Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
04:00-16:00 | debel kobiet | półfinał | University of Technology Gymnasium |
04:00-16:00 | turniej kobiet | ćwierćfinał | University of Technology Gymnasium |
04:00-16:00 | debel mężczyzn | ćwierćfinał | University of Technology Gymnasium |
Godz. | Mecz | Faza | Arena |
---|---|---|---|
04:30 | Holandia - Tajwan | Faza Grupowa | Wukesong Baseball Field |
05:30 | Kanada - Chiny | Faza Grupowa | Wukesong Baseball Field |
12:00 | USA - Korea Płd. | Faza Grupowa | Wukesong Baseball Field |
13:00 | Japonia - Kuba | Faza Grupowa | Wukesong Baseball Field |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
07:30-09:00 | Kategoria do 48 kg | Eliminacje | Hala Robotnicza |
09:00-10:30 | Kategoria do 91 kg | Eliminacje | Hala Robotnicza |
13:00-14:30 | Kategoria do 48 kg | Eliminacje | Hala Robotnicza |
14:30-16:00 | Kategoria + 91 kg | Eliminacje | Hala Robotnicza |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
04:15-05:59 | drużynowy wielobój K | finał | University of Technology Gymnasium |
Godz. | Mecz | Faza | Arena |
---|---|---|---|
04:30 | Chiny - Korea Płd. | Grupa A | Olympic Green |
12:00 | Belgia - Niemcy | Grupa A | Olympic Green |
16:30 | Nowa Zelandia - Hiszpania | Grupa A | Olympic Green |
04:30 | RPA - Australia | Grupa B | Olympic Green |
12:00 | Kanada - Pakistan | Grupa B | Olympic Green |
16:30 | Holandia - Wlk. Brytania | Grupa B | Olympic Green |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
13:15-18:15 | ujeżdżanie druż. | dzień 1 | Olympic Equestrian Venue |
13:15-18:15 | ujeżdżanie | kwalifikacja | Olympic Equestrian Venue |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
06:00-10:30 | kobiety 70 kg | eliminacje | Uniwersytet Nauki i Techniki |
06:00-10:30 | mężczyźni 90 kg | eliminacje | Uniwersytet Nauki i Techniki |
12:00-13:30 | kobiety 70 kg | repasaże i finały | Uniwersytet Nauki i Techniki |
12:00-13:30 | mężczyźni 90 kg | repasaże i finały | Uniwersytet Nauki i Techniki |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
09:00-09:40 | Mężczyźni C2 | eliminacje | Shunyi Park |
09:50-10:40 | Kobiety K1 | eliminacje | Shunyi Park |
11:00-11:40 | Mężczyźni C2 | eliminacje | Shunyi Park |
11:50-12:42 | Kobiety K1 | eliminacje | Shunyi Park |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
05:30-07:00 | Jazda ind. na czas K | finał | Ulice Pekinu |
07:30-11:15 | Jazda ind. na czas M | finał | Ulice Pekinu |
Godz. | Mecz | Faza | Arena |
---|---|---|---|
03:00 | Białoruś - Rosja | Grupa A | Basketball Gymnasium |
08:30 | Brazylia - Łotwa/td> | Grupa A | Basketball Gymnasium |
14:00 | Korea Płd. - Australia | Grupa A | Basketball Gymnasium |
05:15 | Hiszpania - Czechy | Grupa B | Basketball Gymnasium |
10:45 | Chiny - Nowa Zelandia | Grupa B | Basketball Gymnasium |
16:15 | Mali - USA | Grupa B | Basketball Gymnasium |
Godz. | Mecz | Faza | Arena |
---|---|---|---|
13:45 | Wyb. Kości Sł. - Australia | Grupa A | Tianjin |
13:45 | Argentyna - Serbiaa | Grupa A | Stadion Robotniczny |
11:00 | Holandia - Japonia | Grupa B | Shenyang |
11:00 | Nigeria - USA | Grupa B | Stadion Robotniczy |
11:00 | Chiny - Brazylia | Grupa C | Qinhuangdao |
11:00 | Nowa Zelandia - Belgia | Grupa C | Shanghai |
11:00 | Korea Płd. - Honduras | Grupa D | Shanghai |
11:00 | Kamerun - Włochy | Grupa D | Tianjin |
Godz. | Mecz | Wynik | Arena |
---|---|---|---|
03:00 | Rumunia - Francja | Grupa A | Hala Narodowa |
08:00 | Chiny - Angola | Grupa A | Hala Narodowa |
13:00 | Norwegia - Kazachstan | Grupa A | Hala Narodowa |
03:00 | Rosja - Brazylia | Grupa B | Hala Narodowa |
08:00 | Korea Płd. - Szwecja | Grupa B | Hala Narodowa |
14:45 | Niemcy - Węgry | Grupa B | Hala Narodowa |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
04:00-06:00 | Mężczyźni 77 kg | Grupa B | Uniwersytet Lotnictwa i Kosmonautyki |
06:30-08:00 | Kobiety 69 kg | Grupa B | Uniwersytet Lotnictwa i Kosmonautyki |
