Wybierz miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Komentarze

Słowenia - Chorwacja 67:65
Słoweńcy okazali się być ostatnimi półfinalistami EuroBasketu 2009. Nasi niedawni rywale w dramatycznym meczu pokonali Chorwatów.

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

  • Nachbar to porażka! [0]Ludzie dajcie znać komuś kto odpowiada za dyscyplinę na zawodach ME w koszykówce. Poruszyło mnie do żywego zachowanie po zakończeniu meczu zawodnika nr 10 drużyny SŁOVENII Bostjana Nachbara. Podbiegł do chorwackiego sektora i ruchem ręki pokazał podcięcie gardła. Zachowanie poniżej poziomu chodnika. Moim zdaniem taka prowokacja powinna się zakończyć dla niego dyskwalifikacją minimum do końca mistrzostw. Oniemiałem widząc ten moment,kibice zespołu chorwackiego zamarli. Widziałem na ich twarzach przerażenie i zgrozę. NACHBAR to totalny prymityw. Może ktoś odpowiedzialny da znać o tym fakcie do komisji dyscyplinarnej FIBA. Zrobiło się zamieszanie bo ekipa ochraniarska staneła między boiskiem i kibicami CRO. Na 100% widzieli to ochraniarze bo byli zwróceni w kierunku boiska. Zapis wideo i TV z tego zdarzenia jest. Co się dziwić później kibicom ,że nie wytrzymują nerwowo jak tak się ich prowokuje. NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI NA TAKIE ZACHOWANIA PSEUDO GWIAZD.

    2009-09-19, 08:01:26
    Kibic33
video
FB dlaMaturzysty.pl reklama