Wybierz miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

PlusLiga i PlusLiga Kobiet na żywo w komórce!

2011-03-23

Najciekawsze mecze, prawdziwe siatkarskie emocje, najlepsi siatkarze i siatkarki już dzisiaj na  komórce. Specjalnie dla swoich klientów Plus, Generalny Sponsor Polskiej Siatkówki, przygotował wyjątkowy serwis.

Użytkownicy sieci Plus mogą oglądać wybrane mecze PlusLigi i PlusLigi Kobiet na portalu wap.plus.pl. Za transmisję pobierana jest tylko jednorazowa opłata w wysokości 2,46 zł brutto. Klienci nie ponoszą żadnych innych dodatkowych opłat z tytułu transmisji danych. Na telefonach komórkowych oglądać można mecze PlusLigi i PlusLigi Kobiet transmitowane w telewizji Polsat Sport. Terminarz najbliższych transmisji można sprawdzić na wap.plus.pl/siatka.

W nowym serwisie oprócz transmisji na żywo można także przeczytać newsy ze świata siatkówki oraz obejrzeć ciekawe materiały wideo z bogatego archiwum, m.in. wywiady z zawodnikami, relacje czy skróty najciekawszych spotkań PlusLigi i PlusLigi Kobiet.

Polscy kibice, klienci sieci Plus, już w 2009 roku po raz pierwszy w historii mieli możliwość śledzenia na ekranach swoich telefonów zmagania najlepszych żeńskich drużyn w walce o Mistrzostwo Europy 2009. Również w 2010 roku Plus zadbał o kibiców męskiej siatkówki, udostępniając na swojej platformie komórkowej transmisje ze spotkań biało-czerwonych rozgrywanych w ramach Mistrzostw Świata 2010. Teraz po rozgrywkach kadr przyszedł czas na rozgrywki klubowe – PlusLiga oraz PlusLiga Kobiet po raz pierwszy będą dostępne na żywo w komórkach.

PlusLiga i PlusLiga Kobiet to jedne z najbardziej rozpoznawalnych marek sportowych w naszym kraju. Popularność piłki siatkowej w Polsce z roku na rok wzrasta, co potwierdzają pełne hale oraz słupki oglądalności w telewizji. W sezonie 2009/2010 prawie 500 tysięcy osób dopingowało na żywo w halach swoje ulubione drużyny, a wartość medialna siatkówki klubowej w ciągu 10 lat wzrosła z 200 tysięcy do ponad 90 milionów złotych. Głównym partnerem polskiej siatkówki oraz zmian, jakie w niej zachodzą, jest marka Plus.

ip

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

video
FB dlaMaturzysty.pl reklama