Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
03:00-16:30 | turniej kobiet | 1. runda | University of Technology Gymnasium |
03:00-16:30 | turniej mężczyzn | 1. runda | University of Technology Gymnasium |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
07:30-09:00 | Kategoria do 75 kg | Eliminacje | Hala Robotnicza |
09:00-10:30 | Kategoria do 81 kg | Eliminacje | Hala Robotnicza |
13:00-14:30 | Kategoria do 64 kg | Eliminacje | Hala Robotnicza |
14:30-16:00 | Kategoria do 81 kg | Eliminacje | Hala Robotnicza |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
06:00-16:00 | wszystkie | Eliminacje mężczyzn | University of Technology Gymnasium |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
00:30-04:30 | WKKW drużynowy | ujeżdżanie | Olympic Equestrian Venue |
00:30-04:30 | WKKW | ujeżdżanie | Olympic Equestrian Venue |
13:15-17:15 | WKKW drużynowy | ujeżdżanie | Olympic Equestrian Venue |
13:15-17:15 | WKKW | ujeżdżanie | Olympic Equestrian Venue |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
06:00-10:30 | kobiety 48 kg | eliminacje | Uniwersytet Nauki i Techniki |
06:00-10:30 | mężczyźni 60 kg | eliminacje | Uniwersytet Nauki i Techniki |
12:00-13:30 | kobiety 48 kg | repasaże i finały | Uniwersytet Nauki i Techniki |
12:00-13:30 | mężczyźni 60 kg | repasaże i finały | Uniwersytet Nauki i Techniki |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
05:00-11:30 | wyścig mężczyzn | finał | Ulice Pekinu |
Godz. | Mecz | Faza | Arena |
---|---|---|---|
03:00 | Białoruś - Australia | Grupa A | Basketball Gymnasium |
08:30 | Korea Płd. - Brazylia | Grupa A | Basketball Gymnasium |
14:00 | Łotwa - Rosja | Grupa A | Basketball Gymnasium |
05:15 | Mali - Nowa Zelandia | Grupa B | Basketball Gymnasium |
10:45 | Chiny - Hiszpania | Grupa B | Basketball Gymnasium |
16:15 | Czechy - USA | Grupa B | Basketball Gymnasium |
Godz. | Mecz | Faza | Arena |
---|---|---|---|
11:00 | Szwecja - Argentyna | Grupa A | Tianjin |
13:45 | Kanada - Chiny | Grupa A | Tianjin |
11:00 | Nigeria - Niemcy | Grupa B | Tianjin |
13:45 | Brazylia - Korea Płn. | Grupa B | Tianjin |
11:00 | USA - Japonia | Grupa C | Qinhuangdao |
13:45 | Nowa Zelandia - Norwegia | Grupa C | Qinhuangdao |
Godz. | Mecz | Wynik | Arena |
---|---|---|---|
03:00 | Francja - Angola | Grupa A | Hala Narodowa |
08:00 | Rumunia - Kazachstan | Grupa A | Hala Narodowa |
13:00 | Norwegia - Chiny | Grupa A | Hala Narodowa |
04:45 | Węgry - Szwecja | Grupa B | Hala Narodowa |
09:45 | Rosja - Koraea Płd. | Grupa B | Hala Narodowa |
14:45 | Niemcy - Brazylia | Grupa B | Hala Narodowa |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
04:00:05:40 | Kobiety 48 kg | Grupa A | Uniwersytet Lotnictwa i Kosmonautyki |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
12:30-12:56 | 400m zmienny M | eliminacje | Aquatics Center |
13:01-13:25 | 100m motylek K | eliminacje | Aquatics Center |
13:28:01-14:14 | 400m dowolny M | eliminacje | Aquatics Center |
14:20-14:40 | 400m zmienny K | eliminacje | Aquatics Center |
14:45-15:08 | 100m klasyczny M | eliminacje | Aquatics Center |
15:22-15:30 | 4x100m dowolny K | eliminacje | Aquatics Center |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
03:00-05:00 | siatkówka plażowa mężczyzn | eliminacje | Centrum siatkówki plażowej Chaoyang |
05:00-07:00 | siatkówka plażowa kobiet | eliminacje | Centrum siatkówki plażowej Chaoyang |
07:00-12:00 | siatkówka plażowa mężczyzn | eliminacje | Centrum siatkówki plażowej Chaoyang |
12:00-14:00 | siatkówka plażowa kobiet | eliminacje | Centrum siatkówki plażowej Chaoyang |
14:00-16:00 | siatkówka plażowa mężczyzn | eliminacje | Centrum siatkówki plażowej Chaoyang |
16:00-18:00 | siatkówka plażowa kobiet | eliminacje | Centrum siatkówki plażowej Chaoyang |
Godz. | Mecz | Faza | Arena |
---|---|---|---|
08:30 | POLSKA - Kuba | Grupa A | Capital Gymnasium |
14:00 | Wenezuela - Chiny | Grupa A | Capital Gymnasium |
16:00 | Japonia - USA | Grupa A | Capital Gymnasium |
04:00 | Włochy - Rosja | Grupa B | Instytut Techniki |
06:00 | Serbia - Kazachstan | Grupa B | Instytut Techniki |
06:30 | Algieria - Brazylia | Grupa B | Capital Gymnasium |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
02:30-03:45 | karabin pneumatyczny K | kwalifikacje | Shooting Range Hall |
03:00-07:30 | trap M | kwalifikacje | Beijing CTF |
04:30-04:50 | karabin pneumatyczny K | finał | Shooting Range Hall |
06:00-07:45 | karabin pneumatyczny M | kwalifikacje | Shooting Range Hall |
09:00-09:20 | karabin pneumatyczny M | finał | Shooting Range Hall |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
04:00-05:00 | szabla (K) | 1/32 finału | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
05:00-06:30 | szabla (K) | 1/16 finału | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
06:30-07:20 | szabla (K) | 1/8 finału | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
07:20-07:45 | szabla (K) | 1/4 finału | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
13:00-13:40 | szabla (K) | 1/2 finału | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
13:50-14:10 | szabla (K) | o 3. miejsce | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
14:10-14:30 | szabla (K) | finał | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
01:50-02:50 | konkurencja jedynki (K) | eliminacje | Tor kajakarsko-wioślarski w Shunyi |
02:50-03:50 | konkurencja jedynki (M) | eliminacje | Tor kajakarsko-wioślarski w Shunyi |
03:50-4:10 | konkurencja dwójki bez sterniczki (K) | eliminacje | Tor kajakarsko-wioślarski w Shunyi |
04:10-04:40 | konkurencja dwójki bez sternika (M) | eliminacje | Tor kajakarsko-wioślarski w Shunyi |
04:40-05:00 | konkurencja dwójki podwójne (K) | eliminacje | Tor kajakarsko-wioślarski w Shunyi |
05:00-05:30 | konkurencja dwójki podwójne (M) | eliminacje | Tor kajakarsko-wioślarski w Shunyi |
05:30-06:00 | konkurencja czwórki bez sternika (M) | eliminacje | Tor kajakarsko-wioślarski w Shunyi |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
06:00-08:00 | kobiety indywidualnie | runda wstępna | Green Archery Field |
09:30-11:30 | mężczyźni indywidualnie | runda wstępna | Green Archery Field |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
07:00-13:00 | klasa Yngling K | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
07:00-13:00 | klasa Finn | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
07:00-13:00 | klasa Yngling K | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
07:00-13:00 | klasa Finn | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |