przed nami 8. edycja wydarzenia – Zeke and Luther TownTour. Relacje z imprez będzie można oglądać w Disney XD.

* jeśli chcesz wziąć udział w zawodach, ale nie masz ukończonych 18 lat musisz mieć ze sobą pozwolenie od rodziców (do ściągnięcia na stronie towntour.eu) i kask – kaski będą do wypożyczenia podczas imprez (zostawiasz legitymację – pożyczasz kask).

** roczne wsparcie od Disney XD - 12 profesjonalnych decków, wsparcie odzieżowe od Quiksilver i DC. Zaproszenie na obóz Woodcamp 2012.

*** demo należy wstawić na kanał Vimeo lub YouTube i zamieścić na tablicy na profilu Facebook/towntour oraz przesłać link na adres 79th@79th.pl do 15 sierpnia.

Przystanki Zeke and Luther TownTour:

11 czerwca – Poznań / Koziegłowy, skatepark, ul. Piłsudskiego 3

21 czerwca – Warszawa, skatepark Jutrzenka, ul. Rozbrat 5

25 czerwca – Szczecin, skatepark, Stadion Miejski im. Floriana Krygiera – wejście od
ul. Twardowskiego

27 sierpnia (finał) – Woodcamp, Przysucha

Start  we wszystkich miastach – godzina 14.00. Wstęp wolny. Każdy wygrywa!!!

Więcej informacji na stronie www.towntour.eu i disneyxd.pl

ip

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

video
FB dlaMaturzysty.pl reklama