Polscy kibice podczas meczu z Senegalem [ZDJĘCIA]

2018-06-20

Za nami pierwszy mecz Polaków podczas Mistrzostw ¦wiata w Rosji. Naszych piłkarzy wspieali¶my m.in. w strefach kibica. Zobacz, jak dopingowali¶my Biało-Czerwonych!

PRZEJD¬ DO ZDJĘĆ>>

Pomimo znakomitej postawy naszych kibiców, reprezentacja Polski zaliczyła falstart i przegrała 1:2 z drużyn± z Senegalu. W 37. minucie Thiago Cionek strzelił bramkę samobójcz±, która dała drużynie z Afryki prowadzenie. W 60. minucie wynik podwyższył M'Baye Niang. Zawodnik Torino FC wykorzystał nieuwagę polskiej obrony i ze spokojem strzelił do pustej bramki. Honorowego gola dla Polski zdobył w 86. minucie Grzegorz Krychowiak.

W drugim meczu grupy H Japonia wygrała z Kolumbi± 2:1. Przed reprezentacj± Polski jeszcze dwa mecze grupowe. W niedzielę, 24 czerwca Biało-Czerwoni zmierz± się z Kolumbi±. Natomiast w czwartek, 28 czerwca zagramy z Japoni±.