Już w niedzielę rusza kolejny sezon Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. Poniżej prezentujemy terminarz na cały nadchodzący sezon.
Harmonogram rozgrywek w sezonie 2009
PLFA I
data | gospodarz | gość |
5 IV | Pomorze Seahawks | Warsaw Eagles |
18 IV | Białystok Lowlanders | Pomorze Seahawks |
19 IV | AZS Silesia Miners | Devils Wrocław |
25 IV | The Crew Wrocław | Kozły Poznań |
26 IV | Warsaw Eagles | Husaria Szczecin |
2 V | Kozły Poznań | Białystok Lowlanders |
3 V | The Crew Wrocław | Devils Wrocław |
9 V | Husaria Szczecin | Pomorze Seahawks |
10 V | Warsaw Eagles | AZS Silesia Miners |
16 V | The Crew Wrocław | AZS Silesia Miners |
17 V | Warsaw Eagles | Kozły Poznań |
23 V | Husaria Szczecin | Białystok Lowlanders |
30 V | Białystok Lowlanders | The Crew Wrocław |
31 V | AZS Silesia Miners | Kozły Poznań |
7 VI | Devils Wrocław | Husaria Szczecin |
14 VI | Warsaw Eagles | The Crew Wrocław |
20 VI | Devils Wrocław | Białystok Lowlanders |
21 VI | Kozły Poznań | Pomorze Seahawks |
27 VI | AZS Silesia Miners | Husaria Szczecin |
5 VII | Pomorze Seahawks | Devils Wrocław |
29 VIII | Białystok Lowlanders | AZS Silesia Miners |
30 VIII | Kozły Poznań | Husaria Szczecin |
5 IX | Devils Wrocław | Warsaw Eagles |
6 IX | The Crew Wrocław | Pomorze Seahawks |
12 IX | Pomorze Seahawks | AZS Silesia Miners |
13 IX | Kozły Poznań | Devils Wrocław |
19 IX | Husaria Szczecin | The Crew Wrocław |
20 IX | Białystok Lowlanders | Warsaw Eagles |
3 X | PÓŁFINAŁ 4 @ 1 | |
4 X | PÓŁFINAŁ 3 @ 2 | |
17 X | FINAŁ PLFA I | |
7 XI | BARAŻ 8.PLFA I @ 2.PLFA II | |
8 XI | BARAŻ 3.PLFA II @ 7.PLFA I |
Legenda
- A @ B oznacza, że zespół A jest gościem, zespół B gospodarzem meczu play-off
System rozgrywek
- do fazy play-off awansują cztery najlepsze zespoły po sezonie zasadniczym
- w meczach barażowych grają zespoły z 7. i 8. miejsca po sezonie zasadniczym
PLFA II
data | gospodarz | gość |
4 IV | Torpedy Łódź | 1.KFA Fireballs Wlkp. |
4 IV | Kraków Knights | Bielawa Owls |
18 IV | Kraków Tigers | Scyzory Kielce |
19 IV | Radom Rocks | Red Bulls Luboń |
25 IV | Griffons AP Słupsk | Warsaw Spartans |
26 IV | Gliwice Lions | Zabrze Warriors |
3 V | Mustangs Płock | Radom Rocks |
9 V | Zabrze Warriors | Zagłębie Steelers |
10 V | 1.KFA Fireballs Wlkp. | Griffons AP Słupsk |
23 V | Bielawa Owls | Kraków Tigers |
24 V | Scyzory Kielce | Gliwice Lions |
24 V | Red Bulls Luboń | Torpedy Łódź |
31 V | Warsaw Spartans | Mustangs Płock |
6 VI | Zagłębie Steelers | Kraków Knights |
6 VI | Zabrze Warriors | Kraków Tigers |
13 VI | 1.KFA Fireballs Wlkp. | Red Bulls Luboń |
13 VI | Radom Rocks | Griffons AP Słupsk |
20 VI | Torpedy Łódź | Mustangs Płock |
21 VI | Gliwice Lions | Zagłębie Steelers |
27 VI | Bielawa Owls | Scyzory Kielce |
28 VI | Kraków Tigers | Kraków Knights |
28 VI | Warsaw Spartans | Radom Rocks |
4 VII | Griffons AP Słupsk | Torpedy Łódź |
5 VII | Mustangs Płock | 1.KFA Fireballs Wlkp. |
11 VII | Zagłębie Steelers | Bielawa Owls |
11 VII | Red Bulls Luboń | Warsaw Spartans |
12 VII | Scyzory Kielce | Zabrze Warriors |
12 VII | Kraków Knights | Gliwice Lions |
15 VIII | Zagłębie Steelers | Scyzory Kielce |
16 VIII | Griffons AP Słupsk | Red Bulls Luboń |
22 VIII | Bielawa Owls | Gliwice Lions |
22 VIII | 1.KFA Fireballs Wlkp. | Radom Rocks |
23 VIII | Torpedy Łódź | Warsaw Spartans |
23 VIII | Kraków Knights | Zabrze Warriors |
29 VIII | Kraków Tigers | Zagłębie Steelers |
30 VIII | Mustangs Płock | Griffons AP Słupsk |
5 IX | Zabrze Warriors | Bielawa Owls |
6 IX | Radom Rocks | Torpedy Łódź |
12 IX | Scyzory Kielce | Kraków Knights |
13 IX | Gliwice Lions | Kraków Tigers |
19 IX | Warsaw Spartans | 1.KFA Fireballs Wlkp. |
20 IX | Red Bulls Luboń | Mustangs Płock |
26 IX | WILDCARD 3.gr.N @ 2.gr.S | |
27 IX | WILDCARD 3.gr.S @ 2.gr.N | |
10 X | PÓŁFINAŁ zw.26.IX.@1.gr.N | |
11 X | PÓŁFINAŁ zw.27.IX.@1.gr.S | |
24 X | FINAŁ PLFA II @ TAB.sez.zas. | |
25 X | MECZ O 3.M @ TAB.sez.zas. | |
7 XI | BARAŻ 8.PLFA I @ 2.PLFA II | |
8 XI | BARAŻ 3.PLFA II @ 7.PLFA I |
Legenda
- A @ B oznacza, że zespół A jest gościem, zespół B gospodarzem meczu play-off
- TAB.sez.zas. oznacza, że gospodarzem meczu jest drużyna z lepszym bilansem w sezonie zasadniczym
- litery N i S oznaczają odpowiednio Grupę Północną i Grupę Południową
System rozgrywek
- do fazy play-off awansują po trzy, z każdej z Grup, najlepsze zespoły po sezonie zasadniczym
- zwycięzca PLFA II automatycznie awansuje do PLFA I
- przegrany w Finale PLFA II i zwycięzca meczu o trzecie miejsce grają w meczach barażowych o awans do PLFA I z, odpowiednio, 8. i 7. drużyną PLFA I po sezonie zasadniczym
(ip)