Po wielkim zamieszaniu korupcyjno - licencyjnym znamy już skład I ligi piłkarskiej. PZPN podał również terminarz spotkań. W 1. kolejce najciekawiej zapowiada się starcie Podbeskidzie i Wisły Płock.
Terminarz rundy jesiennej sezonu 2008/09:
1. kolejka, 26/27 lipca
Kmita Zabierzów - Flota Świnoujście
Dolcan Ząbki - KGHM Zagłębie Lubin
GKP Gorzów Wielkopolski - Korona Kielce
Górnik Łęczna - Motor Lublin
Polonia Warszawa - Warta Poznań
Stal Stalowa Wola - Odra Opole
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Płock
GKS Jastrzębie Zdrój - Znicz Pruszków
Tur Turek - GKS Katowice
2. kolejka, 2/3 sierpnia
Kmita Zabierzów - GKS Katowice
Znicz Pruszków - Tur Turek
Wisła Płock - GKS Jastrzębie
Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Warta Poznań - Stal Stalowa Wola
Motor Lublin - Polonia Warszawa
Korona Kielce - Górnik Łęczna
KGHM Zagłębie Lubin - GKP Gorzów Wielkopolski
Flota Świnoujście - Dolcan Ząbki
3. kolejka, 6 sierpnia 2008
Dolcan Ząbki - Kmita Zabierzów
GKP Gorzów Wielkopolski - Flota Świnoujście
Górnik Łęczna - KGHM Zagłębie Lubin
Polonia Warszawa - Korona Kielce
Stal Stalowa Wola - Motor Lublin
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań
GKS Jastrzębie - Odra Opole
Tur Turek - Wisła Płock
GKS Katowice - Znicz Pruszków
4. kolejka, 9/10 sierpnia
Kmita Zabierzów - Znicz Pruszków
Wisła Płock - GKS Katowice
Odra Opole - Tur Turek
Warta Poznań - GKS Jastrzębie
Motor Lublin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Korona Kielce - Stal Stalowa Wola
KGHM Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa
Flota Świnoujście - Górnik Łęczna
Dolcan Ząbki - GKP Gorzów Wielkopolski
5. kolejka, 16/17 sierpnia
GKP Gorzów Wielkopolski - Kmita Zabierzów
Górnik Łęczna - Dolcan Ząbki
Polonia Warszawa - Flota Świnoujście
Stal Stalowa Wola - KGHM Zagłębie Lubin
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce
GKS Jastrzębie - Motor Lublin
Tur Turek - Warta Poznań
GKS Katowice - Odra Opole
Znicz Pruszków - Wisła Płock
6. kolejka, 23/24 sierpnia
Kmita Zabierzów - Wisła Płock
Odra Opole - Znicz Pruszków
Warta Poznań - GKS Katowice
Motor Lublin - Tur Turek
Korona Kielce - GKS Jastrzębie
KGHM Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Flota Świnoujście - Stal Stalowa Wola
Dolcan Ząbki - Polonia Warszawa
GKP Gorzów Wielkopolski - Górnik Łęczna
7. kolejka, 30/31 sierpnia
Górnik Łęczna - Kmita Zabierzów
Polonia Warszawa - GKP Gorzów Wielkopolski
Stal Stalowa Wola - Dolcan Ząbki
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Flota Świnoujście
GKS Jastrzębie - KGHM Zagłębie Lubin
Tur Turek - Korona Kielce
GKS Katowice - Motor Lublin
Znicz Pruszków - Warta Poznań
Wisła Płock - Odra Opole
8. kolejka, 3 września 2008
Kmita Zabierzów - Odra Opole
Warta Poznań - Wisła Płock
Motor Lublin - Znicz Pruszków
Korona Kielce - GKS Katowice
KGHM Zagłębie Lubin - Tur Turek
Flota Świnoujście - GKS Jastrzębie
Dolcan Ząbki - Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKP Gorzów Wielkopolski - Stal Stalowa Wola
Górnik Łęczna - Polonia Warszawa
9. kolejka, 6/7 września
Polonia Warszawa - Kmita Zabierzów
Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKP Gorzów Wielkopolski
GKS Jastrzębie - Dolcan Ząbki
Tur Turek - Flota Świnoujście
GKS Katowice - KGHM Zagłębie Lubin
Znicz Pruszków - Korona Kielce
Wisła Płock - Motor Lublin
Odra Opole - Warta Poznań
10. kolejka, 13/14 września
Kmita Zabierzów - Warta Poznań
Motor Lublin - Odra Opole
Korona Kielce - Wisła Płock
KGHM Zagłębie Lubin - Znicz Pruszków
Flota Świnoujście - GKS Katowice
Dolcan Ząbki - Tur Turek
GKP Gorzów Wielkopolski - GKS Jastrzębie
Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola
11. kolejka, 20/21 września
Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Warszawa
GKS Jastrzębie - Górnik Łęczna
Tur Turek - GKP Gorzów Wielkopolski
GKS Katowice - Dolcan Ząbki
Znicz Pruszków - Flota Świnoujście
Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin
Odra Opole - Korona Kielce
Warta Poznań - Motor Lublin
12. kolejka, 27/28 września
Kmita Zabierzów - Motor Lublin
Korona Kielce - Warta Poznań
KGHM Zagłębie Lubin - Odra Opole
Flota Świnoujście - Wisła Płock
Dolcan Ząbki - Znicz Pruszków
GKP Gorzów Wielkopolski - GKS Katowice
Górnik Łęczna - Tur Turek
Polonia Warszawa - GKS Jastrzębie
Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie Bielsko-Biała
13. kolejka, 4/5 października
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Kmita Zabierzów
GKS Jastrzębie - Stal Stalowa Wola
Tur Turek - Polonia Warszawa
GKS Katowice - Górnik Łęczna
Znicz Pruszków - GKP Gorzów Wielkopolski
Wisła Płock - Dolcan Ząbki
Odra Opole - Flota Świnoujście
Warta Poznań - KGHM Zagłębie Lubin
Motor Lublin - Korona Kielce
14. kolejka, 8 października
Kmita Zabierzów - Korona Kielce
KGHM Zagłębie Lubin - Motor Lublin
Flota Świnoujście - Warta Poznań
Dolcan Ząbki - Odra Opole
GKP Gorzów Wielkopolski - Wisła Płock
Górnik Łęczna - Znicz Pruszków
Polonia Warszawa - GKS Katowice
Stal Stalowa Wola - Tur Turek
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Jastrzębie
15. kolejka, 11/12 października
GKS Jastrzębie - Kmita Zabierzów
Tur Turek - Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Katowice - Stal Stalowa Wola
Znicz Pruszków - Polonia Warszawa
Wisła Płock - Górnik Łęczna
Odra Opole - GKP Gorzów Wielkopolski
Warta Poznań - Dolcan Ząbki
Motor Lublin - Flota Świnoujście
Korona Kielce - KGHM Zagłębie Lubin
16. kolejka, 18/19 października
Kmita Zabierzów - KGHM Zagłębie Lubin
Flota Świnoujście - Korona Kielce
Dolcan Ząbki - Motor Lublin
GKP Gorzów Wielkopolski - Warta Poznań
Górnik Łęczna - Odra Opole
Polonia Warszawa - Wisła Płock
Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice
GKS Jastrzębie - Tur Turek
17. kolejka, 25/26 października
Tur Turek - Kmita Zabierzów
GKS Katowice - GKS Jastrzębie
Znicz Pruszków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wisła Płock - Stal Stalowa Wola
Odra Opole - Polonia Warszawa
Warta Poznań - Górnik Łęczna
Motor Lublin - GKP Gorzów Wielkopolski
Korona Kielce - Dolcan Ząbki
KGHM Zagłębie Lubin - Flota Świnoujście
18. kolejka, 8/9 listopada
Kmita Zabierzów - Flota Świnoujście
KGHM Zagłębie Lubin - Dolcan Ząbki
Korona Kielce - GKP Gorzów Wielkopolski
Motor Lublin - Górnik Łęczna
Warta Poznań - Polonia Warszawa
Odra Opole - Stal Stalowa Wola
Wisła Płock - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Znicz Pruszków - GKS Jastrzębie
GKS Katowice - Tur Turek
19. kolejka, 15/16 listopada
GKS Katowice - Kmita Zabierzów
Tur Turek - Znicz Pruszków
GKS Jastrzębie - Wisła Płock
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole
Stal Stalowa Wola - Warta Poznań
Polonia Warszawa - Motor Lublin
Górnik Łęczna - Korona Kielce
GKP Gorzów Wielkopolski - KGHM Zagłębie Lubin
Dolcan Ząbki - Flota Świnoujście
(SZUCH)
- dlaStudenta.pl
- Sport
- Piłka nożna
- I liga
- Terminarz rundy jesiennej I ligi piłkarskiej
Terminarz rundy jesiennej I ligi piłkarskiej
2008-07-10
Komentarzedodaj komentarz
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Brak komentarzy.
Pojechaliśmy na Miedziankę(Legnica)
Wybraliśmy się na mecz 1/16 finału Pucharu Polski pomiędzy Miedzią Legnica a Polonią Warszawa.
Wybraliśmy się na mecz 1/16 finału Pucharu Polski pomiędzy Miedzią Legnica a Polonią Warszawa.
- »Wkrótce sprzedaż wejściówek na Arkę(Gdynia)
- »Nowi gracze Arki(Gdynia)
- »Flota zatopiła lidera(Łódź)
- »ŁKS Łódź - Flota Świnoujście na żywo!
- »Arka z nowym trenerem(Gdynia)