Wybierz miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Terminarz rundy jesiennej Ekstraklasy

2010-08-04

Za dwa dni rusza kolejny sezon piłkarskiej Ekstraklasy. Prezentujemy państwu dziś terminarz całej rundy jesiennej.

1. kolejka

6 sierpnia, piątek
PGE GKS Bełchatów - Polonia Bytom (godz. 17.45)
Górnik Zabrze - Polonia Warszawa (20.00)
7 sierpnia (sobota)
Widzew Łódź - Lech Poznań (15.45)
Korona Kielce - KGHM Zagłębie Lubin (19.15)
8 sierpnia (niedziela)
Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów (14.45)
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok (17.00)
Wisła Kraków - Arka Gdynia (19.15)
16 sierpnia, poniedziałek
Legia Warszawa - Cracovia (18.45)

2.kolejka - 13-15 sieprnia
KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Korona Kielce - Widzew Łódź
Polonia Warszawa - Legia Warszawa
Lech Poznań - Arka Gdynia
Polonia Bytom - Lechia Gdańsk
Cracovia - Śląsk Wrocław
Ruch Chorzów - Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok - PGE GKS Bełchatów

3.kolejka - 20-22 sierpnia
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Widzew Łódź - Wisła Kraków
Polonia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin
Arka Gdynia - Górnik Zabrze
Polonia Bytom - Korona Kielce
Lech Poznań - Cracovia
PGE GKS Bełchatów - Ruch Chorzów
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok

4.kolejka - 27-29 sierpnia
Legia Warszawa - PGE GKS Bełchatów
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Wisła Kraków - Polonia Bytom
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów
Korona Kielce - Cracovia
KGHM Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
Widzew Łódź - Polonia Warszawa

5.kolejka - 10-12 września
Śląsk Wrocław - Lech Poznań
PGE GKS Bełchatów - Lechia Gdańsk
Polonia Warszawa - Korona Kielce
Arka Gdynia - Widzew Łódź
Polonia Bytom - KGHM Zagłębie Lubin
Cracovia - Górnik Zabrze
Ruch Chorzów - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków

6.kolejka - 17-19 września
Górnik Zabrze - PGE GKS Bełchatów
Wisła Kraków - Korona Kielce
KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
Lech Poznań - Polonia Warszawa
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
Polonia Bytom - Ruch Chorzów
Lechia Gdańsk - Cracovia

7.kolejka - 24-26 września
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
PGE GKS Bełchatów - Wisła Kraków
Legia Warszawa - Lech Poznań
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Polonia Warszawa - Polonia Bytom
Cracovia - Arka Gdynia
Ruch Chorzów - Widzew Łódź
Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin

8.kolejka - 1-3 października
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
PGE GKS Bełchatów - Lech Poznań
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Ruch Chorzów - Korona Kielce
KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia
Polonia Bytom -Widzew Łódź
Arka Gdynia - Polonia Warszawa

9.kolejka - 15-17 października
Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa
Korona Kielce - PGE GKS Bełchatów
Widzew Łódź - Legia Warszawa
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Cracovia - Ruch Chorzów
Jagiellonia Białystok - Polonia Bytom

10.kolejka - 22-24 października
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze - Lech Poznań
Korona Kielce - Legia Warszawa
KGHM Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów
Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
Polonia Warszawa - Cracovia
Arka Gdynia - PGE GKS Bełchatów
Polonia Bytom - Śląsk Wrocław

11.kolejka - 29-31 października
Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin
PGE GKS Bełchatów - Widzew Łódź
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk - Korona Kielce
Lech Poznań - Wisła Kraków
Cracovia - Polonia Bytom
Ruch Chorzów - Arka Gdynia
Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa

12.kolejka - 5-7 listopada
PGE GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk
Ruch Chorzów - Lech Poznań
Cracovia - Wisła Kraków
Górnik Zabrze - Polonia Bytom
Arka Gdynia - Korona Kielce
KGHM Zagłębie Lubin - Widzew Łódź

13.kolejka - 12-14 listopada
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Wisła Kraków - Legia Warszawa
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
KGHM Zagłębie Lubin - PGE GKS Bełchatów
Widzew Łódź - Cracovia
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów
Polonia Bytom - Arka Gdynia

14.kolejka - 19-21 listopada
Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów
PGE GKS Bełchatów - Polonia Warszawa
Legia Warszawa - Arka Gdynia
Lechia Gdańsk - Widzew Łódź
Lech Poznań - Polonia Bytom
Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze - Korona Kielce
Jagiellonia Białystok - Cracovia

15.kolejka - 26-28 listopada
Korona Kielce - Lech Poznań
KGHM Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
Widzew Łódź - Górnik Zabrze
Polonia Warszawa - Wisła Kraków
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
Polonia Bytom - Legia Warszawa
Cracovia - PGE GKS Bełchatów
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok

16.kolejka - 3-5 grudnia
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Polonia Bytom - PGE GKS Bełchatów
Cracovia - Legia Warszawa
Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Widzew Łódź
Arka Gdynia - Wisła Kraków
Polonia Warszawa - Górnik Zabrze
KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce      

SZUCH

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

video
FB dlaMaturzysty.pl reklama