09:30-11:10 | Kobiety 69 kg | Grupa A | Uniwersytet Lotnictwa i Kosmonautyki |
13:00-14:40 | Mężczyźni 77 kg | Grupa A | Uniwersytet Lotnictwa i Kosmonautyki |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
04:00-04:08/td> | 100m dowolny M | półfinał | Aquatics Center |
04:11-04:15/td> | 200m dowolny K | finał | Aquatics Center |
04:18-04:22/td> | 200m motylek M | finał | Aquatics Center |
04:25-04:35/td> | 200m motylek K | półfinał | Aquatics Center |
04:47-04:57/td> | 200m klasyczny M | półfinał | Aquatics Center |
05:09-05:13/td> | 200m zmienny K | finał | Aquatics Center |
05:16-05:26/td> | 4x200m dowolny M | finał | Aquatics Center |
12:30-13:03/td> | 100m dowolny K | eliminacje | Aquatics Center |
13:09-13:34/td> | 200m grzbietowy M | eliminacje | Aquatics Center |
13:40-14:11/td> | 200m klasyczny K | eliminacje | Aquatics Center |
14:14-14:59/td> | 200m zmienny M | eliminacje | Aquatics Center |
15:05-15:32/td> | 4x200m dowolny K | eliminacje | Aquatics Center |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
03:00-05:00 | siatkówka plażowa mężczyzn | eliminacje | Centrum siatkówki plażowej Chaoyang |
05:00-07:00 | siatkówka plażowa kobiet | eliminacje | Centrum siatkówki plażowej Chaoyang |
07:00-12:00 | siatkówka plażowa mężczyzn | eliminacje | Centrum siatkówki plażowej Chaoyang |
12:00-14:00 | siatkówka plażowa kobiet | eliminacje | Centrum siatkówki plażowej Chaoyang |
14:00-16:00 | siatkówka plażowa mężczyzn | eliminacje | Centrum siatkówki plażowej Chaoyang |
16:00-18:00 | siatkówka plażowa kobiet | eliminacje | Centrum siatkówki plażowej Chaoyang |
Godz. | Mecz | Faza | Arena |
---|---|---|---|
06:00 | USA - Kuba | Grupa A | Instytut Techniki |
14:00 | Kuba - Chiny | Grupa A | Capital Gymnasium |
16:00 | POLSKA - Japonia | Grupa A | Capital Gymnasium |
04:00 | Włochy - Algieria | Grupa B | Instytut Techniki |
06:30 | Rosja - Kazachstan | Grupa B | Capital Gymnasium |
08:30 | Serbia - Brazylia | Grupa B | Capital Gymnasium |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
08:30 | Skoki synchroniczne z trampoliny 3-metrowej (M) | Finały | National Aquatics Center |
Godz. | Mecz | Faza | Arena |
---|---|---|---|
03:30 | Chiny - Wenezuela | Faza grupowa | Fengtai |
06:00 | USA - Australia | Faza grupowa | Fengtai |
11:00 | Japonia - Tajwan | Faza grupowa | Fengtai |
13:30 | Holandia - Kanada | Faza grupowa | Fengtai |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
03:00-08:00 | pistolet pneumatyczny K | kwalifikacje | Shooting Range Hall |
09:00-09:20 | pistolet pneumatyczny K | finał | Shooting Range Hall |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
04:00-05:30 | floret (M) | 1/16 finału | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
05:03-06:30 | floret (M) | 1/8 finału | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
06:30-07:00 | floret (M) | 1/4 finału | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
07:30-09:00 | szpada (K) | 1/16 finału | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
09:00-10:00 | szpada (K) | 1/8 finału | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
10:00-10:30 | szpada (K) | 1/4 finału | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
12:00-13:00 | floret (M) | 1/2 finału | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
13:00-14:00 | szpada (K) | 1/2 finału | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
14:00-14:30 | floret (M) | o 3. miejsce | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
14:30-15:00 | szpada (K) | o 3. miejsce | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
15:00-15:30 | floret (M) | finał | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
15:30-16:00 | szpada (K) | finał | Centrum Szermiercze Narodowego Centrum Kongresowego |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
04:00-07:00 | turniej drużynowy K | kwalifikacje | karabin - Peking University |
