Sportowcy nie przestają dostarczać nam e mocji w Londynie nawet na chwilę. Oto, co nas czeka w czwartek na igrzyskach!
Starty Polaków
PŁYWANIE
11:00 Pływanie: 50m st. dowolnym mężczyzn: Kacper Majchrzak (kwalifikacje)
12:14 Pływanie: 100m st. motylkowym mężczyzn: Konrad Czerniak (kwalifikacje)
12:31 Pływanie: 200m st. grzbietowym kobiet: Alicja Tchórz (kwalifikacje)
20:48 Pływanie: 200m st. grzbietowym mężczyzn: Radosław Kawęcki (finał)
JUDO
11:19 Judo: Kobiety -78kg: Daria Pogorzelec - Anamari Velensek (1/16 finału)
12:08 Judo: Kobiety -78kg: Daria Pogorzelec - Heide Wollert (1/8 finału)
SZERMIERKA
11:30 Szermierka: Floret drużynowo: Polska - Francja (ćwierćfinał)
ŻEGLARSTWO
13:00 Żeglarstwo: Klasa Finn: Piotr Kula (7. wyścig)
13:00 Żeglarstwo: Klasa 49er: Łukasz Przybytek/Paweł Kołodziński (7. wyścig)
13:10 Żeglarstwo: Klasa Star: Mateusz Kusznierewicz/Dominik Życki (7. wyścig)
13:50 Żeglarstwo: Klasa 49er: Łukasz Przybytek/Paweł Kołodziński (8. wyścig)
14:30 Żeglarstwo: Klasa Finn: Piotr Kula (8. wyścig)
14:50 Żeglarstwo: Klasa Star: Mateusz Kusznierewicz/Dominik Życki (8. wyścig)
15:15 Żeglarstwo: Klasa RS-X: Zofia Noceti-Klepacka (5. wyścig)
16:05 Żeglarstwo: Klasa RS-X: Zofia Noceti-Klepacka (6. wyścig)
16:40 Żeglarstwo: Klasa RS-X: Przemysław Miarczyński (5. wyścig)
17:30 Żeglarstwo: Klasa RS-X: Przemysław Miarczyński (6. wyścig)
JEŹDZIECTWO
13:33 Jeździectwo: Ujeżdżanie: Michał Rapcewicz
KAJAKARSTWO GÓRSKIE
14:30 Kajakarstwo górskie: Kanadyjki dwójki: Piotr Szczepański/Marcin Pochwała (półfinał)
15:12 Kajakarstwo górskie: Kajaki jedynki: Natalia Pacierpnik (półfinał)
KOLARSTWO TOROWE
17:15 Kolarstwo torowe: Sprint drużynowy mężczyzn: Polska (kwalifikacje)
GIMNASTYKA SPORTOWA
17:30 Gimnastyka Sportowa: Wielobój indywidualny kobiet: Marta Pihan-Kulesza (finał)
SIATKÓWKA
17:45 Siatkówka: Polska - Argentyna (faza grupowa)
FINAŁY KONKURENCJI
WIOŚLARSTWO - 12:50 dwójka podwójna mężczyzn
- 13:10 czwórka bez sternika wagi lekkiej mężczyzn
- 13:30 ósemka kobiet
STRZELECTWO - 16:00 podwójny trap mężczyzn
KAJAKARSTWO GÓRSKIE - 16:18 C2 mężczyzn
- 16:57 K1 kobiet
TENIS STOŁOWY - 16:30 gra pojedyncza mężczyzn
ŁUCZNICTWO - 16:37 kobiety indywidualnie
JUDO - 17:00 kobiety, 78 kg
- 17:10 mężczyźni, 100 kg
GIMNASTYKA SPORTOWA - 17:30 wielobój kobiet indywidualnie
KOLARSTWO TOROWE - 18:59 sprint drużynowy kobiet
- 19:15 sprint drużynowy mężczyzn
SZERMIERKA - 20:15 floret drużynowo kobiet
PŁYWANIE - 20:40 200 m st. klasycznym kobiet
- 20:48 200 m st. grzbietowym mężczyzn
- 21:19 200 m st. zmiennym mężczyzn
- 21:37 100 m st. dowolnym kobiet