Niemcy - Dania na żywo!

2009-01-26

Zanim zaczną się emocje związane ze spotkaniem Polaków, na parkiet w Zadarze wyjdą Niemcy i Dania. To spotkanie ma wielkie znaczenie dla biało-czerwonych. Jego przebieg będzie można śledzić od 17:30 w TVP Sport.

Studio meczowe już o 17:20.

Niemcy - Dania, wtorek, godz. 17:30, TVP Sport

(SZUCH)

• Polska-Norwegia [0]gadajom w niemieckich Dziennikach, ze to przez Sedziow przegrali!!! Znow?

2009-01-27, 19:36:56
    Makumba
  • Polska-Norwegia [0]Ja wstawiam na polskie aby wygrala,BLAGAM!!!!!!!!!!

2009-01-27, 19:33:38
    Makumba
  • wynik [0]27:25 dla dani

2009-01-27, 19:04:11
    Aldarion
  • mecz [0]teraz za godzine:) awans do półfinału:) Polska-Norwegia:)

2009-01-27, 19:00:28
    9chuda9
  • jaki wynik [0]jaki wynik dania niemcy

2009-01-27, 19:00:21
    oleś
  • KIBIC [0]Super ! teraz cała nadzieje w naszych chłopcach :)

9chuda9
  • mecz [0]58 min. - Linberg bezbłędnie, ale Kaufmann wykorzystuje szkolny błąd bramkarza Danii, robi się zabawnie na boisku...

Sylwia1150
  • mecz [0]57 min. - Preiss odpowiada bramką i 24:24, ostatanie trzy minuty spotkania!!!