Wybierz miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Dzień 5. - 12 sierpnia (wtorek)

2008-08-08

Program Igrzysk Olimpijskich w Pekinie na 5. dzień - 12 sierpnia, wtorek.

BADMINTON, 12 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
04:00-16:00mikst1. rundaUniversity of Technology Gymnasium
04:00-16:00turniej mężczyzn3. rundaUniversity of Technology Gymnasium
04:00-16:00debel mężczyzn1. rundaUniversity of Technology Gymnasium


BOKS, 12 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
07:30-09:00Kategoria do 51 kgEliminacjeHala Robotnicza
09:00-10:30Kategoria do 54 kgEliminacjeHala Robotnicza
13:00-14:30Kategoria do 51 kgEliminacjeHala Robotnicza
14:30-16:00Kategoria do 54 kgEliminacjeHala Robotnicza


GIMNASTYKA SPORTOWA, 12 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
04:00-06:36drużynowy wielobój MfinałUniversity of Technology Gymnasium


HOKEJ NA TRAWIE KOBIET, 12 SIERPNIA
Godz.MeczFazaArena
04:30Australia - HiszpaniaGrupa AOlympic Green
12:00Chiny - RPAGrupa AOlympic Green
16:30Holandia - Korea Płd.Grupa AOlympic Green
04:30Argentyna - Wlk. BrytaniaGrupa BOlympic Green
12:00USA - JaponiaGrupa BOlympic Green
16:30Niemcy - Nowa ZelandiaGrupa BOlympic Green


JEŹDZIECTWO, 12 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
13:15-16:15WKKW drużynowyskoki - finałOlympic Equestrian Venue
13:15-16:15WKKWskokiOlympic Equestrian Venue
16:30-17:30WKKWskoki -finałOlympic Equestrian Venue


JUDO, 12 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
06:00-10:30kobiety 63 kgeliminacjeUniwersytet Nauki i Techniki
06:00-10:30mężczyźni 81 kgeliminacjeUniwersytet Nauki i Techniki
12:00-13:30kobiety 63 kgrepasaże i finałyUniwersytet Nauki i Techniki
12:00-13:30mężczyźni 81 kgrepasaże i finałyUniwersytet Nauki i Techniki


KAJAKARSTWO GÓRSKIE, 12 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
09:40-10:10Mężczyźni C1półfinałyShunyi Park
10:20-10:57Mężczyźni K1półfinałyShunyi Park
11:10-11:30Mężczyźni C1finałShunyi Park
11:40-12:05Mężczyźni K1finałShunyi Park


KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN, 12 SIERPNIA
Godz.MeczFazaArena
03:00Iran - LitwaGrupa ABasketball Gymnasium
08:30Chorwacja - RosjaGrupa ABasketball Gymnasium
14:00Arentyna - AustraliaGrupa ABasketball Gymnasium
05:15Niemcy - GrecjaGrupa BBasketball Gymnasium
10:45Chiny - HiszpaniaGrupa BBasketball Gymnasium
16:15Angola - USAGrupa BBasketball Gymnasium


PIŁKA NOŻNA KOBIET, 12 SIERPNIA
Godz.MeczFazaArena
13:45Chiny - ArgentynaGrupa AQinhuangdao
13:45Szwecja - KanadaGrupa AStadion Robotniczy
11:00Korea Płn. - NiemcyGrupa BTianjin
11:00Nigeria - BrazyliaGrupa BStadion Robotniczy
11:00Norwegia - JaponiaGrupa CShanghai
11:00USA - Nowa ZelandiaGrupa CShenyang


PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN, 12 SIERPNIA
Godz.MeczWynikArena
03:00Brazylia - ChorwacjaGrupa AHala Narodowa
08:00Chiny - FrancjaGrupa AHala Narodowa
13:00Hiszpania - POLSKAGrupa AHala Narodowa
04:45Egipt - RosjaGrupa BHala Narodowa
13:00Korea Płd. - DaniaGrupa BHala Narodowa
14:45Islandia- NiemcyGrupa BHala Narodowa


