Wybierz miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Komentarze: Dariusz Szpakowski

Najgorsi polscy komentatorzy sportowi
Oglądając sportowe transmisje czasami ze zgrozą i przerażeniem szukamy przycisku MUTE. Prezentujemy zestawienie najbardziej wkurzających polskich komentatorów.

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

  • Najgorsza komentatorka [0]Nie znam jej nazwiska, nigdy nie słysza łem, aby TA PANI się przedstawiła (może wynika to z tego, że pod koniec oglądania mam wyłączony dźwięk), a chdzi mi o TĘ PANIĄ, która ostatnio komentuje w tv konkurencje alpejskie na olimpiadzie w Soczi. Takiego słowotoku na próżnoby szukać u panów. Czasem dzieliła mikrofon z jakimś kolegą, ale ten nawet nie umiał sie przebić przez niekończącą się wypowiedź koleżaniki. Jej sugestywny sposób wypowiedzi "ex cathedra" stwarza niezmośny klimat i wrażenie telewidza, że to co widzi na ekranie jest zamierzchłą historią, a ważne jest tylko to co mówi TA PANI. Być może ma ONA szeroką wiedzę o narciarstwie, ale program "na żywo" z igrzysk to nie czas ani miejsce na akademickie rozważania. Myślę, że jest to klasyczny przykład minięcia się z powołaniem. TA PANI powinna zostać nauczycielką WF-u ze specjalnością - narciarstwo alpejskie. Po dwudziestu latach Polska byłaby potęgą w narciarstwie alpejskim. Gorąca pozdrawiam TĄ PANIĄ!

    2014-02-17, 12:03:51
    andrzej
video
FB dlaMaturzysty.pl reklama