04:00-07:00 | turniej drużynowy M | kwalifikacje | karabin - Peking University |
08:30-11:30 | turniej drużynowy K | kwalifikacje | karabin - Peking University |
13:00-16:00 | turniej drużynowy K | kwalifikacje | karabin - Peking University |
13:00-16:00 | turniej drużynowy M | kwalifikacje | karabin - Peking University |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
10:00-16:00 | gra pojedyncza K | 1/8 finału | Green Tennis Court |
10:00-16:00 | gra pojedyncza M | 1/8 finału | Green Tennis Court |
10:00-16:00 | gra podwójna K | 1/8 finału | Green Tennis Court |
10:00-16:00 | gra podwójna M | 1/4 finału | Green Tennis Court |
Godz. | Mecz | Faza | Arena |
---|---|---|---|
09:40 | USA - Włochy | Grupa A | Ying Tung Natatorium |
11:00 | Rosja - Chiny | Grupa A | Ying Tung Natatorium |
07:00 | Węgry - Holandia | Grupa B | Ying Tung Natatorium |
08:20 | Grecja - Australia | Grupa B | Ying Tung Natatorium |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
02:50-03:10 | konkurencja jedynki (K) | 1/2 finału | Tor kajakarsko-wioślarski w Shunyi |
03:10-03:30 | konkurencja jedynki (M) | 1/2 finału | Tor kajakarsko-wioślarski w Shunyi |
03:30-03:50 | konkurencja jedynki (K) | 1/2 finału | Tor kajakarsko-wioślarski w Shunyi |
03:50-04:10 | konkurencja jedynki (M) | 1/2 finału | Tor kajakarsko-wioślarski w Shunyi |
04:10-04:30 | konkurencja dwójki bez sternik (M) | 1/2 finału | Tor kajakarsko-wioślarski w Shunyi |
04:30-04:50 | konkurencja dwójki podwójne (M) | 1/2 finału | Tor kajakarsko-wioślarski w Shunyi |
04:50-05:10 | konkurencja czwórki bez sternika (M) | 1/2 finału | Tor kajakarsko-wioślarski w Shunyi |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
03:30-07:00 | styl klasyczny - 66 kg | kwalifikacje | Agricultural University |
03:30-07:00 | styl klasyczny - 74 kg | kwalifikacje | Agricultural University |
03:30-07:00 | styl klasyczny - 66 kg | 1/4 finału | Agricultural University |
03:30-07:00 | styl klasyczny - 74 kg | 1/4 finału | Agricultural University |
10:00-11:00 | styl klasyczny - 74 kg | repasaże | Agricultural University |
10:00-11:00 | styl klasyczny - 74 kg | repasaże | Agricultural University |
11:00-11:20 | styl klasyczny - 66 kg | o 3. miejsca | Agricultural University |
11:20-11:30 | styl klasyczny - 66 kg | finał | Agricultural University |
11:55-12:15 | styl klasyczny - 74 kg | o 3. miejsca | Agricultural University |
12:15-12:25 | styl klasyczny - 74 kg | finał | Agricultural University |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
04:00-06:35 | mężczyźni indywidualnie | eliminacje | Green Archery Field |
09:30-12:05 | mężczyźni indywidualnie | eliminacje | Green Archery Field |
Godzina | Konkurencja | Runda | Arena |
---|---|---|---|
07:00-13:00 | klasa 470 M | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
07:00-13:00 | klasa 470 K | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
07:00-13:00 | klasa 49er | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
07:00-13:00 | klasa Laser M | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
07:00-13:00 | klasa Laser Radial K | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
07:00-13:00 | klasa Finn | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
07:00-13:00 | klasa Yngling K | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
07:00-13:00 | klasa 470 M | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
07:00-13:00 | klasa 470 K | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
07:00-13:00 | klasa 49er | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
07:00-13:00 | klasa Laser M | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
07:00-13:00 | klasa Laser Radial K | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
07:00-13:00 | klasa Finn | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
07:00-13:00 | klasa Yngling K | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
07:00-13:00 | klasa 49er | kwalifikacje | Centrum Żeglarskie Qingdao |
(SZUCH)