Wybierz miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

PZPS z Adidasem przez kolejne lata

2009-10-05

 Polski Związek Piłki Siatkowej i firma adidas podpisały umowę przedłużającą współpracę na kolejnych  5 lat.

W ramach umowy Adidas będzie oficjalnym dostawcą sprzętu sportowego dla drużyn siatkarskich reprezentacji Polski seniorów i seniorek, kadry B seniorów i seniorek oraz dla zespołów reprezentacyjnych kadetów, kadetek, juniorów i juniorek do grudnia 2014 roku.

Jak podkreślił Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Mirosław Przedpełski "Ta decyzja przedłużająca współpracę znanej marki odzieży sportowej i dyscypliny, która w naszym kraju bije rekordy popularności jest wynikiem doskonałych kontaktów przez ostatnie 2 lata obowiązywania poprzedniej umowy. Adidas jako dostawca sprzętu doskonale się sprawdził, zarówno ze względu na szerokość oferty, jaką nam zaoferowano i najwyższą jakość, jak też ze względu na dostępność produktów. Mam nadzieję, że współpraca nadal będzie się układała wzorowo, jak to było dotychczas i oczywiście, że obie reprezentacje walcząc w  strojach adidasa przywiozą z Igrzysk Olimpijskich w Londynie medale" - dodał Artur Popko, wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Adidas, jedna z wiodących marek sportowych na świecie i w Polsce, podpisując umowę przedłuzającą współpracę ma nadzieję, że dzięki wykorzystaniu przez siatkarki i siatkarzy wysoce zaawansowanych technologicznie produktów Adidasa reprezentacje Polski będą mogły osiągać najlepsze wyniki w nadchodzących rozgrywkach w latach 2010 - 2014.Wierzymy, iż reprezentanci Polski nadal będą cieszyć swoimi wynikami wiernych kibiców siatkówki w Polsce, powodując że stanie się ona w końcu sportem narodowym.

- Ufamy, że po tak wielkim sukcesie osiągnietym w tym roku, jak zdobycie po raz pierwszy w historii Mistrzostwa Europy, nasi siatkarze i siatkarki zakwalifikują się bez problemu do Igrzysk Olimpijskich w Londynie i będą tam walczyć o najwyższe laury, a najwyższej klasy sprzęt sportowy, produkowany przez Adidasa, który jest także oficjalnym partnerem i dostawcą sprzętu sportowego na Igrzyska Olimpijskie w Londynie, pomoże naszym zawodnikom w osiągnięciu sukcesu. Wierzymy też, że siatkarze nie będą zbyt gościnni w 2014 roku i nie oddadzą tytułu Mistrza Świata zdobytego w przyszłym roku, co wydaje się nie być poza ich zasięgiem patrząc na ich obecne sukcesy i jeśli tylko uwierzą w siebie, zgodnie z hasłem naszej marki "Impossible is nothing". - powiedział Krzysztof Łuczakowski, Sport Marketing Manager Adidasa w Polsce.

Umowa przewiduje możliwość przedłużenia współpracy na następne lata.

Obecnie w sklepach adidasa w Polsce można kupić oficjalne repliki koszulek, w których nasi reprezentanci występują na boiskach.

Adidas należy do grona ważnych sponsorów Polskiej Siatkówki.

ip

fot. Damian Filipowski/dafpix.pl

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

video
FB dlaMaturzysty.pl reklama