PODNOSZENIE CIĘŻARÓW, 12 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
04:00-06:00Mężczyźni 69 kgGrupa BUniwersytet Lotnictwa i Kosmonautyki
06:30-08:00Kobiety 63 kgGrupa BUniwersytet Lotnictwa i Kosmonautyki
09:30-11:10Kobiety 63 kgGrupa AUniwersytet Lotnictwa i Kosmonautyki
13:00-14:40Mężczyźni 69 kgGrupa AUniwersytet Lotnictwa i Kosmonautyki


PŁYWANIE, 12 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
04:00-04:10200m dowolny KpółfinałAquatics Center
04:13-04:17200m dowolny MfinałAquatics Center
04:20-04:25100m grzbietowy KfinałAquatics Center
04:28-04:32100m grzbietowy MfinałAquatics Center
04:45-04:19100m klasyczny KfinałAquatics Center
05:01-05:11200m motylek MpółfinałAquatics Center
05:23-05:33200m zmienny KpółfinałAquatics Center
12:30-13:10100m dowolny MeliminacjeAquatics Center
13:14-13:40200m motylek KeliminacjeAquatics Center
13:44-14:11200m klasyczny MeliminacjeAquatics Center
14:15-14:424x200m dowolny MeliminacjeAquatics Center


SIATKÓWKA PLAŻOWA, 12 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
03:00-05:00siatkówka plażowa mężczyzn eliminacjeCentrum siatkówki plażowej Chaoyang
05:00-07:00siatkówka plażowa kobiet eliminacjeCentrum siatkówki plażowej Chaoyang
07:00-12:00siatkówka plażowa mężczyzn eliminacjeCentrum siatkówki plażowej Chaoyang
12:00-14:00siatkówka plażowa kobiet eliminacjeCentrum siatkówki plażowej Chaoyang
14:00-16:00siatkówka plażowa mężczyzn eliminacjeCentrum siatkówki plażowej Chaoyang
16:00-18:00siatkówka plażowa kobiet eliminacjeCentrum siatkówki plażowej Chaoyang


SIATKÓWKA MĘŻCZYŹNI, 12 SIERPNIA
Godz.MeczFazaArena
06:30USA - WłochyGrupa ACapital Gymnasiumi
14:00Wenezuela - ChinyGrupa ACapital Gymnasiumi
16:00Japonia - BułgariaGrupa ACapital Gymnasiumi
04:00Rosja - NiemcyGrupa BInstytut Techniki
06:00Egipt - POLSKAGrupa BInstytut Techniki
08:30Serbia - BrazyliaGrupa BCapital Gymnasiumi


SKOKI DO WODY, 12 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
08:30Skoki synchroniczne z wieży 10-metrowej (K) FinałyNational Aquatics Center


SOFTBALL, 12 SIERPNIA
Godz.MeczFazaArena
03:30Tajwan - KanadaFaza grupowaFengtai
06:00USA - WenezuelaFaza grupowaFengtai
11:00Chiny - HolandiaFaza grupowaFengtai
13:30Japonia - AustraliaFaza grupowaFengtai


STRZELECTWO, 12 SIERPNIA; MĘŻCZYŹNI
GodzinaKonkurencjaRundaArena
03:00-05:00pistolet dowolny MkwalifikacjeShooting Range Hall
03:00-07:00trap podwójny MkwalifikacjeBeijing CTF
06:00-06:20pistolet dowolny MfinałShooting Range Hall
09:00-09:45trap podwójny MfinałBeijing CTF


SZERMIERKA, 12 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
04:00-05:00szabla (M) 1/32 finałuCentrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego
05:00-06:30szabla (M) 1/16 finałuCentrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego
06:30-07:20szabla (M) 1/8 finałuCentrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego
07:20-07:45szabla (M) 1/4 finałuCentrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego
13:00-13:40szabla (M) 1/2 finałuCentrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego
13:50-14:10szabla (M) o 3. miejsceCentrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego
14:10-14:30szabla (M) finałCentrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego


TENIS, 12 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
04:30-08:30gra pojedyncza K 1/16 finałuGreen Tennis Court
04:30-08:30gra pojedyncza M 1/16 finałuGreen Tennis Court
04:30-08:30gra podwójna M 1/8 finałuGreen Tennis Court
11:00-17:00gra pojedyncza K 1/16 finałuGreen Tennis Court
11:00-17:00gra pojedyncza M 1/16 finałuGreen Tennis Court
11:00-17:00gra podwójna K 1/16 finałuGreen Tennis Court
11:00-17:00gra podwójna M 1/8 finałuGreen Tennis Court


PIŁKA WODNA MĘŻCZYZN, 12 SIERPNIA
Godz.MeczFazaArena
03:30Kanada - CzarnogóraGrupa AYing Tung Natatorium
04:50Hiszpania - AustraliaGrupa AYing Tung Natatorium
08:00Grecja - WęgryGrupa AYing Tung Natatorium
06:10Włochy - USAGrupa BYing Tung Natatorium
09:20Serbia - ChorwacjaGrupa BYing Tung Natatorium
10:40Niemcy - ChinyGrupa BYing Tung Natatorium


WIOŚLARSTWO, 12 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
04:00-04:20konkurencja dwójki podwójne wagi lekkiej (K)repasażeTor kajakarsko-wioślarski w Shunyi
04:20-05:00konkurencja dwójki podwójne wagi lekkiej (M)repasażeTor kajakarsko-wioślarski w Shunyi
05:00-05:10konkurencja czwórki podwójne (K)repasażTor kajakarsko-wioślarski w Shunyi
05:20-05:30konkurencja czwórki podwójne (M)repasażTor kajakarsko-wioślarski w Shunyi
05:30-05:40konkurencja ósemki (K)repasażTor kajakarsko-wioślarski w Shunyi
05:40-05:50konkurencja ósemki (M)repasażTor kajakarsko-wioślarski w Shunyi


ZAPASY, 12 SIERPNIA; MĘŻCZYŹNI
GodzinaKonkurencjaRundaArena
03:30-07:00styl klasyczny - 55 kgkwalifikacjeAgricultural University
03:30-07:00styl klasyczny - 60 kgkwalifikacjeAgricultural University
03:30-07:00styl klasyczny - 55 kg1/4 finałuAgricultural University
03:30-07:00styl klasyczny - 60 kg1/4 finałuAgricultural University
10:00-11:00styl klasyczny - 55 kgrepasażeAgricultural University
10:00-11:00styl klasyczny - 60 kgrepasażeAgricultural University
11:00-11:20styl klasyczny - 55 kgo 3 miejsceAgricultural University
11:20-11:30styl klasyczny - 55 kgfinałAgricultural University
11:55-12:15styl klasyczny - 60 kgo 3 miejsceAgricultural University
12:15-12:25styl klasyczny - 60 kgfinałAgricultural University


ŁUCZNICTWO, 12 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
04:00-06:35kobiety indywidualnieeliminacjeGreen Archery Field
09:30-12:05kobiety indywidualnieeliminacjeGreen Archery Field


ŻEGLARSTWO, 12 SIERPNIA
GodzinaKonkurencjaRundaArena
07:00-13:00klasa Laser MkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa Laser Radial KkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa RS:X MkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa RS:X KkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa 470 MkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa 470 KkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa Laser MkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa Laser Radial KkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa RS:X MkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa RS:X KkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa 470 MkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao
07:00-13:00klasa 470 KkwalifikacjeCentrum Żeglarskie Qingdao

(SZUCH)


Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

video
FB dlaMaturzysty.pl reklama